Jump to content

Πάμε Πάτρα ;


Recommended Posts

Παιδια παντως απο εναν προχειρο υπολογισμο μου εγω δεν χαλασα πανω απο 50 ευρω.Γυρω στα 45 ευρω πηγε.

Πολυ καλα πιστευω για μια τοσο τρελη εκδομη!! :D :D

εγω απο εναν προχειρο υπολογισμο που εκανα η εκδρομη δεν μου στοιχησε πανω απο 600 euro.Αυτο ειναι η χαλας η δεν χαλας :p
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Οσο για τα λεγομενα του πυραυλου σχετικα με το φαγητο υπαρχει dvd και ειναι αδιαψευστος μαρτυρας ΛΥΣΑΞΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ :twisted: Να πω και εγω με την σειρα μου ενα μεγαλο ευχαριστο στα Πατρινα μελη που μας ξεναγησαν στην περιοχη τους και σας περιμενουμε στην αθηνα (ρεζερβες εχουμε μπολικες μην αγχωνεστε για την επιστροφη σας ) :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Eλπιζω να σας επισκευθω συντομα!

Προς το παρον περιμενω τις φωτο του φωτογραφου και μια κοπια του dvd για να το διανειμω στα παιδια εδω στη Πατρα!

Αργουν???? :D

Link to comment
Share on other sites

Τα dvd ειναι ετοιμα G47 στειλε διευθυνση να σου ταχυδρομησω. Και τωρα μια ερωτηση κρισεως: Πιστευετε οτι ειναι σοβαρο ενα ατομο που φορα καπελακι με εκεινο το απαισιο σημα που εχει λογοτυπο αντιπροσωπιας και το σηματακι ειναι ενα κεφαλαιο Σ με κατι γραμουλες? (Οι περισοτεροι οπως και εγω το ξεκολησαμε απο το πισω μερος του κολτ) Απαντηστε παρακαλω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατσε Χρηστο να ερθει το DVD και θα δεις για τι φαι μιλαμε! :D

Και εγω την δευτερη μερα που το πηρα το εβγαλα το σηματακι """"Σ"""" απο πισω..Βεβαια μετα ακολουθησαν και ολα τα υπολοιπα την μοιρα του """"Σ"""" :D :!:

Link to comment
Share on other sites

Τα dvd ειναι ετοιμα G47 στειλε διευθυνση να σου ταχυδρομησω. Και τωρα μια ερωτηση κρισεως: Πιστευετε οτι ειναι σοβαρο ενα ατομο που φορα καπελακι με εκεινο το απαισιο σημα που εχει λογοτυπο αντιπροσωπιας και το σηματακι ειναι ενα κεφαλαιο Σ με κατι γραμουλες? (Οι περισοτεροι οπως και εγω το ξεκολησαμε απο το πισω μερος του κολτ) Απαντηστε παρακαλω!!!!

 

Ε μα είπα και εγώ δε θα το πεί δε θα το πεί? :lol: :lol: :lol:

Εμένα μου κανε και τρομερή εντύπωση που δε το είπες απο χθές :D

 

Η απάντηση σαφώς είναι και όχι αλλά υπάρχουν πάντα εξαιρέσεις που επιβεβαιώνουν τον κανόνα :wink:

Και εγω το έχω ξηλώσει.Βασικά πίσω δεν γράφει τίποτα.Μόνο τα 3 διαμαντάκια φαίνονται στο κέντρο :wink:

Link to comment
Share on other sites

O Dareios νομιζω πως αναφερεται σε αυτο το απαισιο σηματακι το οποιο εχουν ακομα και καποια αγροτικα του 80 αν δεν κανω λαθος... :shock: :shock: Εννοειται πως και εγω εχω βγαλει αυτο το καρκινωμα πανω απο το αμξι μου.. :lol: :lol: :!: :!: Αρχικα λεω για το ατομο στο οποιο αναφερεται ο Δαρειος να δωσουμε μια ψηφο εμπιστοσυνης μονο και μονο επειδη ειναι μελος...Ομως αν συνεχισει στο ιδιο μοτιβο, να απαιτησουμε τη διαγραφη του απο το club... :lol: :lol: :lol: :lol: :!: :!: :!: :!: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εχει μια πιστωση χρονου μεχρι να βαλει μυαλο. Λετε να το κανει σκοπιμα για να του παρουμε δωρο καπελακι της Ralliart σαν αυτο που φορουσα ???? :shock:

Link to comment
Share on other sites

Ενα απλο πραγμα εχω να πω και βαλτε το καλα στο μυαλο σας.

