Jump to content

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ COLTCLUB 28-29 ΙΟΥΝΙΟΥ 2ΟΟ8


Recommended Posts

Εχω μελαγχολίσει ρεεεεεεεεεεε...

 

Γαμώ τη δουλεια μου γαμώ...

 

Μπραβο ρε παιδιά ,τοξερα οτι θα περάσετε γαμάτα. Ελπίζω την άλλη φορά να μπορέσω να έρθω κι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Νίκο πάντως στην "παραλία" :wink: κατέβασα ένα μοχίτο στην υγειά σου...

 

 

σσ..στο βιντεακι της άννας , υπάρχει ένας απίστευτος εντελώς τυχαίος συγχρονισμός...Ποιός τον βρήκε?????

Link to comment
Share on other sites

ζήλεψαν οι πιτσιρικαδες διπλα στην πισινα και μας αντιγραφουν στις καγκουριες :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να με φωνάζεις και ανάκλιντρο!!!!!!!!

Ρε σύ...ο 22ni σαν το golum βγήκε!!!!!!!!!

Οι υποβρύχιες φωτογραφίες είναι οι καλύτερες!!!!!!!!!

Ρε σείς.....σαν να ζεστάθηκε πολύ το νερό (στην πισίνα)!!!!!!!

Πάμε στην παιδική; Ναί ρε, να μας φυλάει και ο ναυαγοσώστης!!!!!!!!

Αυτό δεν είναι μπριζόλα....παντόφλα είναι!!!!

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Αμα μπεί σε σέιφ , είναι σαν τα λούνα πάρκ , θέλει κατοστάρικο για να ξαναδουλέψει!!!!

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εε ρε γλέντια απ""ότι βλέπω!!!Ας όψετε η εξεταστική..

 

Άντε,καλωσορίσατε!και ν""ανεβαίνουν γρήγορα οτι photos+videos έχετε παρακαλώ!

 

 

Πολλη πίκρα αυτο το "0 καινούργιες δημοσιεύσεις" όποτε έμπαινα!

Link to comment
Share on other sites

Ε περασαμ ομορφα ομορφα ομορφα,,,τραλα λαλαλα!!

 

Παρακαλώ το COLT υπερπαραγωγή του club!!!!

ypercar668.jpg.xs.jpg

 

Να χαρώ εγώ ομορφιές!!!

100_2245_edited875.jpg.xs.jpg

 

Μια στάση στα Τέμπη στην επιστροφή!!

tempi589.jpg.xs.jpg

tempi2348.jpg.xs.jpg

 

Τhe terror car!!Η αδρεναλίνη κ η πίεση μου πάντως έπιασαν over boost στον γυρισμό όσο άρχιζε η κίνηση με άφθονους ελιγμούς στο παρά 5!!!!!!!

adrenalini746.jpg.xs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι για σας και για το ποσο καλα περασατε και απ την αλλη λυπαμαι :cry: που δεν μπορεσα να ειμαι και εγω εκει!anyway του χρονου με υγεια!

Link to comment
Share on other sites

Να γραψω και εγω τις εντυπωσεις μου.

 

Απιστευτο γελιο. Γνωρισα αρκετο κοσμο εκτος Θεσσαλονικης (LJ την επομενη φορα φερε το κολτακι!!!!), Σουβλακι αλλα Μαραντονα, Αλεξανδρεια τα ποτακια μας. Τα 400αρια στην πισινα απιστευτα ( τελικα ποιος σταματησε στην μεση επειδη εβγαλε CEL :p ). Ενα μεγαλο ευχαριστω στον Κωστα για την οργανωση. Μπραβο σε ολα τα παιδια που ηρθαν απο μακρια. Αντωνη καλα πηγαινει το 3αρι στα 200? Ανεβαστε ολοι photo και video !!!! Τα λεμε Σερρες.

Link to comment
Share on other sites

Αντωνη καλα πηγαινει το 3αρι στα 200?

 

Μια χαρα! Επρεπε να μπω μπροστα να κοβεις κ αερα για να γυρισουν τα κοντερια κατω!!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια συναντηση που περιμενα πως και πως εφτασε στο τελος. Δεν πειραζει ομως.....τα καλυτερα ερχονται! 8)

 

Στα της εκδρομη τωρα.....καναμε τα παντα!!!

