Jump to content

Καφεδάκι.....?!


Recommended Posts

Θα παω αυριο χαχαχα !! Το Συνταγμα μπορει να περιμενει....!! Πρεπει να συμμετεχω στις συγκεντρωσεις του colt//club αλλιως βλεπω Maki, dim14 και adrea να δημιουργουν κινημα εναντιον μου !! :lolu: :lolu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

παιδια καμια συναντηση να παιξει ειτε επισημη ειτε οχι μπας και συναντηθουμε ολοι μαζι που εχουμε καιρο

Link to comment
Share on other sites

παιδια καμια συναντηση να παιξει ειτε επισημη ειτε οχι μπας και συναντηθουμε ολοι μαζι που εχουμε καιρο

 

Παρα πολυ συντομα θα γινει και επισημη !! Tωρα το κανονιζω με τα παιδια :D

Link to comment
Share on other sites

κανονιστε να ερθετε και προς λιβαδεια μερια για καφεδακι!!!!!!!

 

 

σαν προταση για εκδρομη μου ακουγετε εμενα :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

:rock:
Link to comment
Share on other sites

Ναι Λιβαδεια θα λεει παρα πολυ..... :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Μεσα στην επομενη βδομαδα θα γινει επισημη εδω Αθηνα...και για εκδρομη η επιλογη Ναυπλιο ειναι καλύτερη και ειναι καιρο στο τραπεζι

Link to comment
Share on other sites

το βραδυ θα κατεβω με εκομα 1-2 κολτακια ολυμπιακο χωριο....αμα ειναι κανεις στη γειτονια ας περασει να τα πουμε :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μεσα στην επομενη βδομαδα θα γινει επισημη εδω Αθηνα...και για εκδρομη η επιλογη Ναυπλιο ειναι καλύτερη και ειναι καιρο στο τραπεζι

και είναι και στριφτερή και ακόμα καλύτερα επίδαυρο με ξενάγηση στο αρχαίο θέατρο :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Guest ayrton_czt

και είναι και στριφτερή και ακόμα καλύτερα επίδαυρο με ξενάγηση στο αρχαίο θέατρο :unsure:

 

 

+1000..Ελατε στην πατριδα στο Λυγουριο..Εχει και πολλες ταβερνες για πολυυ μασα.. :turkey:

Link to comment
Share on other sites

Άντε να σας γνωρίσω και από κοντα ρε παίδες! :drinks: +1 για την επόμενη βδομάδα!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Σημερα λεω να κατεβω Ribas κατα τις 22:00 το βραδυ...!! Απο οσο ξερω θα ερθει ο panoscz3japan και νομιζω ο koftaris :p :D

 

Οποιος πιστος θα μας βρει εκει...αν εχει και το τηλ μου ας με καλεσει ή ας ποσταρει εδω !!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα λεω να κατεβω Ribas κατα τις 22:00 το βραδυ...!! Απο οσο ξερω θα ερθει ο panoscz3japan και νομιζω ο koftaris :p :D

 

Οποιος πιστος θα μας βρει εκει...αν εχει και το τηλ μου ας με καλεσει ή ας ποσταρει εδω !!

 

:roadrage: ειμαι ετοιμος!χαχα

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Το υπόλοιπο 10% τι είναι? :D

 

+1.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παίδες κανένα καφεδάκι ΣΕΦ Πέμπτη γιατί σκουριάσαμε?Ή έχω μείνει μόνος Αθήνα??

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mέσα....!! Eπειδη συναντηση θελω η επομενη επισημη να πεσει μαζι με το Lancer...νομιζω οτι ενα καφεδακι (μινι συναντηση) ειναι οτι πρεπει !! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...