Jump to content

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ COLTCLUB 28-29 ΙΟΥΝΙΟΥ 2ΟΟ8


Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Μολις μπηκα σπιτι γυρνωντας απο τη πανελληνια!Για αλλη μια φορα περασαμε τελεια με πολυ γελιο,πειραγματα κ τρελες βουτιες στη πισινα!

Το ξενοδοχειο πολυ καλο με μονο ουσιαστικο προβλημα αυτο της πιεσης του νερου,που μας ζορισε οταν γυρνωντας απο τη πισινα,θελησαμε ολοι να κανουμε ενα ντουζακι.Τι εμεινε?

Το τσαμικο του stragal στη πισινα :lol: ,η αλλαγμενη φωνη του Γιαννη κ του kelman απο το ηλιο(!) :shock: ,το φαγητο της χθεσινης ταβερνας στην Αλεξανδρεια,η μεση καταναλωση μου(8λιτρα στα 100)αφου οι ρυθμοι μας ηταν πολυ χαλαροι,ο ξερος ηχος του Ζ4 Μ του Νικου(φιλου του mike)κ βεβαια το τρελο γελιο με τον Κωστα! 8)Χαρηκα που μαζευτηκαμε αρκετοι(με πολλα νεα μελη που τους γνωρισα για πρωτη φορα)κ μαρεσε η χθεσινη μας εξοδος που εκανε τα κεφαλια απο ολες τις καφετεριες να γυρισουν!(ου ψωνιο) :lol: 15 colt μαζεμενα μαλλον για 1η φορα τα βλεπαν! 8)

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ τώρα μπόρεσα να συνδεθώ με το Εee PC series...

 

Απλά περάσαμε τέλεια!

Ελπίζω να μην στεναχωρήσαμε, να μην ξενέρωσε κανένας και να πέρασαν όλοι όσο καλά περάσαμε και εμείς!

 

Το Σάββατο μαζευτήκαμε το απόγευμα πάνω από 40 οτομα.. :shock:

Το ξενοδοχείο πάρα πολύ καλό για τα λεφτά του (αν και μας έκαναν μια ματσακονιά στο τέλος..

:evil:)

H πισίνα ήταν όλα τα λεφτά, ρίξαμε ΤΟ γελιο με σχεδόν όλους να μπαίνουν για μπάνιο (πλην του Γιατρού)..

Ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά που ήρθαν από Αθήνα, Λάρισα, Κοζάνη και Θεσσαλονίκη και πραγματικά έκαναν όλοι τους την συνάντηση πάρα πολύ πετυχημένη!

Πολύ και καλό φαγητό, πάρα πολύ καλό κλίμα κλίμα με όλα τα παιδιά ακόμα και αν τους είχαμε μόλις γνωρίσει, ποτάκια πίτσες και βαρελίσιες μπύρες δίπλα την πισίνα μέχρι τις 4:00 το πρωί.

Επίσης και πολύ κουνούπι! Κανονική αφαίμαξη... :lol:

Ευχαριστούμε και τον Κώστα που με νύχια και με δόντια κράτησε τα τραπέζια στο μαγαζί στη Αλεξάνδρεια Σαββατιάτικα και να γίνεται της τρελλής!!!

Άντε να αφήσω και τους και τους άλλους συμμετέχοντες να πούνε τις εντυπώσεις τους. Αν και οι φωτό που θα σηκωθούν θα τα πουν όλα... :lol: :lol: :lol:

Το ραντεβού ανανεώθηκε για τον Νοέμβρη στην πίστα των Σερρών...

 

Άντε σηκώστε φωτό και βίντεο......Τώραααααααααααααααα.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

coltclub...

Απλά τέλεια ρε..

Δέν ξέρω τί να πώ...Είμαστε όλοι ένας κι ένας..

Απο το γέλιο στην πισίνα μέχρι στα ανοίγματα toutouni chris kostas x μέσα σε δευτερόλεπτα...

 

Παιδιά ειλικρινά το ευχαριστήθηκα...

 

Πολλά μπράβο στα παιδιά για την οργάνωση...

Link to comment
Share on other sites

οπως τα περιμεναμε .... ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

 

μερικες φωτο απο μενα .....