 

Απο (το πλεον κλασσικο) φαγοποτι, βουτιες στην πισινα, φιλικα ανοιγματα, μεχρι DIY τρυπηματα σε φιλτροκουτια μεσα στο δωματιο του Λευτερη! 8) :lol:

 

Χαρηκα που γνωρισα αρκετα μελη που μεχρι σημερα ηξερα μονο μεσω του net και διαπιστωσα οτι αυτο το club τελικα εχει μονο "καλα παιδια"!!! :lol:

 

Απο τις στιγμες που μου εμειναν ειναι.....οι ομαδικες βουτιες στην πισινα.....τα αμετρητα κουνουπια που με τσιμπησαν.....τα 2+ κιλα corn flakes που εφαγε ο Αντωνης.....οι δηλωσεις του Γιαννη και του Γιατρου ενω ειχαν πιει ηλιο.....η συζητηση περι μηχανολογικων με τον Γιαννη(bgr).....o φανταστικος ηχος απο τις εξι πεταλουδες του Z4M (Νικολα να το χαιρεσαι οπως εσυ ξερεις! :wink: ).....οι μπριζολες απο δεινοσαυρο που φαγαμε.....ο wanna be ναυαγοσωστης της πισινας.....και πολλα πολλα αλλα!!!!!

 

Να ευχαριστησω ολα παιδια που ηρθαν και πιο πολυ τον Κωστα που εκανε ολα τα κονε για να περασουμε εμεις καλα!

 

Υ.Γ. 2-3 φωτογραφιες που προλαβα να βγαλω θα τις ανεβασω αργοτερα απο το σπιτι.

Link to comment
Share on other sites

Χα,τα καλύτερα έρχονται,στις Σέρρες..

 

Στην εκδρομή ήταν όλα τέλεια..

Τα παιδιά με αγκάλιασαν από το πρώτο δευτερόλεπτο, μου συμπεριφερόταν σα να με ήξεραν χρόνια και ας με έβλεπαν για πρώτη φορά!!

 

Η οργάνωση, ήταν τέλεια!!χρειάζονται πολλά συγχαρητήρια στα παιδιά που το διοργάνωσαν, και φυσικά στον Κώστα που σπατάλησε χρόνο και έβαλε όλα τα μέσα για να περάσουμε καλά.. :wink:

 

Το κλάμπ έχει πολύ ζωή μπροστά του,και όσο βοηθάμε όλοι θα είναι πάντα το νούμερο 1 σε όλη την Ελλάδα.

 

Γιατρέ μη ξεχάσουμε να πάρουμε ένα χάρτη τις Ελλάδος στον Toutouni :lol:

 

Εύχομαι του χρόνου με υγεία και μακάρι να είμαστε περισσότεροι..

 

Stay heavy......... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Axxxxxxx άλλη μια απόδραση απο την καθημερινότητα πέρασε.........!

 

Η Παρασκευή με το ταξίδι μας για τα βόρεια......άρχισε με καθυστερήσεις και κούραση απο όλους .....αλλά στο δρόμο τα αφήσαμε όλα πίσω......και άρχισε να λειτουργούν τα pistonheads αυξάνοντας τις ταχύτητες και λιγοστεύοντας τα χιλιόμετρα :lol:

 

Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες........αυτά δεν είναι για να λέγονται.....είναι censored από την δημόσια θέα :oops: :twisted:

 

Το Σάββατο με Lj, chris , Νίκο Ζ4 επέλεξα να δώ και τίποτα άλλο εκτός απο το ξενοδοχείο οπότε και σε μισή ωρίτσα βρεθήκαμε σε ένα πολύ όμορφο και ιστορικό μέρος την Βεργίνα και τους Τύμβους του Φιλίππου

 

http://img169.imageshack.us/my.php?image=p6280067jv0.jpg]p6280067jv0.th.jpg[/url]p6280063wj0.th.jpg

 

 

Εκεί ο Νίκος έβγαλε μια απο τις πιο όμορφες φωτογραφίες colt

 

p6280068xk1.th.jpg

 

 

Μετά σμίξαμε με την υπόλοιπη παρέα που είχαμε αφήσει πίσω μας αλλά και τα υπόλοιπα παιδιά που είχαν έρθει απο Θεσσαλονίκη κτλ !

