Jump to content

Εκδρομή στα Χάνια Πηλίου


Recommended Posts

Σκεφτομαστε για εκδρομη προς τα τελη Ιανουαριου στο Πηλιο, με διανυκτερευση. Θα θελαμε να δουμε τι ενδιαφερον υπαρχει απο αποψη συμμετοχων για να οργανωθει αντιστοιχα και το προγραμμα (φαγαδικα, ξενοδοχεια, parking, κτλ).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Μηπως την δευτερη εβδομαδα του Ιανουαριου(6-8 ) ηταν πιο βολικα?

Link to comment
Share on other sites

αντι να παμε εκδρομη και να χαλασουμε λεφτα δεν παμε μια πιστα?θα μας βγει και πιο φτηνα!!! και εγω μεσα ειμαι!

Link to comment
Share on other sites

παιδες κ γω μεσα αλλα αν γινεται να το κανουμε μετα τις 8 του μηνα για να εχω το coltaki μου και να μπορω να ερθω.θερμη παρακληση προς τα ιδρυτικα μελη του club.

Link to comment
Share on other sites

εκδρομη προς τα τελη Ιανουαριου

 

^ ^ ^ ^ Οποτε Dont worry Γιάννη :) !!

Iδρυτικα μελη δεν ειμαστε...διαχειριστές ειμαστε ;) (και πιο σωστα...διαχειριστες και γενικοι συντονιστες χαχαχα)

Link to comment
Share on other sites

+1 και απο εμενα αλλα αμα παμε τελη Ιανουαριου εκδρομη κοπη πιτας ποτε θα κανουμε?Τον Μαρτιο?

Link to comment
Share on other sites

+1 και απο εμενα αλλα αμα παμε τελη Ιανουαριου εκδρομη κοπη πιτας ποτε θα κανουμε?Τον Μαρτιο?

 

Kοπη ισως γινει και τοτε στο πήλιο θα δουμε..

 

Και εγω μεσα κατα 99%..

Link to comment
Share on other sites

Kοπη ισως γινει και τοτε στο πήλιο θα δουμε..

 

Και εγω μεσα κατα 99%..

Αμα γινει κοπη και εκδρομη μαζι μετραει πολυ :good:

Link to comment
Share on other sites

εγω για το λογο που δεν μπορω να οδηγησω στην εκδρομη δεν θα μπορεσω να ερθω........και φανταζομαι αρκετοι ακομα...αν γινει η κοπη πιτας στο πηλιο δεν θα ερθουν πολλα ατομα ομως

Link to comment
Share on other sites

H κοπη γινεται συνηθως Φεβρουαριο μεχρι αρχες Μαρτη..και οχι Ιανουαριο !! Δεν πιστευω να συνδιασουμε 2 ξεχωριστα γεγονοτα...!!

 

Εδω παρακαλω να γραφουμε για το ενδιαφερον εκδρομης και οχι για την πιτα...!! Τελος με την αναφορα στην πιτα !

Link to comment
Share on other sites

επειδη οι καιροι ειναι δυσκολοι και το ξερουμε ολοι μας,μηπως καποιο μελος μας εχει ξενοδοχειο ή καποιος φιλος του-φιλη του,συγγενεις του σε καποια περιοχη που να μας βολευει για να γινει η συναντηση?βασικα οι περιοχες προς βορεια ειναι καλα πχ βολος,λαρισα,λιμνη πλαστηρα,λαμια ισως και δεν ξερω εγω που αλλου.απλα το λεω μηπως πετυχουμε κατι καλο στις τιμες και βοηθησουμε και καποιο γνωστο απο εδω μεσα!

Link to comment
Share on other sites

...εχουμε τον ανθρωπο μας! ;) :p

Link to comment
Share on other sites

H κοπη γινεται συνηθως Φεβρουαριο μεχρι αρχες Μαρτη..και οχι Ιανουαριο !! Δεν πιστευω να συνδιασουμε 2 ξεχωριστα γεγονοτα...!!

 

Εδω παρακαλω να γραφουμε για το ενδιαφερον εκδρομης και οχι για την πιτα...!! Τελος με την αναφορα στην πιτα !

 

ja mein kommandeur..! :ass: :hocky: :lolu: :lolu:

Link to comment
Share on other sites

ότι αποφασισετε μου λέτε για να δω τι μπορω να κάνω.....έχω άκρη και για ταβέρνα πολύ jet καθώς επίσης και για after!!!

Link to comment
Share on other sites

Μακη θα μιλησουμε μαζι και ισως ξανα ανεβω συντομα να τα πουμε κι απο κοντα!

Link to comment
Share on other sites

+1 με τα της γυναικος. Μακη η σουιτα ειναι για μενα κλεισμενη απο τωρα ετσι? :p

Link to comment
Share on other sites

Nαι Βαγγελη ...ηρθε η ωρα σου.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...