Jump to content

Καφεδάκι.....?!


Recommended Posts

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Ωραία περάσαμε παρά το βρωμοκρυο!

 

 

 

Οταν φυγαμε....πρωτοι εφυγαν NMR και HARIS//MCR....μετα απο 2-3 λεπτα οι υπολοιποι...με εμενα πρωτο απο το 2ο γρουπ....

 

Πετυχαινω στην Εθνικη...πρωτα NMR δεξια σαν κοτα....πουλ...πουλ...με 90 το πολυ....και 200μ πιο κατω στην μεσαια τον HARIS/MCR...αυτος με 110 βαρια βαρια.....ισα που προλαβαν να καταλαβουν ποιος τους περασε απο πανω :p χαχαχα

 

:notfair: :notfair: Φοράς ιντερκουλερ!!! :p

Link to comment
Share on other sites

θελω data

 

Γιωργο εχω ενα ηλεκτρικο τηλεκατευθυνομενο, το οποιο ντριφταρω στο σπιτι συνηθως κ μια κ βρηκα αλανα το ετρεξα λιγο....

Στο παρελθον με την corolla hatchbach turbo k rallye που ειχα δεν το λυπομουν κ ημουν ολο χειροφρενα στην γειτονια....το colt στο τσακ ειμαι να το χειριστω αναλογα....χεχε :clapping:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

αυριο μετα τις 7 θα κανουμε mini συναντηση στα sters cinemas στο Ιλιον!θα εχει και μπρελοκ-αυτοκολλητα ο Βαγγελης μαζι!

θα συζητησουμε και για το dynoday το οποιο εχουμε κανονισει!

Link to comment
Share on other sites

αυριο μετα τις 7 θα κανουμε mini συναντηση στα sters cinemas στο Ιλιον!θα εχει και μπρελοκ-αυτοκολλητα ο Βαγγελης μαζι!

θα συζητησουμε και για το dynoday το οποιο εχουμε κανονισει!

 

αυριο πεμπτη??? :p 01/03/2012??? οχι ρε σεις δουλευω 21:00 σχολάω και εσεις θα το εχετε διαλύσει.... κωλοπαιδα δεν μπορούσατε σημερα?? :p :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Ελα οι executive της Αθηνας αντε ψηθειται...!! Τι ωρα βολευει εγω δεν εχω προβλημα να παμε και αργοτερα :)

 

Aπλα για σημερα δεν προλαβαινε να κανονιστει....λοιπον περιμενουμε συμμετοχες

Link to comment
Share on other sites

Παίδες για εμένα δύσκολο αύριο στις 21, μιας και σχολάω 17.30 και αν γυρίσω σπίτι δύσκολα βγαίνω έξω μετά ο 'δεινόσαυρος'. Με την παλιά ώρα (19.00-19.15) ίσως τα κατάφερνα...

 

ΥΓ: Απ' ότι είδα έχετε άλλα στο νου σας και το βάλατε πιο αργά ;) Με προσοχή τα πατήματα παίδες και λυπηθείτε την βενζίνα :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Αύριο δεν μπορώ ούτε εγω...

Link to comment
Share on other sites

καλα δεν πειραζει οι 2 σας θα περασετε απο πειθαρχικο ελεγχο τις επομενες μερες..!! :p χαχα (ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΒΙΝΤΕΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΥ ΣΑΣ)

Link to comment
Share on other sites

Mάλλον και εγώ δεν θα μπορώ αύριο

 

ελα ρε σεις ....μια χαρα θα περασουμε :sad:

Link to comment
Share on other sites

Kαλα δεν πειραζει....το team coltclub skandalo θα ειναι εκει χαχαχα...!!

 

Και μεσα στο σ/κ αμα θελετε adreas dim14 mevsem μπορουμε να παμε για κανα καφε πριν το μεσημεριανο χαχα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μέσα εκτός συγκλονιστικού απροόπτου!Εκτός αν δέχεστε μόνο executive!Έχει πάρκινκ εκεί?

Link to comment
Share on other sites

Kαλα δεν πειραζει....το team coltclub skandalo θα ειναι εκει χαχαχα...!!

 

Και μεσα στο σ/κ αμα θελετε adreas dim14 mevsem μπορουμε να παμε για κανα καφε πριν το μεσημεριανο χαχα

 

αμα ειναι κυριακη πρωι στηλε και εδω ενα μυνημα ;)

μιλησα και με mika και ειπε οτι μαλλον θα ερθει και αυτος :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μέσα εκτός συγκλονιστικού απροόπτου!Εκτός αν δέχεστε μόνο executive!Έχει πάρκινκ εκεί?

 

παρκιν οσο θες αααααπλετο :p xaxaxaxaxaxaaaaaaa

Link to comment
Share on other sites

αν δεν τα καταφερω σημερα σιγουρα το σαββατο μπορω... την κυριακη μπορω μονο το πρωι γιατι μετα θα τρεχω να προλαβω το πλοιο!

Link to comment
Share on other sites

Κυριακη πρωι αμα βολευει τους περισσοτερους μπορουμε να παμε για ενα καφεδακι νωρις νωρις μην φωναζουν ουτε γυναικες ουτα να χασουμε πλοια και ιστοριες...χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Κυριακη πρωι αμα βολευει τους περισσοτερους μπορουμε να παμε για ενα καφεδακι νωρις νωρις μην φωναζουν ουτε γυναικες ουτα να χασουμε πλοια και ιστοριες...χαχαχα

 

και κυριακη μεσα χαχαχαχαχαχαααααα colt//club.gr και ξερο ψωμί χαχαχαχαχαχαχααααα για τι ωρα λεσ mr president??? χαχαχαα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...