Jump to content

Καφεδάκι.....?!


Recommended Posts

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

μπορει να κατεβω και εγω............κανενας αλλος???

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

adreas για σήμερα 20:00 είναι οκ?

 

Ο xvibes λέει οτι μπορεί,όποιο άλλο παιδί τα καταφέρει να έρθει...

Link to comment
Share on other sites

Nαι σημερα στις 20.00 (08.00 μμ) ΣΕΦ !! Αντρεααααααα ετσι και δεν ερθεις καηκες χαχα...!! Απο τηλ. επικοινωνια εμαθα οτι θα ερθουν και αλλα παιδια :)

Link to comment
Share on other sites

ενδεχεται να ερθω κ εγω(ρεπαρω)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Να ρωτησω κατι ρε παιδια.Σημερα θα γινει συναντηση?

Link to comment
Share on other sites

Εγω κατα πασα πιθανοτητα θα κατεβω σημερα...!! Θα σας καλέσω στο τηλ αμα ειναι γιατι δεν ξερω αν θα εχω προσβαση στο internet αργοτερα...!! Λογικα dim14 και adreas θα μπορσουν..απο οτι μου χαν πει..!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραια παρε ενα τηλ να μασ πεις την ωρα

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μιλησα με dim14 και ειπαμε 19.30 ΣΕΦ..!! Παμε λιγο πιο νωρις να χει και "μέρα"....!! Οποιος πιστος ας προσελθει.... :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μιλησα με dim14 και ειπαμε 19.30 ΣΕΦ..!! Παμε λιγο πιο νωρις να χει και "μέρα"....!! Οποιος πιστος ας προσελθει.... :thumbsu:

+1

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατά τις 19:00 στο ΣΕΦ για καφέ.

Παρόντες θα είναι dim14,pipilas cz3,Hawk356,xvibes, οσοι πιστοί...

Link to comment
Share on other sites

την ωρα αυτη δουλευω -σκολαω 8

αν προλαβω θα ερθω

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μηπως θα κανετε mini meeting Δευτερα ή Τρίτη, 30 και 31 Μαίου? Θα βρίσκομαι εις τας Αθήνας αυτές τις μέρες.

Link to comment
Share on other sites

εγω την τριτη εχω ρεπο ,οποτε αν κανονιστει κατι ειμαι μεσα-μηπως να κανονιζαμε,καφε/συναντηση?βαγγο τι λες?

Link to comment
Share on other sites

Ερχομαι απο Δευτερα και μενω μεχρι Τριτη βραδακι, επιστροφη Γιαννενα, αν το κανετε Τριτη. Θα τηλεφωνηθουμε...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια...το ξαναλεω...Δευτερα πρώτες πρωινές ώρες ξεκινάω και μετα δεν θα εχω internet, μόνο τηλέφωνο, αν κανονίσετε τίποτε μου λέτε τηλεφωνικώς, το έχει ο dim14...

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με τον Makis38 και έιπαμε για σήμερα 30/5 στις 20:00 η ώρα στο Skipper cafe bar ''Β'' στην μαρίνα Αλίμου.

 

Από την Ποσειδώνος (οδικό ρεύμα προς Γλυφάδα) στρίψετε δεξιά στην παλιά Νεράϊδα/kitchen bar.

Δεν πρέπει να περάσετε το βενζινάδικο ''Α'' (SHELL) αλλά να στρίψετε στο φανάρι (παλλόμενο) δεξιά.

 

Οι συντεταγμένες εισόδου της Μαρίνας είναι:

 

Ανατολικά : 23º 42' 03''

Βόρεια : 37º 54' 68''

ΑΛΙΜΟΣ, 17546

 

 

http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=%CE%86%CE%B3%CE%BD%CF%89%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%82+%CE%B4%CF%81%CF%8C%CE%BC%CE%BF%CF%82&daddr=%CE%86%CE%B3%CE%BD%CF%89%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%82+%CE%B4%CF%81%CF%8C%CE%BC%CE%BF%CF%82&hl=el&geocode=FRCSQgIdaqhpAQ%3BFYWFQgId2KJpAQ&mra=me&mrsp=0,1&sz=16&sll=37.915391,23.701973&sspn=0.007347,0.021887&ie=UTF8&ll=37.915391,23.701973&spn=0.007347,0.021887&t=h&z=16

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...