Jump to content

Tελευταία Συνάντηση για το 2010


Recommended Posts

Τελευταία συνάντηση λοιπόν για φέτος!!!

 

Στο Olympico Cafe στο ΣΕΦ, την Τρίτη 14/12, ώρα συνάντησης 21:00 στο πλαϊνό πάρκινγκ ώστε να μαζευτούμε και να πάμε για καφεδάκι, ποτάκι, κουβεντούλα για το τι θα μας φέρει ο Άγιος Βασίλης και πολλά άλλα! B)

 

 

Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΛΛΑΞΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 15/12

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Λογικα θα εχουμε και αυτοκολλητα..!! Εχουμε βγαλει απλα δεν ειναι σιγουρο αν θα τα εχουμε στην συναντηση

 

Κανω την αρχη...

 

  1. xvibes

Link to comment
Share on other sites

  1. xvibes
  2. arkas
  3. seth

 

 

xvibes: To καφεδακι καθε Τεταρτη ΣΕΦ ισχυει...απλα αυτη υ συναντηση θα ειναι η τελευταια επισημη....ανεπισημα κανουμε οσες βολτες θελουμε :D !!!

Link to comment
Share on other sites

1 xvibes

2 arkas

3 seth

4 Giorgos Colt(θα ηθελα αν υπαρχει ενα μαυρο Spirit)

Link to comment
Share on other sites

κ για οσους δεν ξερουν που ειναι το ΣΕΦ

map-gr.jpg

 

xvibes edit: πιο αναλυτικα...το parking !! Υπαρχουν 2 διαδρομες..απο Ποσειδωνος και απο Κηφισού

 

sef.jpg

sef2.jpg

Link to comment
Share on other sites

κ για οσους δεν ξερουν που ειναι το ΣΕΦ

map-gr.jpg

 

xvibes edit: πιο αναλυτικα...το parking !! Υπαρχουν 2 διαδρομες..απο Ποσειδωνος και απο Κηφισού

 

sef.jpg

sef2.jpg

 

Πες μου ρε βαγγελη πως διαθετεις και ελικοπτερο τωρα!!! Τι γαματες φωτογραφιες τραβηξες απο ψηλα ρε φιλε....... :p

Link to comment
Share on other sites

Πες μου ρε βαγγελη πως διαθετεις και ελικοπτερο τωρα!!! Τι γαματες φωτογραφιες τραβηξες απο ψηλα ρε φιλε....... :p

 

χαχαχαχαχα τι ελικοπτερο ρε με δουλευεις....εχω προσωπικο δορυφορο και παρακολουθω τους παντες και τα παντα !!! :p

Link to comment
Share on other sites

Θα γινει της τρελης.Τα υπολοιπα club θα χαζεψουν με τοσα Colt που θα δουν

Link to comment
Share on other sites

Να αλλάξετε ημερομηνία:wacko: να την κάνουμε την τετάρτη που εχει απεργία για να μπορέσω να έρθω;)

Δωστε μου ενα λογιαριασμο να βαλω σε καποιο mod ή power λεφτά για αυτοκόλλητα....

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δεν νομιζω να γινεται να αλλαξει τωρα...αφου η πλειοψηφια μπορει να ερθει...συν οτι και τριτη θα χει απεργιες.. :p !! Aliveri μην μας το χαλας :p

Link to comment
Share on other sites

Guest ioannatrela

Καταρχην τριτη 14/12 εχουν απεργια τα μεσα μαζικης 24ωρη..την τεταρτη 15/12 εχουν μερικη απεργια απο την εναρξη μεχρι της 9π.μ. και απο της 17.00 μεχρι το ληξη...οσο για την τεταρτη θα ηταν προτιμοτερο λογο χαμηλοτερης κινησης και ασε που τεταρτη ειναι κλειστα τα μαγαζια το απογευμα....

