Jump to content

Πάμε Πάτρα ;


Recommended Posts

+1 εχω υπηρεσια την Παρασκευη και στις 8 θα εφευγα για Αγρινιο.

Αρα ενα καφε πρωτα Πατρα και μετα Αγρινιο.

Ελπιζω να μαζευτουμε πολλοι!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Bρε,βρε...

Καλωσηρθες!

Αν μπορεις (που μπορεις) γραφε με μικρους ελληνικους χαρ/ρες!

Εκτος αν θες να φωναζεις οποτε μεγαλα ελληνικα!

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν ερχωμαι γιατι εχω καταθεση στεφανου το Σαββατο στο μνημειο της Αγνωστης ρεζερβας :p

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν ερχωμαι γιατι εχω καταθεση στεφανου το Σαββατο στο μνημειο της Αγνωστης ρεζερβας :p

 

 

xaxaxaxaxa :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Oι χαχανιζοντες και ο λαστιχας απο πανω θα ερθετε.-

Αντε γιατι αν δεν ερθετε,την Κυριακη 25 του μηνα ανεβαινουμε Αθηνα.

Link to comment
Share on other sites

Ααα τελεια τελεια θα εχουμε αντιποινα... Εγω φυσικα και ειμαι μεσα :p ελα κουνηθειτε και κατεβειτε... Ο πυραυλος θα ερθει? Εγω δεν καθομαι στο ιδιο τραπεζι με αυτον αν παμε για φαι!!! :D

Link to comment
Share on other sites

ΟΛΟΙ ΠΑΤΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!! :D

ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΩΡΑ???????????? :evil:

ΑΝΤΕ ΕΓΡΑΨΑ Κ ΣΤΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ Ο ΧΑΣΑΝ!!!!

:p

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη βρε Γιαννη! τωρα προσαρμωζομαι!!! χιχι

εγω φταιω Γιαννη που στην Πατρα βοηθησα να αλλαξουμε λαστιχο στο αυτοκινητο του Δαρειου!! χιχι

Link to comment
Share on other sites

Ο πυραυλος θα ερθει? Εγω δεν καθομαι στο ιδιο τραπεζι με αυτον αν παμε για φαι!!! :D
Τα βλεπετε???? Παλι με <<σαλατουλα>> θα την βγαλει το πιρανχας :lol: :lol: Αμ ο αλλος ο Ταλιμπαν που εχει κανει την αποσταση Αθηνα - Πατρα οπως Πειραια - Κορυδαλλος
Link to comment
Share on other sites

Λόγω της λαβωματιάς που υπέσθη το coltάκι μου (με φάγανε μπαμπέσικα) δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω μιας και θα φιλοξενηθεί από τον κο. Παπρά για το Σ/Κ.

lavwmatia4tq4.th.jpg lavwmatia2sk7.th.jpg lavwmatia1mi6.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ωπα ρε Χασαν περαστικα σου ρε... Πως εγινε? Εχει παρει μια κλιση ελαχιστη η ροδα ή δεν βλεπω καλα? Περαστικα παντως...

Link to comment
Share on other sites

Ένα πιτσιρίκι έφαγε ένα κόκκινο και με εμβόλισε. Η ρόδα έχει πάρει αρκετή κλίση και το φτερό έχει τσαλακώσει πολύ περισσότερο απ""ότι φαίνεται στην φωτό. ʼσε πίκρα.

Link to comment
Share on other sites

Ωχ μη σε απαγοητευσω αλλα σημαινει αρκετα λεφτα και ΠΟΛΥΣ χρονος. Με το τρακαρισμα μου η πισω ροδα ειχε κλιση περισσοτερη βεβαια απο τη δικια σου αλλα αυτο δεν εχει σημασια! Κλιση σημαινει οτι εχει σπασει πιθανοτατα ο αξονας και το αμορτισερ κατα συνεπεια. Αυτα επαθα εγω απο την πισω ροδα. Εχουμε και λεμε λοιπον... Αμορτισερ ενταξει ευκολο και φθηνο πραγμα... Αξονας τωρα μου κανανε αεροπορικη παραγγελια και εκανε ενα μηνα να ερθει!!! Επισης εχει 800 ευρω αν δεν κανω λαθος... Περαστικα και παλι οταν σου πουν τι προβλημα εχεις postαρε το

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...