Jump to content

Εκδρομή στα Χάνια Πηλίου


Recommended Posts

προεδρε μην ταραζεσαι! ειναι κριμα να χαλας τη διαθεση σου απο τη στιγμη που και εσυ ο ιδιος ξερεις ποσες στραβες μπορει να συμβαινουν ωστε καποιος να μην μπορει να ανεβει... (δε θα μιλησω για μενα γιατι αν σου εξηγησω δε θα πιστευεις στα ματια σου) οταν καποιος φτανει στο σημειο να μην μπορει να συμμετεχει ή ακομα χειροτερα να ακυρωνει τη συμμετοχη του τον ποναει περισσοτερο απο οτι ποναει εσενα ο μικρος αριθμος συμμετοχων.

υγ. ειλικρινα περαστικα για την μαμα σου :hi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Δηλαδη προς το παρον ειμαστε οι παρακατω...?

 

1. Geo_x

2. Nikoro

3. dim14 +1

4. Hawk356

5. dark_elf +1 (αυθημερον)

6. sfak3 (αυθημερον)

 

Οι υπολοιποι που εχετε δηλωσει συμμετοχη???

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως για 21-22 εγω ειμαι εκτος γιατι εχω μεινει με 80 ευρω για να βγαλω το μηνα.χιλια συγνωμη προς τους moderators.

Link to comment
Share on other sites

1. Geo_x (+3-4 αυθημερον)

2. Nikoro (+2)

3. dim14 +1

4. Hawk356

5. dark_elf +1 (αυθημερον)

6. sfak3 (αυθημερον)

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ελπίζω να μην έχει κωλόκαιρο και φάμε κανένα πακέτο για να ανέβουμε...

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως ουτε εγω θα μπορεσω γτ ο αγωνας που ητανε να γινει 8 ιανουαριου θα γινει 22 τελευταια στιγμη αλλαξε παλι καλα ειχα κλεισει δωματιο απο γνωστο χωρις προκαταβολη και το ακυρωσα

Link to comment
Share on other sites

εγω ακομα ελπιζω... την παρασκευη 20/1 παρουσιαζομαι σε αλλη μοναδα( παλι στη σκυρο) και φυσιολογικα δεν θα εχω καποια εμπλοκη το πσκ. αν εχουν μεινει γκαφ ,αν επιτρεπει ο καιρος να φυγω το σαββατο πρωι και να επιστρεψω την κυριακη το απογευμα( μην εχω προβλημα στη δουλεια γιατι θα λειπω αβαβα ) και δεν εχω εκκρεμοτητες με τις μετακομισεις τοσο της γυναικας οσο και τη δικη μου... θα ειμαι κι εγω εκει μαζι με την γυναικα και τον μοχα... ( θα ειμαι το 1ο colt με boxer κινητηρα!!! :p )

Link to comment
Share on other sites

1. Geo_x (+3-4 αυθημερον)

2. Nikoro (+2)

3. dim14 +1

4. Hawk356

5. dark_elf +1 (αυθημερον)

6. sfak3 (αυθημερον)

7. Thanos_Ralliart

Link to comment
Share on other sites

θα ερχομουν με τη συζυγο και τη μικρη ..αλλα ειναι μολες 4 μηνων,,οποτε θα ερθω μονος η με καποιο φιλο. η τον brother που ειναι και ηλεκτρολογος αυτ/ων. Την Κυριακη θα ερθω.

Link to comment
Share on other sites

...οποτε σε περιμενουμε! :)

 

Σου στελνω με pm το κινητο μου, για οτι χρειαστεις.

Link to comment
Share on other sites

...οποτε σε περιμενουμε! :)

 

Σου στελνω με pm το κινητο μου, για οτι χρειαστεις.

 

το πηρα οκ..Κυριακη πρωι θα μιλησουμε!