για μενα προσωπικα ασχετο που τεταρτη εχουμε η ΚΛΙΚΑ (λεγομενη απο xvibes) θα ηταν καλυτερα για ολους.

Μπορει να εχετε πλειοψηφια αλλα ακομα ειναι νωρις, μπορουμε να αλλαξουμε..γιατι τριτη θα γινετε χαμος στους δρομους και δεν θα ευχαριστηθουμε ουτε κουβνετα ουτε διαδρομη...

 

 

Υ.Γ. Την προηγουμενη τεταρτη κυριε xvibes που δεν ηρθες κλεισαμε το μεγαλο καναπε για αυτη την τεταρτη επειδη απο δευτερα θα ειναι ολα γεματα μας ειπαν, τωρα αν εσυ και οι υπολοιποι pu επιμενετε στην ημερομηνια σας ευχαριστως να σας δωσω το νουμερο να μιλησετε με τον υπευθυνο εκει και να δειτε οντως αν θα μας χωρεσουν καπου...γιατι πλεον δεν μπορουν να ενωνουν τραπεζακια για λιγα ατομα.

Αν ειστε σιγουροι λογο τελευταιας συναντησης οτι θα εχουμε κοσμο θα σας παρακαλουσα να σκεφτειτε την αλλαγη ημερομηνιας.

 

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ

ioannatrela

Link to comment
Share on other sites

και μενα με βολευει περισσοτερο τεταρτη !!! θα ενημερωσω πολυυυυυυυ συντομα !! ιωαννα συμφωνω σε πολλα απο οσα ειπες !! ελπιζω αυτα που λες περι "κλικας" και το υφος σου να ειναι το κλασσικο που γνωριζω γιατι αμα τα λες διαφορετικα τοτε θα παρεξηγηθω :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πρόβλημα απο την ημέρα.......αλλά η τετάρτη βολεύει πιό πολύ wink.gif

η τριτη η τεταρτη λογικα θα ερθω και εγω......αλλα προτιμω τεταρτη :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

η τριτη η τεταρτη λογικα θα ερθω και εγω......αλλα προτιμω τεταρτη :rolleyes:

 

τεταρτη,τεταρτη... για να κατεβω κ εγω;)

αααααα γιωργο θα ερθω μαζι σου...κ θα κατσω σε ενα πλαστικο σκαμνακι πισω:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

τεταρτη,τεταρτη... για να κατεβω κ εγω;)

αμα ειναι να κατεβει και ο μητσος......

ΤΕΤΑΡΤΗ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΤΕΤΑΡΤΗ

:lol: :lol: :lol:

 

σκαμνακι δεν παιζει.....ξαπλα,θα σου εχω και κουβερτουλα να εισαι ποιο ανετα :lol:

Link to comment
Share on other sites

αμα ειναι να κατεβει και ο μητσος......

ΤΕΤΑΡΤΗ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΤΕΤΑΡΤΗ

:lol: :lol: :lol:

 

Σαν εκπροσωπος του ΛΑΟΥ :p εχω εισηγηθει για την αλλαγή !! :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σαν εκπροσωπος του ΛΑΟΥ :p εχω εισηγηθει για την αλλαγή !! :p :lol:

οχι για μας για τον φουκαριαρη τον μητσο που θα κανει τοσα χιλιομετρα........ :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

UPDATE:

 

Μετα απο συμφωνια και αφου πολλα μελη προτιμουν την αλλαγη μερας..το αιτημα εγινε δεκτό απο κοινου απο την διαχειριση του CLUB !!

 

H HMEΡΟΜΗΝΙΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΕ ΤΕΤΑΡΤΗ 15/12 την ιδια ωρα !!!

 

(αλλαγες γενικα δεν ειναι καλο να γινονται αλλα επειδη η συναντηση αποφασιστηκε πολυ αργά ειναι λογικο οτι μια τετοια αλλαγη ηταν η πιο σοφη επιλογη)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...