Jump to content

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ COLTCLUB 28-29 ΙΟΥΝΙΟΥ 2ΟΟ8


Recommended Posts

http://xs.to/xs.php?h=xs128&d=08271&f=s700_134802.jpg]s700_134802.jpg.xs.jpg[/url]

 

 

 

s700_138608.jpg.xs.jpg

...Δεν πάνε άδικα οι πίτσες και οι μπύρες!!

 

 

s700_144785.jpg.xs.jpg

Δεν θα πω ψέματα. Μου είπε ότι το την προηγούμενη ήταν η πρώτη κόντρα που έχασε.Στην τρίτη του έφυγε ένα αμάξι μια Cayenne Gemballa.

Στο καπάκι μου είπε ότι έφυγε, γιατί αλλιώς θα άνοιγε με την Ζ4 Μ.

Η Μ Α Ρ Τ Ο Ν!

 

s700_162263.jpg.xs.jpg

 

s700_163148.jpg.xs.jpg

 

s700_168415.jpg.xs.jpg

 

Αν παρατηρήσουμε το δάχτυλο του 3mitsu και το βλέμμα του, δυο τινά μπορεί να εξηγεί στους παρευρισκόμενους

 

Το ένα από τα δυο άσπρα άλογα της εκδρομής! Το άλλο ήρθε την επομένη...

 

 

s700_176524.jpg.xs.jpg

 

Τραπέζι νούμερο δυο. Βέβαια δεν είχαμε τα Σούπερ Ατού του πρώτου (Chris, Toutouni, Stragal), αλλά κάτι κάναμε...

 

 

s700_178176.jpg.xs.jpg

 

s700_186491.jpg.xs.jpg

 

Να σημειωθεί ότι στην φωτογραφία δεν εμφανίζονται τα αυτοκίνητα του

3mitsu, Billy boy, του Kakotsourekou, του Revolver και ο προφυλακτήρας του Γιάννη, καθώς και η ΤDM του bgr!

Ευτυχώς δεν εμφανίζεται και η Ζ4 Μ, γιατί όλοι αυτή θα πρόσεχαν! :shock:

 

Ευχαριστώ τον Κώστα Χ και την Κατερίνα, για την επιλογή σε ξενοδοχείο, νυχτερινή έξοδο (Το ΜΕZZO ήταν το μαγαζί με την περισσότερη κίνηση)

του Αρτοποιείου την Κυριακή που είχα πεθάνει της πείνας, και του Κάτι Κάτι Για Μούντο, που μας έσωσε από την κάψα.

Την Ελισάβετ για τις φωτογραφίες που ποστάρω και όλα τα παιδιά από την Αθήνα και την Λάρισα για το κουράγιο τους

και τα χιλιόμετρα που έφαγαν (Digi εσύ μήπως δεν έφαγες πολλά;Σε είδα λίγο κομμένο) για να μεγαλώσει η ΠΑΡΕΑ του ColtClub.

 

Κάθε συνάντηση και περισσότεροι!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

ρε παιδια κατι δεν παει καλα...

επεξεργαζομουν με ενα καινουριο φιλτρο ονοματι luminol τις φωτο για να τις βαλω στο αρχειο και δειτε λιγο τι προεκυψε...

 

κλικ για μεγεθυνση

luminol_filter369.jpg.xs.jpg

την προσοχη σας στον φραπε...

 

μπρρρρρρρρρρρρρρ μαλλον κατι δεν προσεξατε εκει που πηγατε...

Link to comment
Share on other sites

Εδω και οι δικες μου φωτογραφιες.
Link to comment
Share on other sites

s700_168415.jpg.xs.jpg

 

Αν παρατηρήσουμε το δάχτυλο του 3mitsu και το βλέμμα του, δυο τινά μπορεί να εξηγεί στους παρευρισκόμενους:

Α: Να λέει πώς @#!@# στην δουλειά

Β: Να λέει πώς !@#@# στις κόντρες!

Και στις δυο περιπτώσεις πάντως....Σα δεν ντρέπεται!!! :)

 

XAXAXAXAXAXAXAXA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

s700_144785.jpg.xs.jpg

Δεν θα πω ψέματα. Μου είπε ότι το την προηγούμενη ήταν η πρώτη κόντρα που έχασε.Στην τρίτη του έφυγε ένα αμάξι μια Cayenne Gemballa.

Στο καπάκι μου είπε ότι έφυγε, γιατί αλλιώς θα άνοιγε με την Ζ4 Μ.

Η Μ Α Ρ Τ Ο Ν!

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Η αλήθεια να λέγετε.. έτοιμο το είχα το Μ :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Αν και καθυστερημένα μιας κι απόψε γύρισα Αθηνα να πώ κι εγώ τις εντυπώσεις μου απ την πανελλήνια.

Τι να πω δλδ, μια εικόνα χίλιες λέξεις.

Αξέχαστη εμπειρία, είδα τα παιδιά από Θεσσαλονίκη που μου είχαν ΄λείψει πάρα πολύ κι επίσης γνώρισα και νέα μέλη.