 

Εκεί έγινε το έλα να δείς.............και ακόμα και αν δεν είχαμε εμβολιαστεί όπως στο Στρατό......απεδείχθη οτι το coltclub έχει και αντισηπτικές ιδιότητες γιατί το κολοβακτηρίδιο στη πισίνα πρέπει να βάραγε κόφτες με τοοοοοοοόσο κόσμο μέσαp6280091kj7.th.jpgp6280097ex3.th.jpgp6280090lo3.th.jpgp6280088ug9.th.jpg

 

Καράφλαααααααα κουμπώσουυυυυυυυυυυυυυ p6280074ue2.th.jpg

 

Βάμπιρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες

 

p6280076kq7.th.jpg

 

Αυτό το χαμόγελο κρύβει αρκετά νούμερα παπουτσιού.......

 

p6280087ym9.th.jpg

 

 

Τα χελωνονιντζάκια.............

 

p6280083eb2.th.jpg

 

και τα golum...........

 

p6280075zh5.th.jpg

 

Μιλάμε για πολλές πίτσες....καπάκι φρουτοσαλάτες.......ξαναμανά πίτσες vodka.......μπύρες κτλ κτλ......

 

p6280069ii8.th.jpg

 

 

Σάββατο βράδυ......μέχρι και τα φλάς ήταν συχρονισμένα

 

p6290125ln8.th.jpg

 

p6290136ry7.th.jpg

 

 

Τόσες φωτογραφίες είναι αρκετά χιλιάδες λέξεις........

 

Είναι αλήθεια οτι η εκδρομή δεν ήταν και η πλέον αυτοκινητιστικού χαρακτήρα......αλλά ήταν κοινωνική "ανάγκη" χαλαρώματος ..........όλα χρειάζονται.........αλλά οι Σέρρες εδώ μου έκατσααααααααν...........δεν γίνονται βέβαια όλα μαζί..........next timeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!

 

 

Μπράβο Κώστα που οργάνωσες την κατάσταση........μπράβο και σε όλα τα παιδιά που παρευρέθησαν.......αφιερώνοντας το χρόνο τους.....για να γίνουμε μια μεγάλη πανελλήνια παρέα.

 

Ακόμα περισσότερα μπράβο στο Θέμη που μαζί με την κοπελιά του ανέβηκαν μόνοι τους το Σάββατο απο Αθήνα για να είναι κοντά μας.......ας μην είχες την μπάρα του digilef και θα σου έλεγα εγώ :lol: :lol: :lol:

 

Υ.Σ : Τελικά οι τρύπες που έγιναν στο δωμάτιο έκαναν δουλειά ρε σύντροφοι.......... δεν μας είπατε ??? Κάνα ντοκουμέντο ??? :p

Link to comment
Share on other sites

p6293325110.jpg.xs.jpgp6293327889.jpg.xs.jpgp6293326294.jpg.xs.jpgp6293328936.jpg.xs.jpg

 

p6293333599.jpg.xs.jpg πυρετώδεις διαδικασίες καθαρίσματος..

 

p6293342463.jpg.xs.jpg

 

p6293344312.jpg.xs.jpg φωτογράφηση απ την...ταράτσα...

 

p6293351606.jpg.xs.jpg Ο Θέμης και τα μπασίματά του σε κατηφόρα της εθνικής οδού..

 

p6293347885.jpg.xs.jpg 22νης cockpit

Link to comment
Share on other sites

... εγώ πάντως ακόμα δεν κατάλαβα ποιος ήταν ο toutouniς ποιος ο stragal... Δε μου λέγανε τα καλόπαιδα, με μπέρδευαν συνέχεια και με κορόιδευαν... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

τοσες καραφλες μαζεμενες ... τι να πεις και πως να τους ξεχωρίσεις ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

p6280074ue2.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...