 

5b23jn5auko5q6qmg91w_thumb.jpg

 

2x1omdrlhclodik8axns_thumb.jpg

 

yoymtymzlcocdxin4om8_thumb.jpg

 

isgehatoxvmvwni90g1d_thumb.jpg

 

gc46aa9ihnro3l2d0sav_thumb.jpg

 

trnn8relnzx9233mhapb_thumb.jpg

 

ro80ofq6gx73iqo665l7_thumb.jpg

 

qz4i7qub1koyiev8az8o_thumb.jpg

 

q518g0xagb9knzz3f8u6_thumb.jpg

 

t5mau8zoiyfms5zr0rlx_thumb.jpg

 

5lhbdgmp7ieie6punj8q_thumb.jpg

 

59zpc6oyxndzptnz2k2r_thumb.jpg

 

8onx618gkpatmefequ14_thumb.jpg

 

ibxlo2aw3hua021am6a6_thumb.jpg

 

8u3vo6mokpn7zkfjz6qk_thumb.jpg

 

1dgfbdvef49uhdsxifk0_thumb.jpg

 

epytu2gtcf4a0qqw8cyf_thumb.jpg

 

ntr49mx01yh81qg1siw9_thumb.jpg

 

92hpyfo0sikthjht0ys2_thumb.jpg

 

hin2l773azp6s6uuapuo_thumb.jpg

 

 

αντε βαλτε τες ολοι!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ας ξεκαθαρίσουμε κάποια πράγματα

 

αυτά είναι όσα δεν πρόλαβε να μαζέψει η σερβοτόρα από αυτά που ήπια...

ο νίκος με το Ζ4Μ είναι φίλος του mike και φοβερό τιμόνι αν και πολύ πιτσιρικάς

και το μεγαλύτερο πρόβλημα του ξενοδοχείου ήταν τα κουνούπια

 

στα υπόλοιπα τώρα

 

πρώτα θέλω να ευχαριστήσω τον κώσταΧ για το ΄"χώσιμο" που έφαγε για την οργάνωση της πανελλήνιας συνάντησης μας

(αν και ο ίδιος είχε προτείνει να επισκευτούμε άλλο μέρος)

 

όπως φαντάζεστε περάσαμε ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ

 

είχαμε ανοίγματα εντός και εκτός νερού

είχαμε κόντρες πάνω σε τραπέζια και σε άσφαλτο

είχαμε γέλια και χαρές αλλά και τσακωμούς και νεύρα (ξέρουν αυτοί...)

είχαμε λογαριασμούς που λύσαμε και άλλους που ανοίξαμε :D

είχαμε γοργόνες και μάγκες

κι έχουμε ακόμα ένα ηλίθιο χαμόγελο από όλα αυτά που περάσαμε

 

μισό να ανεβάσω φώτο και βίντεο και επιστρέφω...

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να χωνέψω ότι δεν ήμουν εκεί... Δεν έχω λείψει σχεδόν ποτέ...

 

Από την άλλη βέβαια καλύτερα που δεν ήρθα γιατί μόλις είδα το λευκό Τ...

 

Παιδιά να είμαστε όλοι καλά, να περνάμε όλοι καλά και μακάρι του χρόνου να μη λείπει κανένας...!!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!

 

και του χρόνου να είμαι με το Τ μου :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε όλα τα παιδιά που οργάνωσαν αυτη την άψογη Πανελλήνια Συνάντηση και για την άψογη συμμετοχή των μελών που παραβρέθηκαν!

 

Τα πιο πολλά έχουν ήδη ειπωθεί πιο πάνω, εγώ να επισημάνω πως η διαδρομή ήταν αρκετά απολαυστική και δεν ένιωσα ταλαιπωρημένος, αντιθέτως την ευχαριστήθηκα!

Οι μπριζόλες στον Μαραντόνα ήταν 45 νούμερο παπούτσι!

Τα κολτάκια όπου πηγαίνανε κεντρίζανε όλα τα βλέμματα και όπου παρκάρανε γέμιζε ο δρόμος ("τί ήταν όλοι αυτοί; Πέρσι είχαν έρθει κάποιοι με EVO, τώρα ήρθανε με κάτι COLΤ" λέγανε οι θαμώνες στο Μαραντόνα) - "άντε και και εις ανώτερα" θα τους πούμε εμείς :twisted:

Το μπαρ στην πισίνα όλα τα λεφτά!

Ο Γιάννης με την μπουκάλα του ζωγράφισε! (και στην αρχή μου είπε πως δεν την είχε φέρει)

Όλα τα παιδιά που γνώρισα ήταν φοβεροί και περιμένω πως και πως να ξανασυναντηθούμε (μερικούς δεν τους ήξερα μέχρι τότε)

 

Και τέλος θέλω να πω για ένα περιστατικό που διαδραματίστηκε στην επιστροφή Σάββατο βράδυ από Αλεξάνδρεια: Toutounis μπροστά, βγάζει αλάρμ και σταματάμε μέσα στο δρόμο, ανοίγουν οι πόρτες, toutounis, stragal και red-colt βγαίνουν έξω, ρίχνουν δυό κουνήματα ντριριντάχτα ντιριντιριντάχτα στη μέση του πουθενά και ξαναμπαίνουν μέσα και φεύγουμε :lol: :lol: :lol: Όλα έγιναν σε δευτερόλεπτα και δεν πρόλαβα να τραβήξω με την κάμερα, οπότε και δεν υπάρχουν ντοκουμέντα!!! :lol:

 

Να είμαστε καλά να το ξανακάνουμε σε οποιοδήποτε μέρος της Ελλάδας και ακόμη περισσότεροι!

