Jump to content

Εκδρομή στα Χάνια Πηλίου


Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Παιδια οποιος κλεινει δωματιο να ενημερωνει για να γνωριζει το club πανω κατω τι γινεται !! Kαι οποιος δεν σκοπευει να ερθει αν ειναι ευκολο.

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε και λεμε...δωματιο εχουμε κλεισει...

 

1. Geo_x

2. Nikoro

3. ...

 

copy-paste την λιστα οποιος κλεινει για να ξερουμε τι γινετε!

 

Υ.Γ. νομιζω σημερα εκλεισε και ο dark elf +1. Ας το επιβεβαιωσει και ο ιδιος...

Link to comment
Share on other sites

1. Geo_x

2. Nikoro

3. dim14 - Hawk356 - ενας φίλος.

 

Η τιμή του δίκλινου είναι στα 65€ και του τρίκλινου στα 75€

Link to comment
Share on other sites

1. Geo_x

2. Nikoro

3. dim14 - Hawk356 - ενας φίλος.

4. xvibes

 

Η τιμή του δίκλινου είναι στα 65€ και του τρίκλινου στα 75€

 

*55 euro τιμη μονοκλινου...το πληρωσα κομπλε :D (e-banking 4 ever...χαχα)

Link to comment
Share on other sites

3mitsu, Θηριο, , dark_elf, thanos_ralliart, Panos1.5

 

EΣΕΙΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ....τι θα κανετε ? Ετσι στην τυχη ψηφιζουμε ?

 

dark_elf και thanos ralliart ειναι απο Λαρισα και για τον Θανο απο οσο ξερω θα ρθει για τον dark γνωριζει ο geox

 

Oi υπολοιποι ?????????????????

Link to comment
Share on other sites

δεν έκλεισα ακόμη αλλά έστω και με πήγαινε-έλα θα είμαι στην παρέα!!!!!!!!

 

1. Geo_x

2. Nikoro

3. dim14 +1

4. Hawk356

5. xvibes

6. dark_elf +1

Link to comment
Share on other sites

παιδες σορρυ , ακυρο απο εμενα, μας μπηκε καλα η χρονια ...Με πηρε τηλ. ο δικηγορος μου εχω δικαστηριο οποτε τα μπικικινια θα τα φαει αυτος

Link to comment
Share on other sites

μόνο 8 άτομα? :vava: που ειναι το αρχικό ενδιαφέρον? εντάξει δεν αντιλέγω υπάρχει κρίση μπλα μπλα μπλα αλλα όχι να λέμε όλοι οτι θα ερθουμε και στο τέλος πότε ο ένας δεν μπορεί πότε ο κώλος τον πονεί......αν συντρεχουν λογοι διαφοροι για τον καθένα απλά δηλώνει εξ αρχής ότι δεν έρχεται και τέλος....τόσο απλά!!

Link to comment
Share on other sites

2-3 ατομα που εχω μιλησει εγω θα ερθουν αυθημερον την Κυριακη.

Link to comment
Share on other sites

μόνο 8 άτομα? :vava: που ειναι το αρχικό ενδιαφέρον? εντάξει δεν αντιλέγω υπάρχει κρίση μπλα μπλα μπλα αλλα όχι να λέμε όλοι οτι θα ερθουμε και στο τέλος πότε ο ένας δεν μπορεί πότε ο κώλος τον πονεί......αν συντρεχουν λογοι διαφοροι για τον καθένα απλά δηλώνει εξ αρχής ότι δεν έρχεται και τέλος....τόσο απλά!!

 

-1 από έμενα!χωρίς colt δεν έρχομαι :p

Link to comment
Share on other sites

εσύ πάρε το GTI κι έλα να σε περάσουμε σουβλάκι όλοι μαζί....ακούς εκεί VAGίτης :p :p

Link to comment
Share on other sites

Toσο απλα που εγω ΑΚΥΡΩΝΩ...!! ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ...δεν θα σκασω 200 ευρω το ελαχιστο ετσι για πλακα για 2 μερες....ε κριση λοιπον και για μενα..ΞΕΝΕΡΩΣΑ με το θεμα εκδρομης...!!

 

Δεν γ@μιεται θα τα ριξω στο αμαξι να το χαρω μονος μου τα λεφτα...!!

 

Ειναι ωραιο να εισαι απλο μελος (ή και senior μην πω και moderator και γινουμε μπιλιες :p ) και να τα γραφεις ολα στα @@ σου, να ποσταρεις να δηλωνεις συμμετοχες να λες ναι ναι παμε εκδρομη συναντηση κλπ κλπ και στο τελος ΚLEIN MEIN..............ε ετσι και γω οταν θα ρθει η ωρα της πιτας θα λεω...απο ΜΑΙΟ και βλεπουμε....ε τοτε λεω να χω ελευθερο χρονο...στα @@ μου στην τελικη σωστα ?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη και εμεις που ηρθαμε περυσι για την πιτα ηταν τσαμπα λεφτα ε?

 

Μαλακια.................την πατησαμε...

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΗΡΕΜΗΣΤΕ ΛΙΓΟ!!!

