Jump to content

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ COLTCLUB 28-29 ΙΟΥΝΙΟΥ 2ΟΟ8


Recommended Posts

Γιαννη εσενα ξεχασα να σε βαλω στη λιστα! :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Done! :D

Link to comment
Share on other sites

.....ααααααα...να έχετε το νού σας....τώρα τελευταία έχω πολλά κέφια....να φροντίσουν μερικοί να έχουν κλειδωμένες τις πόρτες τους.... :lol: :lol: :lol:

 

ευτυχώς θα έχω θαλαμοφύλακα τον γιατρό

αν πάλι δεν ο γιατρός

το πολύ πολύ να σηκωθεί το πρωϊ και να τσούζει...

Link to comment
Share on other sites

.....ααααααα...να έχετε το νού σας....τώρα τελευταία έχω πολλά κέφια....να φροντίσουν μερικοί να έχουν κλειδωμένες τις πόρτες τους.... :lol: :lol: :lol:

 

ευτυχώς θα έχω θαλαμοφύλακα τον γιατρό

αν πάλι δεν ο γιατρός

το πολύ πολύ να σηκωθεί το πρωϊ και να τσούζει...

 

22ne αν θυμάμαι καλά ο chris φώναζε απεγνωσμένα τον θαλαμοφύλακα εκείνο το βράδυ........αυτή τη φορά θα έχει ο chris το νουμεράκι του θαλαμοφύλακα????

 

Όχι τίποτα άλλο να ξέρουμε αν θα κοιμηθούμε ήσυχοι ή όχι :lol: :lol: :lol:

 

@Γιάννη : Εσύ να κλειδώσεις καλά πόρτες παράθυρα......γιατί θα έχει καταδρομική :p

Link to comment
Share on other sites

Θα χουμε...χαμηλές πτήσεις...ΜΟΝΟ αυτό λέω πρός το παρόν.... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΗΜΕΙΟΥ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ

 

Την Παρασκευή μαζευόμαστε στις 18.30 στα διόδια Αφιδνών και φεύγουμε στις 19.00 . Παρακαλούμε να είστε όλοι στην ώρα σας .

Link to comment
Share on other sites

Λίζα , εμείς Κυριακή θα φύγουμε...Εσύ θα μείνεις???

 

Ή εννοείς δωμάτιο για Παρασκευή και Σάββατο??

Link to comment
Share on other sites

:oops: Αυτό εννοώ Παρασκευή βράδυ και Σάββατο βράδυ... καλά τι έγραψα πάνω... σορρυ

 

:lol: Άντε θα περάσουμε σούπερ και τα λαπτοπ παραμάσχαλα να περνάμε κατευθείαν τις φώτος μας να ζηλεύουν όσοι δεν θα έρθουν :p .

Link to comment
Share on other sites

Άκυρο με πήραν τώρα τηλ πως δεν έχει τελικά δώματιο για το Σάββατο :( .

Έκανε λάθος ο προηγούμενος που μίλησα μου είπαν... τέσπα μάλλον αυτό που είπα πριν ισχύει για μένα... θα σας ζηλέψω αρκετά.

Link to comment
Share on other sites

Άκυρο με πήραν τώρα τηλ πως δεν έχει τελικά δώματιο για το Σάββατο :( .

Έκανε λάθος ο προηγούμενος που μίλησα μου είπαν... τέσπα μάλλον αυτό που είπα πριν ισχύει για μένα... θα σας ζηλέψω αρκετά.

 

όσοι δεν βρήκατε δωμάτιο κοιτάξτε μήπως μπορείτε να βολευτείτε σε κάποιο τρίκλινο με κάποιον άλλο όπως

εμείς το τρίο στούτζες

Link to comment
Share on other sites

Τηλεφώνησα σήμερα στο ξενοδοχείο , δυστυχώς είναι πλήρες ...Γι αυτό λέγαμε να κλείσετε έγκαιρα , αλλά....

 

Το ενδεχόμενο να βρείτε κάπου αλλού μήπως να κοιτάξετε..

 

Οι Θεσνικείς και γενικώς οι βόρειοι , δεν έχετε να κάνετε ιδιαίτερο ταξίδι , οπότε συνεννοηθείτε μεταξύ σας σε κάποια συνάντησή σας και ποστάρετε σχετικά..

Link to comment
Share on other sites

ενα ακομα δυσαρεστο νεο. πρεπει υποχρεωτικα να παραβρισκομαι στο χωριο Θερμα Σερρων για εκπαιδευση που αρχιζει απο 27 (!) του Ιουνιου. Μεχρι και πριν μια μερα η εκπαιδευση αρχιζε απο τις 30 οποτε και θα ημουνα παρον. Χτες το μεσημερι ξενερωσα.

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε παιδια εμεις απο Θεσσαλονικη που θα βρεθουμε?

 

Εμείς που θα έρθουμε Σάββατο απόγευμα... Θα τηλεφωνηθούμε για να σας βρούμε?

 

Λοιπόν...Για όσους θα συμμετέχουν στην συγκέντρωση από Θεσσαλονίκη..

 

Την Πέμπτη στο Ρύσιο όσοι μαζευτούμε ( θα περάσω και εγώ μια βόλτα) θα το συζητήσουμε..

Και όσους λείπουν τους περνουμε επιτόπου τηλέφωνο να δούμε αν συμφωνούν.

Εγώ π.χ. μπορώ και πριν το μεσημέρι να πάω αλλά δεν ξέρω αν βολεύει και τους υπόλοιπους.

Στην τελική μπορούμε να κάνουμε 2 group αναχώρισης.

Αλλά από κοντά την Πέμπτη αποφασίζουμε!

 

ενα ακομα δυσαρεστο νεο. πρεπει υποχρεωτικα να παραβρισκομαι στο χωριο Θερμα Σερρων για εκπαιδευση που αρχιζει απο 27 (!) του Ιουνιου. Μεχρι και πριν μια μερα η εκπαιδευση αρχιζε απο τις 30 οποτε και θα ημουνα παρον. Χτες το μεσημερι ξενερωσα.

 

Όχι ρε παλήκαρε...Τί χώσιμο είναι αυτό τελευταία στιγμή??? Κρίμα.....

Link to comment
Share on other sites

κρίμα στα παιδιά που δεν θα έρθουν :-(

 

αλλά μήπως είναι χαράς ευαγγέλειο για τα παιδιά που θέλουν και δεν έχουν βρει δωμάτιο...?!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ Παρασκευή βράδυ θα μαι Σαλόνικα και θα τρώω πιτόγυρα απ τα γοριλάκια :lol: :lol: οπότε Σάββατο πρωι αναχωρώ μαζί σας....το κινητό μου το χει ο Stanvet για επικοινωνία αλλά πολύ ευχαρίστως να το δώσω και σε όποιον άλλον το θέλει :wink:

Link to comment
Share on other sites

...και θα τρώω πιτόγυρα απ τα γοριλάκια...

 

Τι ειπες τωρααααα?!?!?!?! 8) 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...