Jump to content

Καφεδάκι.....?!


Recommended Posts

Ελα να βλεπω παρουσιες για να ερθω και εγω καμια βολτα...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Για καφεδάκι σήμερα στο Ολύμπικο στίς 19:30...οσοι πιστοί προσέλθετε.

 

πολλυ νωρις για μενα :sad:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Aυριο Τεταρτη λεμε με τον Χαρη να βρεθουμε...λιγο αργα σε σχεση με τις προηγουμενες φορες...εγω λεω περιπου 21.30...

 

Για το μερος υπαρχει καμια ιδεα ? Χαρη τι λες ?

Link to comment
Share on other sites

και εμενα χαρη με λενε δεν ξερω αν μετραει αλλα και εγω μεσα ειμαι αν θελετε χαχαχαχαχαχααααα

Link to comment
Share on other sites

+1,εαν ξεμπερδέψω νωρίς απο την δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Θα μας φαει το κρυο..αμα καθομαστε διπλα στα εργαλεια χαχα !

 

Κανα τυπου 24ωρο (fast food - σουβλατζιδικο) παιζει προς δυτικα-βορεια ? Ωστε να μαστε και διπλα στα αμαξια αμα ειναι..

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον 21.30 στα Goodys στον Αγ. Στεφανο....!

 

Στην ανοδο της Εθνικης προς Λαμια...βγαινουμε στην Εξοδο ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ....η εξοδος σκαει πανω στην Κρυονεριου στην οποια κανουμε δεξια και στα καπακια εχει φαναρι..στο οποιο παμε αριστερα (ανηφορικα) και βγαινουμε στον παραδρομο της Εθνικη και σε 100μετρα βρισκουμε τα Goodys.

 

1. Xαρης

2. xvibes

3. Haris//MCR

4. dim14 (???)

5.

 

AΛΛΟΣ ?

 

META ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ Ο.Χ. ή BP....κανα 3αρι θα ρθει να ανοιξουμε ? ΠΟΥΛ ΠΟΥΛ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lolu: :lolu:

Link to comment
Share on other sites

θελω κι εγω... κανω υπομονη ομως... μαλλον τον μαρτη θα ειμαι για κανα διμηνο αθηνα!

Link to comment
Share on other sites

εκτος απροοπτου μεσα και εγω...αλλα λογικα θα αργισω λιγο(θα ερθω κατα τις 10)

 

 

υγ φορεστε κατι ζεστο...στη γεφυρα εχει κρυο :cold: :cold: :cold:

Link to comment
Share on other sites

...στη γεφυρα εχει κρυο :cold: :cold: :cold:

 

Είστε σίγουροι ρε σεις για το ΟΧ?

Σήμερα πέρασα κατα τις 20:00 και είχε 2,5 βαθμούς !!!

Link to comment
Share on other sites

Goodys θα παμε....θα τα πουμε...και αν μετα υπαρχει διαθεση βλεπουμε !! Να βρεθουμε θελουμε οχι να τον δαγκωσουμε χαχα

Link to comment
Share on other sites

Goodys θα παμε....θα τα πουμε...και αν μετα υπαρχει διαθεση βλεπουμε !! Να βρεθουμε θελουμε οχι να τον δαγκωσουμε χαχα

 

Goodys μια χαρα :thumbsu:

 

στο παρκιν του Goodys ε??

οχι Ο.Χ κανει πολυυυυυυυυυυυυυυ κρυο brrrrrrr χαααχαχαχαχαα

Link to comment
Share on other sites

ωραιος ο καφες και με παγωνιααααααααααα!!μια χαρα τα ειπαμε παλι!!πιστευω οτι o NMR ειπε την πιο σωστη κουβεντα αποψε!να κανουμε ban τον Βαγγελη!το νεο σχημα του club θα ειναι NMR προεδρος,borbos αντιπροεδρος και hill υπευθυνος δημοσιων σχεσεων!!!

Link to comment
Share on other sites

XAXAXAXAXAXAXA.....αντε γιατι βαρεθηκα τοσο καιρο Προεδρος :p

 

Πολυ ωραια ηταν....λιγα ατομα..και ωραια κουβεντουλα....!! :D

 

Οταν φυγαμε....πρωτοι εφυγαν NMR και HARIS//MCR....μετα απο 2-3 λεπτα οι υπολοιποι...με εμενα πρωτο απο το 2ο γρουπ....

 

Πετυχαινω στην Εθνικη...πρωτα NMR δεξια σαν κοτα....πουλ...πουλ...με 90 το πολυ....και 200μ πιο κατω στην μεσαια τον HARIS/MCR...αυτος με 110 βαρια βαρια.....ισα που προλαβαν να καταλαβουν ποιος τους περασε απο πανω :p χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

xaxaaxax ποτε προλαβατε και μπηκατε βρε λαμογια ΑΧΧΑΑΧΑΧΧΑ

πολλυ καλα ηταν και αν δεν ειχε τοσο κρυο,να αραξουμε και λιγο εξω θα ηταν ακομα καλητερα :thumbsu:

 

μπραβο στον χαρη που μας εκανε επιδειξη drift :roadrage: :roadrage: :roadrage:

Link to comment
Share on other sites

μπραβο σας ρε παιδια!!! :goodjob:

Link to comment
Share on other sites

στο νεο προεδρικο συμβουλιο αναβαθμιστε με σε καντινιερη... πολυ καλλιοπη με εχει ο βαγγελης και δε θα μποτεσω!!! :p

Link to comment
Share on other sites

XAXAXAXAXAXAXA.....αντε γιατι βαρεθηκα τοσο καιρο Προεδρος :p

 

Πολυ ωραια ηταν....λιγα ατομα..και ωραια κουβεντουλα....!! :D

 

Οταν φυγαμε....πρωτοι εφυγαν NMR και HARIS//MCR....μετα απο 2-3 λεπτα οι υπολοιποι...με εμενα πρωτο απο το 2ο γρουπ....

 

Πετυχαινω στην Εθνικη...πρωτα NMR δεξια σαν κοτα....πουλ...πουλ...με 90 το πολυ....και 200μ πιο κατω στην μεσαια τον HARIS/MCR...αυτος με 110 βαρια βαρια.....ισα που προλαβαν να καταλαβουν ποιος τους περασε απο πανω :p χαχαχα

 

στα 120 ημουν με αυτοματο πιλοτο, το ειχα εκει και πηγαινε μονο του χαχαχαχαχαα παντως εγω καταλαβα πως με περασε και ξερεις πως?? απο τον θορυβο της εξατμισης μολις την ακουσα λεω οοοοπα ο προδρεος ειναι χαχαχαχααααα

 

παντως ωραια ηταν χθες τα 6 coltakia παρολο τους 1 βαθμους που ειχει και την υγρασια την απιστευτη ηταν ωραια, γελασαμε πολυ και καμαρωσαμε να driftari ο τζωρτζης χαχαχαχαχααααααα και ανακαλυψα πως ο hill ειναι και πελατης μου στο μαγαζι :thumbsu: χαχαχαααα

Link to comment
Share on other sites

χαρη δεν σε ειχα για drift τυπο-τοσες φορες που εχω μπει μεσα μου δειχνεις οτι οδηγας με γραμμες....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...