Link to comment
Share on other sites

Hταν πανελληνια...!! Και μπορει η οργανωση να γινε απο το cn αλλα τα παιδια το διαφημισαν σαν ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ...!! Για μια τοσο μαζικη συναντηση αξιζει περισσοτερο στην τελικη...εγω ειχα σκοπο να ανεβω για να δω αμαξια το club...οχι απλα να παω για τουρισμο στο Πηλιο...παω και μονος ετσι...

 

Sorry αλλα εγω δημοσια καταθετω την ΞΕΝΕΡΑ ΜΟΥ....!! Ποιο ευκολο μου ειναι οταν φτιαξει ο καιρος να ανεβω Λαρισα να σας δω παρα αυτο....!!

Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαινω, απλα δειξτω πιο ηρεμα..Διατυπωσε το καλυτερα, γιατι δεν μπορεις να ξερεις τι συμβαινει στο σπιτι του καθε ενος μελους τι προβληματα μπορει να εχει στο κεφαλι του(οικονομικα κ.α.)..

 

Επισης τι προσπαθειες μπορει να κανει για να ερθει..

 

Αν δεν μαζευτουμε θα κανουμε καλυτερη οργανωση στην κοπη της πιτας..

 

Δεν χρειαζεται πιστευω κανενας να κραζει κανεναν επειδη ξενερωσε..

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ μ@λ@κας....!!

 

sorry αλλα και γω εχω την μανα μου με σπασμενο ποδι....αλλα παρα ταυτα εκλεισα δωματιο !!

 

Και η γνωμη μου ειναι πλεον οτι δεν αξιζει να ανεβω στην εκδρομη !!

 

Εγω καταννοω οτι δεν μπορει καποιος να ρθει. για διαφορους λογους.....αλλα η μαζικη απουσια με αναγκαζει να μην μπορω να παρευρεθω !

 

Οσο για την κοπη της πιτας...θα γινει κανονικοτατα...απλα το εθεσα ως παραδειγμα αδιαφορίας κλπ κλπ.... πανω στον εκνευρισμο !

Link to comment
Share on other sites

καλο θα ηταν να ηρεμησουν τα πνευματα !το που παει ο καθενας ειναι επιλογη του,αλλος εχει ανεση να παει παντου και αλλος δεν μπορει ουτε για ενα καφε να παει με αυτα που συμβαινουν γυρω μας!εγω μιλησα με το Βαγγελη στο fb πριν μερες και του ειπα οτι ειναι χαζομαρα να ψηφιζουν ατομα και τελικα να μην πηγαινουν εκδρομη!το ξερω οι καιροι ειναι δυσκολοι για ολους μας και γι αυτο το λογο ψηφισα 4-5 Φεβρουαρίου επειδη πληρωνομαι καθε τελος του μηνα!βγηκε αλλη ημερομηνια αλλα το παλευω ακομα και τωρα να ανεβω!αμα ειναι να υπαρχει αρνητικο κλιμα καλυτερα να ακυρωθει η εκδρομη να τελειωνει το ζητημα!

Link to comment
Share on other sites

Mεχρι πριν λιγες μερες ημουν της αποψης θα παω και οτι γινει γινει...αδιαφορω για το ποιος θα ρθει...!!

 

Αλλα....τα μυαλα μου αλλαξαν....και εχω καθε δικαιωμα να υπερασπιστω την τσεπη μου οπως κανουν αρκετοι εδω μεσα !!

 

Εγω δεν ειχα προβλημα να παρω και αλλον με το αμαξι μου...ουτε να μοιραστω δωματιο...αλλα....ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΜΗΔΕΝ !!

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ μ@λ@κας....!!

 

sorry αλλα και γω εχω την μανα μου με σπασμενο ποδι....αλλα παρα ταυτα εκλεισα δωματιο !!

 

Και η γνωμη μου ειναι πλεον οτι δεν αξιζει να ανεβω στην εκδρομη !!

 

Εγω καταννοω οτι δεν μπορει καποιος να ρθει. για διαφορους λογους.....αλλα η μαζικη απουσια με αναγκαζει να μην μπορω να παρευρεθω !

 

Οσο για την κοπη της πιτας...θα γινει κανονικοτατα...απλα το εθεσα ως παραδειγμα αδιαφορίας κλπ κλπ.... πανω στον εκνευρισμο !

 

Τα περαστικα μου φιλε, ευχομαι ταχεια αναρρωση, αυτα ειναι που πρεπει να μας νοιαζουν περισσοτερο..

 

Απο εκει και περα ειναι φυσικα καθαρα δικο σου θεμα το τι θα κανεις..Απλα ενιωσα την αναγκη να σου το πω απο εδω και οχι απο τα prive για να βγει ενα συμπερασμα απο τα ποστ..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ρε Νικο και δεν υπαρχει κανενα προβλημα με σενα και με κανεναν προσωπικα...και καλα κανεις και συ και αποτυπωνεις την αλλη αποψη και πλευρα δημοσια !!

 

Διαλογο κανω...και ηθελα δημοσια να εκφρασω την λυπη μου για το γεγονος....!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...