Link to comment
Share on other sites

και εγω αυθημερον θα ερθω μαμω την δουλεια μου !!! κ μαζι μου και ο ντολκος!αρα 2 κολτακια + για κυριακη!!!

 

 

 

1. Geo_x (+3-4 αυθημερον)

2. Nikoro (+2)

3. dim14 +1

4. Hawk356

5. dark_elf +1 (αυθημερον)

6. sfak3 (αυθημερον)

7. Thanos_Ralliart (αυθημερον)

8. mitsos_larisa (αυθημερον)

9. Revolver +1 (αυθημερον)

Link to comment
Share on other sites

http://meteo.gr/skiCenter.asp?skiCenter_id=4

 

Σαββατο πρωι και μεσημερι ισως υπαρχει μια ασθενης χιονοπτωση! :D

Link to comment
Share on other sites

αρα θα κανουμε παντιλικια!γιουυυυππιιιιιιι!!! sfak3 βλεπω το κολτακι σου μοιαζει με το δικο μου οποτε θελω φωτο διπλα διπλα!!!ρε αυτοι π ειμαστε απο θεσσαλια να συναντηθουμε καπου εθνικη οδο την κυριακη κ να ανεβουμε παρεα πανω?

Link to comment
Share on other sites

αρα θα κανουμε παντιλικια!γιουυυυππιιιιιιι!!! sfak3 βλεπω το κολτακι σου μοιαζει με το δικο μου οποτε θελω φωτο διπλα διπλα!!!ρε αυτοι π ειμαστε απο θεσσαλια να συναντηθουμε καπου εθνικη οδο την κυριακη κ να ανεβουμε παρεα πανω?

 

καλη ιδεα..τι ωρα θα ξεκινησετε? εγω απο Φαρσαλα δεν μπαινω Εθνικη καθολου,,οποτε θα βρεθουμε Βολο καπου αν ειναι η πιο εξω..τι ωρα λετε?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι ώρα έχετε σκοπό να φτάσετε επάνω?

Link to comment
Share on other sites

παιδια περιμενω σημερα τη γυναικα να ερθει για να ξεκινησω την μετακομιση...πρεπει να την ολκληρωσω μεχρι την 1η του μηνα... ως εκ τουτου δε θα δωσω το παρων αλλα σιγουρα συντομα θα σας δω απο κοντα τοσο τους αθηναιους οσο και τους θεσσαλους!

Link to comment
Share on other sites

Πλεον ειναι δεδομενο οτι εκδρομες του club στεφονται με επιτυχια!!! :rock:

 

Ειχαμε απ' ολα...χιονια, ειδικες διαδρομες, νυχτερινη εξοδο, πολυ φαγητο, τρελο γελιο, πειραγματα και εννοειτε οτι δεν ελειψαν οι καθε ειδους καγκουρο-συζητησεις!!! :D

 

Ενα μεγαλο μπραβο στον Δημητρη (dim14) και στον Κωστα (hawk356) που ηταν οι πιο μακρινοι συμμετεχοντες της εκδρομης αυτη τη φορα! ...να τα βλεπουν μερικοι-μερικοι που εχουν μουχλιασει! :p

 

Φωτογραφιες μπορειτε να δειτε στη σελιδα του Facebook...

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.10150612369003064&type=1

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παιδια.......και στον dim και hawk... :thumbsu:

 

Aliveri.....σε μενα αναφερεται :p

 

ΠΑΛΙ ΕΓΩ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΩ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

δεν επιτρεπεται super duper mod και να μην ειναι στην εκδρομη!πιστευω ενα μηνα ban ειναι το λιγοτερο!! :thumbsu: :thumbsu: :thumbsu: !μπραβο παιδια!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μπράβο σε όλους που εντέλει περάσαμε τόσο καλά για ακόμα μια φορά!!! "αποζημιωθήκαμε" πλήρως παρά τα χιλιόμετρα που διανύσαμε!!!και εις αλλα με υγεία.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...