Ειμαι λιτοδιαιτος και δεν τρωω πολυ οποτε ολα αυτα που λενε Δαρειος και λοιποι ειναι απλα λασπωλογιες.Οσο για το DVD που λεει ο Δαρειος οτι εχει ειναι απλα φωτομονταζ και τιποτα αλλο.Εγω απλα με σαλατουλα την εβγαλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Υπονοειτε κατι εσεις οι δυο??? Οχι γιατι αλλιως θα σηκωθω... ορθιος!!!!
ουτε με τηλεσκοπικο γερανο δεν μπορεις να σηκωθεις ορθιος μετα το φαι που εκανες στην Πατρα. Ασε που θα βρει η κοιλια σου στο τραπεζι 8)
Link to comment
Share on other sites

Υπονοειτε κατι εσεις οι δυο??? Οχι γιατι αλλιως θα σηκωθω... ορθιος!!!!
ουτε με τηλεσκοπικο γερανο δεν μπορεις να σηκωθεις ορθιος μετα το φαι που εκανες στην Πατρα. Ασε που θα βρει η κοιλια σου στο τραπεζι 8)

 

Ρε πύραυλε δέν είναι να τρώς..μετά σε γλωσοτρλωνε!Ρε θα το ματιάξετε το παλικάρι!Ανυπομωνώ πύραυλε στο επόμενο meeting να ανοίξουμε με τα πιρούνια μας γιατί απο τα πειράγματα μυρίζει δυνατός παίχτης :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Λοιπόν οι Πατρινοί σε άμεσα αντίποινα και για να μην πάρουμε ανάσα μας προσκαλούνε στην έδρα τους με κακό σκοπό. Σάββατο 24 του τρέχοντος (με πολλά).

 

(Παρακαλώ μην αρχίσετε τα βρισίδια "Άλλη δουλειά δεν έχεται κτλ κτλ κτλ ")

 

(Παρακαλείτε ο φίλτατος Dareios να εφοδιαστεί με τις απαραίτητες ρεζέρβες)

Link to comment
Share on other sites

o Dareios σας πληροφορει οτι το πολυ πολυ μεχρι την κορινθο ερχεται!!!!! ΚΑΛΑ ΡΕ ΑΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ????? :p

Link to comment
Share on other sites

καλα εγω ειμαι ηδη μεσααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ααααααααααααααααααααα

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

o Dareios σας πληροφορει οτι το πολυ πολυ μεχρι την κορινθο ερχεται!!!!! ΚΑΛΑ ΡΕ ΑΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ????? :p

 

Στην θέση σου γείτονα θα σκεφτόμουν να πάω μέχρι την ελευσίνα...πόσο μάλλον Κόρινθο & Πάτρα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μέρος : Αμέσως μετά τα διόδια Ελευσίνας.

Χρόνος : 9:00

Τρόπος : Το κλασικό πλέον κονβόι

 

Και η αγία επιτάχυνση μαζί μας.

 

Αρχινάμε τα +1 και όποιος θέλει το κιν μου για πληροφορίες της τελευταίας στιγμής ας στείλει pm.

Link to comment
Share on other sites

να παω να κλεισω απο τωρα την καφετερια που ειμασταν την προηγουμενη φορα???? :lol: :lol: :lol:

χασαν στο παρκινγκ στο ριο θα ριξω κ αμμο..

φορα τα καλα λαστιχα κ ελα :wink: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...