Και για μία ακόμη φορά ΜΠΡΑΒΟ στους Θεσσαλονικείς για την άψογη οργάνωση!

Link to comment
Share on other sites

To συμπέρασμα είναι για μία ακόμα φορά ένα και μοναδικό...Όταν πάει εκδρομή και μάλιστα σε μορφή πανελλήνιας συνάντησης το coltclub, όποιος δεν έρχεται , δεν μπορεί να φανταστεί καν τι έχασε!!!

 

Πρώτα απ όλα θέλω να ευχαριστήσω τον Κώστα για την συμβολή του στην οργάνωση της συνάντησής μας αυτής , ως πρός την διαμονή και την διασκέδασή μας . Κάτι που δεν ξέρουν πολλοί , η γυναίκα του Κώστα μέχρι που προσπάθησε να κλείσουμε με άδεια της δημοτικής αρχής και έναν πεζόδρομο κοντά σε μπαράκια της περιοχής( Liou , άστα να πάνε...:wink: :lol: ) , ώστε να έχουμε πάρκιν δίπλα και νυχτερινή φωτογράφηση . Κατερινούλα σε ευχαριστούμε και από εδώ ..

 

Δεύτερο ευχαριστώ πάει σε όλα τα νέα μέλη μας που ήρθαν στην συνάντησή μας επό εξίσου μακριά. Δεν μπορώ αν τους θυμηθώ όλους γτ όλο και κάποιον θα ξεχάσω , χάρηκα πάντως ιδιαίτερα που προσήλθαν τόσα άτομα , νέα παιδιά , με παρόμοιας φιλοσοφίας αντιλήψεις με μάς και περάσαμε υπέροχα.

 

Τρίτο ευχαριστώ στον Θειο bgr που ήρθε κ έφυγε 2 φορές προσπαθώντας να συγκεράσει τις οικογενειακές του υποχρεώσεις με την παρουσία του στην συνάντησή μας .

 

Αυτήν την φορά είμασταν πολλοί...Πάρα πολλοί...Και φυσικά δεν θα μπορούσα παρά να το γιορτάσω ρίχνοντας έναν.....τσάμικο με τσαλιμάκια ΜΕΣΑ στην πισίνα..Μαντήλι να κρατηθώ κ να κάμω κ άλλες φιγούρες δεν είχα , οπότε και για να με παρηγορήσει ο Λευτέρης επειδή ο 22νης βαριόταν , κάποια στιγμή με...σήκωσε στους ώμους του...Και όλα αυτα για να με ρίξει τελικά πάνω στον 3MITSU , αφού όμως προσπαθούσαμε εν τω μεταξύ να κάνουμε πυραμίδα βάζοντας τον mike στην κορυφή της ώστε να τον ρίξουμε με τα μούτρα στο νερό..Και επειδή δεν είχε ισορροπία ο mike , την πλήρωσε ο Geo_x που τον σηκώσαμε σαν πούπουλο κ τον πετάξαμε μερικά μέτρα παραπέρα..Η αιτία όλων αυτών , ( και πολλών άλλων ) , κάτι μπουκάλια βότκα που είχαμε παγώσει και βάλαμε να κάνουμε παρέα με κάτι παγωμένες μπύρες για να χωνέψουμε καμιά 70αριά πίτσες που φάγαμε σε 2 μέρες, τα οποία και φύλαγε σκοπέτο ο γιατρός που δεν ήθελε να μπεί στην πισίνα ..

 

2 μέρες απόλαυσης , πλατσουρίζοντας στην πισίνα και πίνοντας τον άμπακο , αφού φυσικά δεν υπήρχε λόγος να οδηγήσουμε..Και φυσικά και ήπιαμε και...ήλιον , και γίνανε και οι απαραίτητες δηλώσεις....

 

Φυσικά και επακολούθησε φαγοπότι για να γιορτάσουμε τα κατορθώματά μας , ως τάξη μεγέθους λέω ότι ο λογαριασμός στο τραπέζι μας ήταν ...200 ευρώ!!!

 

Αυτά και άλλα πολλά καταγράφηκαν σε φωτογραφίες και βίντεο που θα ανεβαίνουν συνέχεια...

 

Παιδιά σας ευχαριστώ όλους που ήρθατε και περάσαμε τόσο όμορφα...Και του χρόνου με υγεία...

