Jump to content

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ COLTCLUB 28-29 ΙΟΥΝΙΟΥ 2ΟΟ8


Recommended Posts

Και για καπάκι μία King Size κρέπα σοκολάτα μπισκότο :D

 

Υ.Γ Πολύ καραoff όμως!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Παιδιά δε φαντάζεστε πώς είναι να μην μπορείς να ακολουθήσεις σε μια τέτοια εκδρομή...Όλοι εμείς που δε θα μπορέσουμε να παρεβρεθούμε για διάφορους λόγους θα ακολουθήσουμε νοητά και θα μείνουμε με τη σκέψη της επόμενης πανελλήνιας...

 

Φάτε και αράξτε στην πισίνα και από λίγο ακόμη για όλους εμάς!!

 

Καλά να περάσετε και φροντίστε να μας εφοδιάσετε με άφθονο υλικό από το coltclub!!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδη μαλλον σημερα δεν θα μπορεσω να ερθω για καρτ το τηλεφωνο μου το εχετε παιδια παρτε με τηλεφωνο οταν συννενοηθειτε το βραδυ. Δεν εχω προβλημα για το ποτε θα ξεκινησουμε απλα για να ξερω....

Link to comment
Share on other sites

Update:

 

1. stragal

2. Stanvet

3. L.J

4. mike

5. Narmel

6. red_colt

7. 3MITSU

8. Geo_x

9. Nikoro

10. KOSTAS X

11. Alexvaf

12. tsotos

13. KELMAN

14. Chris

15. toutouni

16. Νιcoleta

17. Digilef

18. Οmega

19. ANΤΩΝΗΣ_EVO 7

20. paris

21. Κraken

22. Γιάννης

23. Themis

24. Revolver

25. billie boy

Link to comment
Share on other sites

Καλά να περάσετε παιδιά και θα τα πούμε σίγουρα του χρόνου!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μέλλον Κυριακή πρωί θα έρθω. Θα ξεκινήσει κανείς απο αυτούς που θα πάνε αυθημερόν την Κυριακή;

Link to comment
Share on other sites

Και αυτοκόλλητα εμείς....

 

Α , και την καλή μας διάθεση!!!! :lol: :lol:

 

Γιάννη , και την καλοκαιρινή κάπα μην ξεχάσεις ωρέ!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Βασικά Θέμη μόνο εσύ είσαι να έρθεις Σάββατο αν δεν κάνω λάθος...

Link to comment
Share on other sites

Οι μέρες πέρασαν και ήρθε η ώρα να ανακοινώσουμε από πού θα ξεκινήσουμε εμείς από Θεσσαλονίκη!

 

Λοιπόν, Ραντεβού Σάββατο 10:30 στο έξω πάρκινγκ του City Gate και αναχώρηση 11:00 just

 

Αναμένονται στο ραντεβού: StanVet, tsotos, Αντώνης EVO7, KELMAN, kakotsourekos, billie boy, Narmel.

 

Άν ξεχνάω κάποιον, sorry, ας ποστάρει μετά..:wink:

 

Τώρα όσο αφορά την διαδρομή για όσους θέλουν να έρθουν αργότερα το Σάββατο ή την Κυριακή το πρωί...

Είναι πολύ απλή!

Παίρνεις την οδό Μοναστηρίου (προς Γιαννιτσά-Έδεσσα) ΟΛΟ ευθεία.

Περνάς με την σειρά τα διυληστήρια, τα Διαβατά, την διασταύρωση Σίνδου (φανάρια), την διασταύρωση Γέφυρας (φανάρια) και συνεχίζεις ΟΛΟ ευθεία.

Κάποια στιγμή θα δεις πινακίδες ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ.

Μπαίνοντας λοιπόν Χαλκηδόνα συναντάς κάτι φανάρια. Στα φανάρια αυτά κάνεις αριστερά και συνεχίζεις όλο ευθεία για κανά χιλιόμετρο όπου και θα βρείς το Ξενοδοχείο!

 

Για οποινδήποτε θέλει πληροφορίες και βοήθεια σε περίπτωση που δεν έχει το κινητό μου ο αριθμός μου είναι 6974820527.

 

Να ευχηθώ καλό ταξίδι στα παιδιά που θα ξεκινήσουν από Αθήνα και Λάρισα σήμερα και με πολλή προσοχή!

 

Τα λέμε το Σάββατο πριν το μεσημέρι!!!

 

Υ.Γ. 1 Alexvaf kai Nikoro, θα έρθετε τελικά? Να σας αναμένουμε?

Υ.Γ. 2 O Omega θα έρθει το απόγευμα του Σαββάτου λόγω δουλειάς, ο paris & kot την Κυριακή το πρωί λόγω ανειλημμένων υποχρεώσεων.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ με τον 3MITSU απο σήμερα το απόγευμαααααααααααα!!!!!!!!!!!!

 

ΥΓ. Πειράζει που δεν θα φοράω μπροστινό προφυλακτήρα;

Γιατι Γιαννη τι επαθε :D ?

Link to comment
Share on other sites

Με προσοχή, να περάσετε όλοι ΥΠΕΡΟΧΑ και με το καλό να μας πείτε αναλυτικά τα καθέκαστα+photos+videos!!!

Link to comment
Share on other sites

8xdnb350to6glz3jftr2_thumb.jpg

Λοιπόν, είμαι στο ξενοδοχείο.....βρίσκεται ακριβώς απέναντι απο το κτήριο που έχει σημειώσει ο Σταύρος.

 

Η πισίνα είναι όλα τα λεφτά λεμεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!

Ξαπλώστρες, ομπρέλες, κιόσκια, το μπάρ μεγάλο....κούκλα!!!!

 

Το μόνο κακό μέχρι στιγμής είναι οτι όλη η περιοχή έχει πρόβλημα με την πίεση του νερού και είναι λίγο δύσκολο να κάνεις ένα ντουζάκι της προκοπής......

 

Αυτά τα ολίγα προς το παρόν...νεότερα αργότερα...να έρθουν και οι υπόλοιποι!!!

Link to comment
Share on other sites

φτάσαμε και εμείς ... είναι όπως τα λέει ο γιάννης...το πρόβλημα με το νερό τώρα είναι ok...ήπιαμε τα "ποτακια" μας στην πισινα και τώρα ύπνο γιατί έχει φορτωμένη μέρα αύριο.μπαίνω από το pda με το ασύρματο του ξενοδοχείου...

Link to comment
Share on other sites

σημερα μαζευτικαμε ολοι και της παρασκευης και του σαββατου ... και το κεφι χτυπισε σε κοκκινα ... οταν δειτε φωτο θα καταλαβεται....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...