Jump to content

Πάμε Πάτρα ;


Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Τωρα που ο xasan ειναι Πατρα και δεν εχει νετ ακομα μπορω να τη βαλω (http://imageshack.us]shiftypk1.gif[/url]),μετα ισως δεχθω πιεσεις...

Δοκιμαζοντας λοιπον το hardcore σουβλακι της Πατρας

Link to comment
Share on other sites

θα σε κηνυγήσει το WWF πανάθεμά σε...... :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο προσεχε γιατι υπαρχουν και τα Netcafe. Ποτε δεν ξερεις ποτε θα <<χτυπησει>> ενας ταλιμπαν :wink:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Δαρειε λες για μενα που τσακιζω τα καλαμακια και δεν ηξερες τοσο καιρο τι ...φιδι εκρυβες κατω απο τον κορφο σου!!! Ειδες ο Χασανακος που ξεδιπλωσε τις φανταστικες του χαρες???

Link to comment
Share on other sites

Το πόστ για κακή του τύχη το είδα από ένα κινητό, αφού η πατρινή Ύαινα δεν κρατήθηκε και μου είπε, πήγαινε όταν γυρίσεις Αθήνα να δείς το φόρουμ. Εκεί υποψιάστικα τί είχε παιχτεί και μπήκα για επιβεβαίωση.

 

Για άλλη μια φορά ήταν φανταστικά, με τα παιδιά να με υποδέχονται - ανέχονται με τον δικό τους φοβερό τρόπο.

 

Η νύχτα που βγήκαμε κυνήγι με τον G47 θα μου μείνει αλησμόνητη. Οι γάτες πλέον τον έχουν πάρει πρέφα και δεν μπορείς να της πλησιάσεις στο χιλιόμετρο. Ευτυχώς που ο υποφαινόμενος επαγγελματίας εντός της καντίνας που φαίνεται από πίσω μου, τα πηγαίνει καλύτερα από τον Γιώργο γιατί θα λιμοκτονούσαμε. High light της βραδιάς: Την ώρα που μου δίνει ο τύπος τα καλαμάκια, μου ξεφεύγει ένα "Νιάου". Το κακό ήταν ότι ο τύπος χαμογέλασε με ένα πάρα πολύ Σαρδώνιο χαμόγελο.

 

Για άλλη μιά φορά έγινε η σχετική κρεπάλη στην "Πυξίδα" με τους G47, και Chrisxxx.

 

ʼντε και στα επόμενα! Σας περιμένουμε εν Αθήναι!

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά ήταν φανταστικά, με τα παιδιά να με υποδέχονται - ανέχονται με τον δικό τους φοβερό τρόπο.

 

 

Αξιοι άξιοι :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ειδατε που σας ελεγα οτι ποτε δεν ξερεις ποτε θα χτυπησει ενας Ταλιμπαν;;;

Αντε να καθαρισετε τωρα

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Οι γάτες πλέον τον έχουν πάρει πρέφα και δεν μπορείς να της πλησιάσεις στο χιλιόμετρο.

 

ʼσε που έχουν ενημερώσει και τις υπόλοιπες γάτες σε όλη την επικράτεια. Είδα μια γάτα σήμερα, αναρωτήθηκα "που είναι ο G47?" και η γάτα έφυγε σπινιάροντας! :lol: :lol: :lol:

(χωρίς πλάκα όντως έτσι έγινε :shock: )

Link to comment
Share on other sites

Οι γάτες πλέον τον έχουν πάρει πρέφα και δεν μπορείς να της πλησιάσεις στο χιλιόμετρο.

 

Άσε που έχουν ενημερώσει και τις υπόλοιπες γάτες σε όλη την επικράτεια. Είδα μια γάτα σήμερα, αναρωτήθηκα "που είναι ο G47?" και η γάτα έφυγε σπινιάροντας! :lol: :lol: :lol:

(χωρίς πλάκα όντως έτσι έγινε :shock: )

 

 

 

λες αυτό να φταίει άννα.

και σε εμάς στη γειτονιά μόλις ανοίξω υπολογιστή και μπω στο colt club εξαφανίζονται :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον guys επιτελους πηγα σε net cafe και μπορω να γραψω (γιατι σπιτι το πιτσι εχει μ@μηθει και γραφει μονο αγγλικα πλεον!)...

Περασαμε πολυ ωραια το Σ/Κ που ηρθε ο Χασαν Πατρα αν και δυστυχως δεν μπορεσαμε να βρεθουμε και με dor1k1n fantoma...

Τεσπα ελπιζω τωρα που θα κατεβω Αθηνα να τα πουμε και με τους υπολοιπους και (γιατι οχι?) να παμε μια βολτα απο καρτοδρομο...

Μολις χτες ξαναειδα γατες στην πολη απο το Σ/Κ... Κατατρομαξαν...

Ααα και ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ δεν αφηνουμε πυραυλους, Χασανους να παραγγειλουν στην πυξιδα... Αφησαμε τοσο φαι που θα μπορουσαν να τρωνε ολα τα παιδακια της Αφρικης για 1 μηνα (τουλαχιστον)...

Καλα να μαστε και σας περιμενουμε και μαζικοτερα μετα το καλοκαιρι να κανουμε και κανα μπανακι!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...