Jump to content

Πάμε Πάτρα ;


Recommended Posts

Νικ μην ανησυχεις γιατι τα σιδερα φτιαχνονται...Εσυ να εισαι καλα και μεχρι τοτε παρε το σαραβαλαμαξο του Δαρειου να κανεις παντιλικια!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply
Νικ μην ανησυχεις γιατι τα σιδερα φτιαχνονται...Εσυ να εισαι καλα και μεχρι τοτε παρε το σαραβαλαμαξο του Δαρειου να κανεις παντιλικια!!!!
:lol: :lol: Εγω φταιω βρε Χαρη Αχαριστε Επρεπε να σε αφησω να το πουλησεις το δικο σου να μαθεις :p
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Επανερχωμαι σε αυτο το θεμα γιατι προχτες τελειωσε η περιπετεια μου απο την εκδρομη της Πατρας. Λοιπον πηγα στον Παπρα για να μου σβησουν τις βλαβες απο τον εγκεφαλο γιατι λογω των 2 βοηθητικων ελαστικων που εβαλα για να επιστρεψω Αθηνα (του Χασαν και του Λεφου) το κολτακι τα επαιξε και δουλευε safe mode ειπα να κανω και μια ευθυγραμμιση. Εκει λοιπον το οργανο εβγαλε 1 μοιρα αποκλιση την γωνια καστερ που δεν ερχωταν με τιποτα λογω του οτι ειχε στραβωσει και το εμπρος δεξιο ψαλιδι το οποιο (δεν πιστευα στα αυτια μου) υπηρχε στον Σαρακακη και μαζι με την τοποθετηση την ευθυγραμμιση και την εκπτωση του colt club πληρωσα 220 euro.( Παντως για εμενα η ειδηση ειναι οτι υπηρχε ανταλλακτικο :p ) Βρε λες να αλλαξε κατι; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα πρεπε να περαστεί εγγύηση?? Ο αρτέμης νομίζω είχε αλλάξει κ είχε περασεί κανονικά , το χε ποστάρει κιόλας...

Link to comment
Share on other sites

Αντρικο εμενα μου ηταν ελατωματικο το ψαλληδι,δεν ηταν απο χτυπημα...

Το χτυπημα φαινεται,για αυτο λογικα δε το περασαν στην εγγυηση.

Link to comment
Share on other sites

Gianman φαγαμε τετοια βροχη (εκει ο Λεφος πηρε το διπλωμα ταχυπλοου) που ο δρομος ηταν σκεπασμενος απο τοσο νερο που δεν εβλεπες τιποτα. Ειχε νυχτωσει κιολας. Απλα ακουσα μπαμ και ξαφνικα εχασα το τιμονι μου απο τα σκασμενα ελαστικα :?

Link to comment
Share on other sites

Μα την χαζομαρα την εκανα εγω και στραβωσε το ψαλιδι δεν ηταν λαθος της μιτσουμπισι και ουτε καν περασε απο το μυαλο μου (αν και δεν φαινοταν το στραβωμα) να ζητησω αντικατασταση με εγγυηση.

Link to comment
Share on other sites

Δαρειε ειλικρινα σε οτι εχει σχεση τα λαστιχα αυτοκινητου και τα περιφερειακα του εισαι ο καλυτερος πελατης των αντιπροσωπειων.Μεγας καταστροφεας και καφτης!!! Αντε και την αλλη φορα να διαλυσεις και τα 4 λαστιχα μονο μιας!!!

Link to comment
Share on other sites

Δαρειε ειλικρινα σε οτι εχει σχεση τα λαστιχα αυτοκινητου και τα περιφερειακα του εισαι ο καλυτερος πελατης των αντιπροσωπειων.Μεγας καταστροφεας και καφτης!!! Αντε και την αλλη φορα να διαλυσεις και τα 4 λαστιχα μονο μιας!!!
Χαρουλη πες μου που εισαι τωρα και τι κανννεις....... :p
Link to comment
Share on other sites

Επειδη φιλε μου Coltara δεν ξερεις γιαυτο εγω θα σε βοηθησω να μαθεις οτι ο Δαρειος ειναι σε ...μονιμο ογκο!!!

Ασε κατω τα σουβλακια Θαναση!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλο το forum.

 

Αν μπορεί καποιός ας με καθοδηγήσει εδώ για να μαθαίνω για τις συναντήσεις σας.

 

Επίσης αν κανονινίζετε ανεπίσημες αλητόβολτες, σφυρίξτε το.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλο το forum.

 

Αν μπορεί καποιός ας με καθοδηγήσει εδώ για να μαθαίνω για τις συναντήσεις σας.

 

Επίσης αν κανονινίζετε ανεπίσημες αλητόβολτες, σφυρίξτε το.

γιαυτο που ζητας μπορεις να ενημερωθεις απο εδω http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php...=asc&highlight=
Link to comment
Share on other sites

Ειτε μπορεις να ενημερωνεσε αμεσα απο την "γραμματεα" μας την JOHAN* ειτε απο τον "τρομοκρατη" μας τον Χασαν...!!! Εαν ειναι επικοινωνησε και μαζι τους!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Τη Παρασκευή το βράδυ κατεβαίνω Πάτρα, θα κάτσω εκεί για το Σάββατο.

 

Έχουμε κανονίσει καφεδάκι με τα παιδιά, όποιος θέλει να έρθει για μια μονοήμερη ας γράψει εδώ για να μας έρθετε. Ξεκινάτε Σάββατο πρωί και επιστρέφουμε όλοι μαζί το βραδάκι.

 

Για να αρχίσουν οι συμμετοχές.....

Link to comment
Share on other sites

Τη Παρασκευή το βράδυ κατεβαίνω Πάτρα, θα κάτσω εκεί για το Σάββατο.

 

Έχουμε κανονίσει καφεδάκι με τα παιδιά, όποιος θέλει να έρθει για μια μονοήμερη ας γράψει εδώ για να μας έρθετε. Ξεκινάτε Σάββατο πρωί και επιστρέφουμε όλοι μαζί το βραδάκι.

 

Για να αρχίσουν οι συμμετοχές.....

Nα ερθω με το Mercedes γιατι στο κολτακι φοβαμαι τα ελαστικα μου?

Link to comment
Share on other sites

Άντε να σου κάνουμε τη χάρη.

 

θα έρθεις ; Έλα θα κουβαλήσω και ρεζέρβες . :-)

Νικολα δεν ξερω αν θα ερθω γιατι φτιαχνω το σπιτι εδω και εχω μπλεξει με μαστορατζες. Αν μπορεσω θα σας κανω την τιμη :p Ασε που δεν εχεις 225 ρεζερβα που φορα το σερμεντες :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...