Jump to content

Καφεδάκι.....?!


Recommended Posts

Εσυ μονο αυτο ειδες απο το μνμ μου το κραξιμο για την λαθος ημερομηνια δεν την ειδες Ιωαννα

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Ναι Ανδρεα εκει θα ειναι.Θα σε περιμενουμε να ερθεις με το τερατακι της φωτογραφιας

Link to comment
Share on other sites

Guest ioannatrela

Εσυ μονο αυτο ειδες απο το μνμ μου το κραξιμο για την λαθος ημερομηνια δεν την ειδες Ιωαννα

ειδες κατεβαινω κρητη και χανω τις μερες μου....το διορθωσα ομως!!!! να σαι καλα!!!!

Link to comment
Share on other sites

και γω ισως ερθω σημερα μονο ΣΕΦ ομως !!! giorgos colt εισαι τυχερος...ηρθε και το σηματακι σου τσακ μπαμ...RALLI//ART ;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ρε Χ και εσενα για την παραγγελεια και την FedEx για την γρηγορη μεταφορικη

Link to comment
Share on other sites

ισως περάσω και εγω... απλά αν είναι μπορω μισή ωρίτσα πιο νωρις.. κατα τις 20.30 ..ελπίζω να έχει έρθει και κάποιος άλλος λίγο πιο νωρίς μην περιμένω μόνος :p (ελπιζω να καταφέρω να σας γνωρίσω μιας κ ειμαι αθηνα αυτες τις μέρες )

Link to comment
Share on other sites

ισως περάσω και εγω... απλά αν είναι μπορω μισή ωρίτσα πιο νωρις.. κατα τις 20.30 ..ελπίζω να έχει έρθει και κάποιος άλλος λίγο πιο νωρίς μην περιμένω μόνος :p (ελπιζω να καταφέρω να σας γνωρίσω μιας κ ειμαι αθηνα αυτες τις μέρες )

 

εγω θα ειμαι πιστευω πιο νωρις δεν ξερω ποσο βεβαια...οποτε θα χεις την ευκαιρια να με κραξεις για τα λεφτα που σκασα και απο κοντα χαχαχα :p

Link to comment
Share on other sites

εγω θα ειμαι πιστευω πιο νωρις δεν ξερω ποσο βεβαια...οποτε θα χεις την ευκαιρια να με κραξεις για τα λεφτα που σκασα και απο κοντα χαχαχα :p

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.. πωπω θα σαι κ συ ? :p θα μας κάνεις να ζηλέψουμε δλδ που θα δούμε το τουμπανάκι σου και απο κοντά.. !!ωραία έλα και συ πιο νωρίς κανα μισάωρο να κάτσω να το χαζέψω λίγο μέχρι να μαζευτούν και οι άλλοι αν είναι!! οσο για κράξιμο μην ανησηχείς χαχαχα :p

Link to comment
Share on other sites

θα ειμαι και εγω πιο νωρις εκει.Λογικα 8:45 θα ειμαι εκει

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ρε Χ και εσενα για την παραγγελεια και την FedEx για την γρηγορη μεταφορικη

αμα στο δωσει σε κουτακι μην το ανοιξεις.............βομβα!!!

Link to comment
Share on other sites

13 αυτοκινητα στην μινι συναντηση στο ΣΕΦ :D !!! περασε και ο roadrunner να μας δει λιγο στο parking και για αγνωστο λογο ο φιλος milt0s δεν φανηκε.....γινοταν και κολαση στο ΣΕΦ επαιζε μπασκετ ο γαυρος !!!

 

απ τις φωτογραφιες λειπουν τα αμαξια του dim14 + andrea που εφυγαν λιγο νωριτερα :)

 

μερικες φωτογραφιες.....δεν ειχα χρονο να ρυθμισω την μηχανη σωστα :( οποτε επεσε και λιγη επεξεργασια σε brightness/contrast

 

pb040006bbb.jpg

 

pb040003bbb.jpg

 

pb040004bbb.jpg

 

pb040005bbb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ηταν τελεια χθες.Μακαρι σε καθε μινι συναντηση να μαζεθεται τοσος κοσμος.Μπορουμε βεβαια να το καθιερωσουμε καθε Τεταρτη στο Σ.Ε.Φ

Link to comment
Share on other sites

φοβερα ηταν!!!!

μακαρι τοσο κοσμο να ειχε και στις επισημες :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

τωρα που χειμωνια σκεφτομαι να μαζευομαστε ΟΛΥΜΙΚΟ κ μετα οσοι θελουμε να πηγαινουμε για σουβλακι ΖΑΧΟ-Αρκει να ερχονται κ czt γιατι με τα 3αρια δεν γινονται πλεον ανοιγματα

Link to comment
Share on other sites

περασαμε απιστευτα στο σεφ :D και ηταν και ολα τα λεφτα και υπεροχα και μετα τον καφε................δεν ακολουθισαν ολοι αλλα οσοι ηρθαν ξερουν................ :p :P :D :D :D

οντως ειμασταν αρκετοι.

16 ατομα...............και τα πιστιρια εχουν μπει στη σελιδα του club στο facebook............

Link to comment
Share on other sites

Guest ioannatrela

περασαμε απιστευτα στο σεφ :D και ηταν και ολα τα λεφτα και υπεροχα και μετα τον καφε................δεν ακολουθισαν ολοι αλλα οσοι ηρθαν ξερουν................ :p :P :D :D :D

οντως ειμασταν αρκετοι.

16 ατομα...............και τα πιστιρια εχουν μπει στη σελιδα του club στο facebook............

μονο εμας εβαλες...θα δεις τι εχει να γινει...το βιντεο απο το ανοιγμα δεν το ανεβασες ομως!! :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...