Link to comment
Share on other sites

τα περισσοτερα τα εχουν πει τα παιδια ποιο πανω.Αφθονο γελιο στην πισινα με βουτιες, κοκορομαχιες ,και πυραμιδες, οπως και υποβρυχιες φωτογραφιες :D Ενα μονο σας λεω πρεπει να δειτε το βιντεακι με τον Γιαννη να κανει πως τον χτυπαει το ρευμα στην πισινα :lol: :lol: :lol: (Γιαννη εχω λειωσει) συντομα θα ποσταριστει.Ενα μεγαλο ευχαριστω στον Κωστη για την ολη οργανωση,παντα τετοια και υπομονη ο Νοεμβρης και οι Σερρες δεν ειναι μακρυα

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπήκα και εγώ από το σπίτι μου.Ήτανε η πρώτη φορά που βρέθηκα σε ένα meeting του club μας και πρέπει να πώ πως ήτανε όλα ωραία.Γνωρίστικα με τα παιδιά πρώτη φορά και πραγματικά ήτανε σαν να τους γνώριζα καιρό.Άφθονο γέλιο και πλάκα.Ευχαριστώ όλο το club για το αξέχαστο σαβ/κο.Αντε ραντεβου Αθήνα τώρα :D

 

 

 

PS: Με άφησες με ατρύπητο φιλτροκούτι ρε Digiiiiiiiiii.Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Όπως πάντα περάσαμε φανταστικάααααααααααααα! :lol:

 

Η αρχή έγινε κάπως έτσι...

http://xs.to/xs.php?h=xs228&d=08260&f=dscn3107441.jpg]dscn3107441.jpg.xs.jpg[/url]

 

 

Στη συνέχεια

 

Κάναμε εντύπωση.... :lol:

http://xs.to/xs.php?h=xs228&d=08260&f=dscn3126642.jpg]dscn3126642.jpg.xs.jpg[/url]

 

Μερικές χαμηλές πτήσεις (με ανώμαλες προσγειώσεις http://xs.to/xs.php?h=xs228&d=08260&f=dscn3135190.jpg]dscn3135190.jpg.xs.jpg[/url]

 

Μετά τις βουτιές αποφασίσαμε ότι θέλαμε να τσιμπήσουμε κάτι.... http://xs.to/xs.php?h=xs228&d=08260&f=dscn3140363.jpg]dscn3140363.jpg.xs.jpg[/url]

 

Αλεξάνδρεια by night....

dscn3145845.jpg.xs.jpg dscn3147235.jpg.xs.jpg

 

Είχαμε την απαραίτητη φωτογράφιση

 

Και πήραμε τον δρόμο της επιστροφής... :cry:

dscn3172129.jpg.xs.jpg

 

 

Στα highlight το ντιριντάχτα που περιέγραψε ο Themis...Κρίμα που δεν πρόλαβε να το καταγράψει! :lol: :lol:

 

Ο Geo_x που πρότεινε την καλύτερη λύση για την περίπτωση του safe mode..."ρίξε κατοστάρικο" :lol: :lol:

 

Η μπουκάλα και τα μπαλόνια γεμάτα με ήλιο.... τρελό γέλιο! :lol:

 

 

Όσοι δεν ήρθαν έχασαν... Ας φροντίσουν να μη χάσουν την επόμενη! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Κάναμε εντύπωση.... :lol:

dscn3126642.jpg.xs.jpg

 

Αντρεα εαν κρινω απο την φωτογραφια πρεπει να εισαι πολυ καλος στα 400 μετρα μετεμποδιων :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Στα πηδήματα τα καταφερνω , αλλά δε νομίζω κ σύ να πηγαίνεις πίσω :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Προσέξατε το τρομαγμένο βλέμμα της κοπέλας που έχει αρπαχτεί από την σκάλα? :lol: :lol: :lol:

 

σα να λεει απο μεσα της ερχεται το τσουναμι :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Προσέξατε το τρομαγμένο βλέμμα της κοπέλας που έχει αρπαχτεί από την σκάλα? :lol: :lol: :lol:

 

Γιατι, το αλλο κοριτσακι απο διπλα που καλει απο το τηλεφωνο απεγνωσμενα για βοηθεια και πιανει το μετωπο της, δεν το προσεξατε?!?!?! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Προσέξατε το τρομαγμένο βλέμμα της κοπέλας που έχει αρπαχτεί από την σκάλα? :lol: :lol: :lol:

 

Γιατι, το αλλο κοριτσακι απο διπλα που καλει απο το τηλεφωνο απεγνωσμενα για βοηθεια και πιανει το μετωπο της, δεν το προσεξατε?!?!?! :lol: :lol: :lol:

 

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA!!!!!!!

Δεν το πρόσεξα γμτ :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...