Jump to content

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ COLTCLUB 28-29 ΙΟΥΝΙΟΥ 2ΟΟ8


Recommended Posts

Κατόπιν τηλ επικοινωνίας με το ξενοδοχείο στη Χαλκηδώνα σχετικά με την συνάντηση που θα κάνουμε κι αφού η υπάλληλος μου κράτησε το ονοματεπώνυμο και το τηλέφωνό μου μου είπε ότι δεν χρειάζεται να γίνει κάποια κατάθεση σε δικό τους λογαριασμό αρκεί όποιος δηλώνει ότι θα πάει ΘΑ ΠΑΕΙ...

Οπότε εγώ λοιπόν κατοχύρωσα την κράτηση μου για Σάββατο βράδυ με αναχώρηση την Κυριακή κι όλα ok....

Άντε να πάιρνετε σειρά κι οι υπόλοιποι!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply
28-29/06 ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

Πληρώνεις τη συμμετοχή και την ασφάλεια των 15 ευρώ και μπαίνεις εναλλάξ ανα 20 λεπτά με τις μηχανές.

 

Αιγίνιο : ΤΖΑΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και είσαι μόνος σου.....

Ναι Γιαννη αλλα και τα παιδακια με τα μπλε κανουν την εμφανιση τους...

βεβαια εγω οταν πηγα εκανα ενα 20λεπτο και εφυγα δεν εκατσα καθολου αλλα απο γνωστους που ακουσα τους την εχουνε πεσει..

Link to comment
Share on other sites

Nα πουμε οτι το Αιγινιο ειναι κακοσυντηρημενο (καθολου δηλαδη!), παιζει σοβαρα να πατησεις κατι που να σου κανει ζημια στα ελαστικα μπαινοντας στην πιστα γιατι παρεμβαλει σκουπιδοτοπος και η πιστα ενδεχομενος να ειναι βρωμικη με λασπες απο βροχες.... η προσβαση ειναι δυσκολη και ειδικα για τα χαμηλα αυτοκινητα. οχι αδυνατη αλλα δυσκολη γιατι το οδοστρωμα αλλαζει μορφη με την καθε βροχη. ας τα λαβουμε κ αυτα υποψιν. κατα τα αλλα κ σαν πιστα ειναι 2ες-3ες και μια 4η... :wink: δεν προσπερνας πουθενα παραμονο στην ευθεια κ γενικα εχει μια κλειστοφοβικη αισθηση σε σχεση με το ""παλατι΄των Σερρων (στο οποιο δινεται κ δυνατοτητα να συγκριθεις με προηγουμενες επιδοσεις σου!)

Link to comment
Share on other sites

ποση αποσταση ειναι οι σερρες απο εκει ρε παιδια??

Link to comment
Share on other sites

καλαααα καρα οφφφφφ .......

εγω δεν παω πουθενα θα κατσω με τον 22νι στην πισινα και θα πινουμε κοκταιλ ...... :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλαααα καρα οφφφφφ .......

εγω δεν παω πουθενα θα κατσω με τον 22νι στην πισινα και θα πινουμε κοκταιλ ...... :mrgreen: :mrgreen: :lol:

 

:lol: καποιοι το εχουν πιασει το νοημα :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλαααα καρα οφφφφφ .......

εγω δεν παω πουθενα θα κατσω με τον 22νι στην πισινα και θα πινουμε κοκταιλ ...... :mrgreen: :mrgreen: :lol:

 

να πάρουμε και καμιά ποικιλία μην μας πειράξουν οι πίνα κολάντα...?!

είμαστε και κάμπριο...

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη ρε παιδιά αλλά συγκέντρωση θα κάνουμε να δούμε και κανά αξιοθέατο η θα γυροβολάμε στις πίστες? :roll:

Νομίζω ότι το θέμα ξέφυγε απ την ουσία του....παρόλα αυτά δεν έχω δει κανέναν άλλον να ποστάρει ότι κατοχύρωσε τη θέση του όπως είχαμε πει :wink:

Link to comment
Share on other sites

Όταν σιγουρέψω την άδεια που ζήτησα για να έρθω τότε και μόνο τότε θα πάρω τηλέφωνο για δωμάτιο....

 

Όσο για την πίστα και τα λοιπά, δεν το συνέχισα γιατί είμαστε off topic εδώ και πάρα πολλά post.

 

Άντε να ετοιμαζόμαστε λέμεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!

22ni, Stragal, laptop, καπελάκι και θα παίζουμε με lan!!!!!!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

παρόλα αυτά δεν έχω δει κανέναν άλλον να ποστάρει ότι κατοχύρωσε τη θέση του όπως είχαμε πει Wink

Κατοχυρώνουμε αλλά ως γνήσιοι έλληνες βαριόμαστε να το ποστάρουμε!! :roll:

 

εγω δεν παω πουθενα θα κατσω με τον 22νι στην πισινα και θα πινουμε κοκταιλ ......

Ιεε!!Αφήστε κ καμιά καλή ξαπλώστρα κ για μένα!! Αλήθεια,, στις υπηρεσίες του ξενοδοχείου περιλαμβάνεται η επάλειψη αντηλιακού???(ικανοί είμαστε να καούμε απ την βαρεμάρα μας!!χιχι!!) :? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εκανα σημερα και ""γω την κρατηση μου.

Link to comment
Share on other sites

Η κράτηση έγινε μόλις. Απλά επιβεβαίωση θέλει το ξενοδοχείο ότι θα πάμε , χρήματα ως προκαταβολή δεν είναι απαραίτητο μου είπαν.

Link to comment
Share on other sites

+1, είπαν ότι η εξόφληση θα γίνει με την αναχωρηση μας απ το ξενοδοχείο δλδ την Κυριακή οπότε μην αγχώνεστε :wink:

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω οτι δεν αναφερει κανενας αν εχει κανει την κρατηση του! Εχετε κανει κρατησεις ή θα παμε εκει και θα κοιμηθουμε στις ξαπλωστρες της πισινας? :D

Link to comment
Share on other sites

Και από εμένα η κράτηση έτοιμη για 2κλινο. Δεν χρειάστηκε προκαταβολή, έχουν κρατήσει το όνομά μου. Για πίστες δεν με κόβω, καινούργια λάστιχα γαρ, αλλά για πισίνα....με τις μπάντες!

Link to comment
Share on other sites

Stragal

red_colt

Geo_x

Nikoleta

Narmel

Kelman

22nhs

Chris

Mike

Antonys evo7

tsotos

Digilef

L.J

Stanvet

Omega

 

Οι παραπάνω κάναμε κράτηση .. Οι υπόλοιποι οι από κάτω??

 

( Nikoro , HeWho, Alexvaf , NMR , Kraken???)

 

Άλλος κανείς όσο προλαβαίνει???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...