Σαν εκδρομή πολύ ωραία, ωραίο το ξενοδοχείο με την πισίνα όπου την καταντήσαμε πεδίο μάχης πολλαπλών χρήσεων, από αγώνες drag όπου με το GO μπήκα σε safe mode κι έμεινα πίσω :lol: μέχρι και υποβρύχιες φωτογραφίες.

Το σαββατόβραδο στον Μαραντόνα φάγαμε κάτι κοψίδια πεντανόστιμα και κάτι μπριζόλες σε μέγεθος παντόφλας :shock:

Η συνέχεια στην Αλεξάνδρεια στο MEZZO όπου και ήπιαμε τα ξύδια μας σε λογικά πάντα πλαίσια και μέσα σε πολύ ευχάριστο κλίμα.

Το μόνο κακό στην όλη υπόθεση είναι ότι μέχρι στιγμής μετράω 11 τσιμπήματα κουνουπιών τα οποία με ρουφήξαν κανονικά και με το νόμο :lol:

Κυριακή μεσημεράκι αφού χαιρετηθήκαμε με τα παιδιά εγώ κι η γυναίκα μου πήγαμε στην Έδεσσα όπου περάσαμε λίγες ώρες 2 μας.

Τέλος να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Κώστα που "έτρεξε " για να περάσουμε εμεία καλα, καθώς επίσης και σε όλη την διαχειρηστική ομάδα που οργάνωσε την όλη εκδρομή.

Άντε παιδιά και του χρόνου ακόμα καλύτερα, με ακόμα περισσότερα μέλη!!

 

Υ.Γ Κάποια στιγμή θα σηκώσω και μερικές φωτό

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μία ερώτηση...

Μπορούμε να κάνουμε έναν τομέα που θα έχει μέσα φώτο και βίντεο απο τις συναντήσεις..

Ας πούμε κάποιος να μπένει και να ποστάρει όλες τις φώτος που έχει βγάλει απο μια συνάντηση και ένας mod να τις συγκεντρώνει σε ένα ποστ..

Αυτό θα ήταν πολύ καλό για να μήν κάθετε κάποιος και ψάχνει ολόκληρα τόπικσ για να βρεί τις φωτογραφίες.. απλά θα είναι συγκεντρωμένες κάπου!

 

Αυτά :D

 

StanVet: Μεταφέρθηκε εδώ η πρόταση :arrow: http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=4543

Link to comment
Share on other sites

s700_168415.jpg.xs.jpg

 

Αν παρατηρήσουμε το δάχτυλο του 3mitsu και το βλέμμα του, δυο τινά μπορεί να εξηγεί στους παρευρισκόμενους"]

 

Βρε μ έναν παπαρατσι που μπλέξαμε!! :twisted: :D Δώσε άκυρο στο ΑκΒ, η εικόνα μιλά από μόνη της…. :wink:

Link to comment
Share on other sites

3MITSU, περιμένω να ανεβάσεις το βιντεάκι με την ηλεκτροπληξία στην πισίνα...ξέρεις ποιο λέω!!! ;)

 

οκ θα γινει συντομα johny

Link to comment
Share on other sites

η εκδρομή αυτή την χρονιά δεν ήταν εύκολη υπόθεση... από την αρχή της δημιουργήθηκαν

προβλήματα και κόντρες οι οποίες με την μεσολάβηση των ψυχραιμοτέρων ξεπεράστηκαν...

http://xs.to/xs.php?h=xs129&d=08276&f=colt_004726.jpg]colt_004726.jpg.xs.jpg[/url] colt_003304.jpg.xs.jpg colt_005152.jpg.xs.jpg

 

όταν με το καλό φτάσαμε στο ξενοδοχείο και αφού είχαμε ανεβάσει ΠΟΛΥ overboost

συγκεντρωθήκαμε στο poolbar (sic) για τις απαραίτητες αλλά τόσο βαρετές δημόσιες σχέσεις

 

ξέρετε αυτά του στυλ http://xs.to/xs.php?h=xs129&d=08276&f=colt_013514.jpg]colt_013514.jpg.xs.jpg[/url] colt_014712.jpg.xs.jpg colt_016516.jpg.xs.jpg

 

το υπόλοιπο βράδι γενικά στα δωμάτια κύλησε σχετικά ήρεμα

 

οι οργανωμένες επιθέσεις που δεχτήκαμε στα δωμάτια μας από έντομα αγνώστου προελέυσεως

και ακαθόριστου είδους, αν και στην αρχή είχαν αποδοθεί σε σχέδιο εξόντωσης μας

από μεγάλους κύκλους του εξωτερικού, αποδείχθηκε ότι δεν ήταν τίποτα παραπάνω παρά

ντόπια πανίδα (γ#$% τα κουνούπια σας γ$%&)

 

το επόμενο πρωί βρήκε τους περισσότερους από εμάς στην αίθουσα του πρωϊνού

οι περισσότεροι ξυπνήσαμε νωρίς για να αποφύγουμε τους άλλους... αλλά όπως φάνηκε

