Jump to content

Καφεδάκι.....?!


Recommended Posts

ωραια φωτογραφια εβαλες Seth.Γιατι δεν βαζεις και στο αμαξι ενα Spirit?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply
Guest ioannatrela

καλημερα και χρονια πολλα σε ολους...ειπαμε τεταρτη τελευταια ΣΕΦ και αν μπορουμε και μια ωριτσα νωριτερα θα ηταν ακομα καλυτερα γιατι παλι εχουν απεργιες τι κακο και αυτο μεσα στις γιορτες!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδια αν ειναι να γινει η συναντηση 8 αντι για 9.Οπως και να εχει εγω 8:20 θα ειμαι εκει με μια μικρη εκπληξουλα για την 'κλικα' :lol: και το club

Link to comment
Share on other sites

Αυριο δεν ειπαμε τελικα.Θα γινει 8 η συναντηση η 9?

Link to comment
Share on other sites

Η μεγαλη μερα εφτασε.Τεταρτη σημερα και οι Coltακηδες εχουν συναντηση για τελευταια φορα μεσα στο 2010.Σημερα θελουμε κοσμο μιας και ειναι η τελευταια συναντηση οπως ειπα αλλα αυτη την φορα οχι στις 9 αλλα στις 8 μαζευτειτε ολοι στο Σ.Ε.Φ

Link to comment
Share on other sites

Ωραια ηταν χθες που μαζευτηκαμε ολοι στην τελευταια συναντηση για το 2010.Σας ευχομαι σε ολους Καλη Χρονια ευτηχισμενο το 2011 και στον καθενα οτι επιθυμει ο νεος χρονος να του το φερει.Θα τα πουμε παλι απο κοντα στην πρωτη συναντηση του 2011 την Τεταρτη 5 Ιανουαριου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειραζει ρε Αντρεα.Θα ερ8εις την αλλη Τεταρτη που θα ειναι η πρωτη του 2011 :D

Link to comment
Share on other sites

Πλησιαζουν οι μερες για την μεγαλη μερα των Coltακιδων την Τεταρτη γι'αυτο μαζευτειτε οσοι περισσοτεροι μπορειτε και ελατε στην πρωτη συναντηση του 2011.Το μερος και η ωρα ειναι γνωστα πλεον.Στο parking του Σ.Ε.Φ στις 9μμ

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να μαζευτουμε πολλοι.Νεα και παλια μελη

Link to comment
Share on other sites

Ωραια γιατι χρειαζομαστε και εναν γρηγορο :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αυριο λεω να πουμε παλι 20:00 !!! Εκτος αν υπαρχει θέμα με καποιον λογω δουλειας κλπ κλπ !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest ioannatrela

εχω προβλημα :( :( :( ανεβασα πυρετο σημερα πρωι και αυριο και μεθαυριο ειναι ολες οι γιορτες στο σπιτι μου και αν δεν ειμια καλυτερα δεν θα μπορεσω να παραβρεθω στη πρωτη ΜΙΝΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ coltakidon για το ετος 2011...

εχω ξεκινησει αντιβιωσεις και σιροπια μακαρι να ειμαι καλα γαιτι θα εχω και επισκεψεις σνιφ σνιφ :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Ναι Βαγγο υπαρχει θεμα.Θελει να ερθει ενα μελος του club και ειπε οτι τον βολευει καλυτερα 9

Link to comment
Share on other sites

Και εσυ Ιωαννα μου, και εγω μια απο τα ιδια :(:(. Δυστυχως δεν θα μπορεσω να ερθω σημερα, θα ξεκουραστω για να επανελθω δριμυτερη στην επόμενη συναντηση του Coltclub!!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι Βαγγο υπαρχει θεμα.Θελει να ερθει ενα μελος του club και ειπε οτι τον βολευει καλυτερα 9

 

Ποιος δεν μπορει ? Να μπορεσει :p ........Μαρεσει που αντι να το πει ο ιδιος το λες εσυ !!!

 

xvibes edit: ΛΟΙΠΟΝ Η ΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 21:00 ΤΕΛΙΚΑ !!! :D :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...