και οι άλλοι... είχαν την ίδια σκέψη

καμαρώστε φάτσες από την απρόσμενη συνάντηση

colt_022748.jpg.xs.jpg colt_023884.jpg.xs.jpg colt_024804.jpg.xs.jpg colt_025719.jpg.xs.jpg colt_033514.jpg.xs.jpg

colt_026205.jpg.xs.jpg colt_027828.jpg.xs.jpg colt_030353.jpg.xs.jpg colt_031418.jpg.xs.jpg colt_032406.jpg.xs.jpg

 

μετά την πρωινή ψυχρολουσία έπρεπε να μαζέψουμε τις δυνάμεις μας και ακολουθήσουμε

το πρωτόκολλο, μην έχοντας άλλη επιλογή κάναμε τις καρδιές μας πέτρα και πήγαμε πάλι στο poolbar

για να χαράξουμε το business plan του coltclub.gr για το 2009

colt_040165.jpg.xs.jpg colt_041574.jpg.xs.jpg colt_042912.jpg.xs.jpg colt_043290.jpg.xs.jpg

 

κι ενώ κανείς μας δεν πίστευε ότι τα πράγματα θα μπορούσαν να πάνε χειρότερα από

πλευράς διοργάνωσης ήρθε το βράδι και μας επιβεβαίωσε τον κανόνα

 

το μόνο που θυμάμαι αμυδρά είναι μια δέηση που κάναμε με τον stragal του χρόνου τέτοια μέρα

να είμαστε σπίτια μας...

colt_073396.jpg.xs.jpg

 

 

και του χρόνου coltclub.gr

colt_062502.jpg.xs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εκδρομή Colt Club...

 

Φουλαρισμένα Coltakia από Αθήνα...γυαλισμένα από τον mike...

 

και μια Z4M...

 

Μπροστά ο ανοικτός δρόμος... εμείς και η άσφαλτος... ω ναι την κατακτήσαμε!!! και με στυλ!!! :D (GPS:επικίνδυνη στροφή!... mike:πάμε!!!)

 

παρά το γεγονός ότι χάθηκαν ορισμένοι... επειδή οι μπροστινοί πήγαιναν τάπα...και οι μπροστινοί δεν πρόσεχαν τους πισινούς και οι πισινοί δεν άκουγαν τους μπροστινούς...φτάσαμε αισίως...

 

μπανάκι στην πισίνα,...( με εμβόλιμη επίσκεψη στην Βεργίνα)...μπιρόνια και ... Μαραντόνα!!!!!!!!

 

ποτάκια, σαγηνευτικοί ήχοι τις ζ4μ... μια κουταλιά παγωτό στην μύτη μου...

 

βραδινό άνοιγμα...( με γνωστούς πρωταγωνιστές)... ο χαμένος εγώ:oops: :lol: :lol: (λόγω δίσκου...) :D :D

 

Κάποιο φοβήθηκαν ότι είμαστε από τη εφορία... κάποιος ακολουθούσε ένα "κόκκινο" αμάξι...

 

Τρυπήματα από φιλτροκούτια στα δωμάτια... (εγώ απέξω: ΗΣΥΧΙΑ!!!!... από μέσα ο Geo_X: να ανοίξω???)

 

Φωτογραφίες από Colt... εισπνοές με Helion...

 

Χαρούμενες φυσιογνωμίες, αστεία, πειράγματα, συζητήσεις για βελτιώσεις...

 

Επιστροφή...ψιλοκαγκουριές, έλλειψη GPS... (εκείνο με το κόκκινο αμάξι...)... ο βενζινάς: πόσα αλογάκια έιναι?... εγώ: αρκετά... ο βενζινάς μου δείχνει το EVO του... πόσα δηλαδή κανα 200ράκι?... L.J. : και βάλε...

 

Χάρηκα που είδα τα παιδιά από Βόρεια Ελλάδα... (σας αγαπώ όλους αλλά...) ιδιαιτέρος τον yiannisbgr... ο οποίος ήρθε δυό φορές... ε λοιπόν όπως συζητάγαμε φίλε... είναι θέμα νοοτροπίας!:wink: :D

 

φιλιά πολλά σε όλους μια ακόμα ΑΞΕΧΑΣΤΗ εκδρομή...

 

Και εις άλλα με υγεία!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αν και λίγο καθυστερημένα....βρήκα στο κινητό μου κάτι ξεχασμένες φωτό....και είπα να τις ανεβάσω!

 

dsc00119sg6.th.jpg

dsc00117rc0.th.jpg

dsc00118xp7.th.jpg

dsc00120zi6.th.jpg

dsc00121rg9.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

μετα απο καιρο βρηκα και εγω κατι videakia με καποια φιλικα ανοιγματα ...

 

CZT vs CZT coltclub.gr tunned 1 Πατημα

 

CZT vs CZT coltclub.gr tunned 2 Πατημα

 

 

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Α , εγώ τα φροντίζω εκ των προτέρων αυτά...

 

Γι αυτό τελευταία επιδίδομαι στην οικονομική οδήγηση....

 

:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...