Jump to content

Tελευταία Συνάντηση για το 2010


Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Χαίρομαι που η συνάντηση ήταν επιτυχημένη αλλά με τόση βροχή δεν γινόταν να έρθω με το μηχανάκι... (Το αμάξι είναι παρκαρισμένο κ δεν κινείται)

 

 

@xvibes έπαιρνα τηλ κ τον Αρκά και τον Hill που έχω τηλέφωνα να ενημερώσω ότι δεν θα μπορέσω να έρθω αλλά δεν το σήκωσε κανείς.

 

@Giorgos_colt μου έχεις στείλει πάρα πολλές φορές μήνυμα και έχω απαντήσει ΣΕ ΟΛΕΣ οτι ΔΕΝ είχαμε αυτοκόλλητα. Αν δεν έχουμε αυτοκόλλητα τι θέλεις να σου πω δηλαδή; Ότι έχουμε; Μήπως θέλεις να στα φέρω και σπίτι; Κουλάρετε μερικοί... Δεν χάθηκε και ο κόσμος... Αν δεν πάρετε σε μια συνάντηση θα πάρετε στην επόμενη...

 

Επίσης για πιο άμεσα όποιος θέλει τηλ στο 6942659798 για να βρεθούμε να του δώσω αλλά παρακαλώ μόνο κέντρο Αθήνας και πέριξ Γαλατσίου κτλ ή καπου πειραιά...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειπα να μου τα φερεις σπιτι αλλα μετα απο 3 μηνες που ειμαι στο club θα ηθελα και εγω να εχω αυτοκολλητα.Δεν νομιζω να ζηταω κατι υπερβολικο.Τεσπα αν δεν υπαρχουν Spirit δεν πειραζει.Εξαλλου και τα 7 ευρω που κανει ειναι λιγακι τσουχτερη τιμη για ενα αυτοκολλητο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειπα να μου τα φερεις σπιτι αλλα μετα απο 3 μηνες που ειμαι στο club θα ηθελα και εγω να εχω αυτοκολλητα.Δεν νομιζω να ζηταω κατι υπερβολικο.Τεσπα αν δεν υπαρχουν Spirit δεν πειραζει.Εξαλλου και τα 7 ευρω που κανει ειναι λιγακι τσουχτερη τιμη για ενα αυτοκολλητο.

 

Οι άνθρωποι έχουν δουλειές, και κυριολεκτικά και μεταφορικά, και τα αυτοκόλλητα πρέπει να τρέξεις για να βγουν... Δεν έχουμε παρασκευαστήριο αυτοκόλλητων ξέρεις... Επίσης θέλουν λεφτά για να τα πληρώσεις και αυτή την φορά ήταν αρκετά (150 ευρώ) πολλά από τα οποία τα δίνουμε από την τσέπη μας. Για τους λόγους που μόλις είπα και σου έχω πει και από PM δεν πήρες αυτούς τους 2 μήνες αυτοκόλλητα. Όσον αφορά τα 6 ευρώ, και όχι 7, που κάνει το spirit αν σου φαίνονται πολλά αφενός δεν σε υποχρέωσε κανείς να πάρεις και αφετέρου πουλάνε και στο εξωτερικό... Go for it...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ακριβως θα κανω.Και αν θελατε μπορουσατε να ρωταγατε ποιοι θελουν ωα σας εδιναν τα λεφτα και απλα να τα βγαζατε η να λεγατε απο που τα βγαζετε και οποιος θελει παει και λεει οτι ειμαι απο το colt club και να βγαλει τα αυτοκολλητα

 

                                                                                                                                                                                    

xvibes:απο την μια εχεις δικιο που περιμενεις τοσο καιρο για αυτοκολλητα αλλα απο την αλλη να κανεις παραπονα για την τιμη δεν ειναι λογικο !!

Τα αυτοκολλητα δεν τα βγαζουμε εμεις και δεν υπαρχει κερδος απο μερος του club !!

Επισης δεν γινεται να αλλαξει ο τροπος εκδοσης αυτοκολλητων επειδη θελουν μερικα μελη προφανως οι τιμες εινα αυτες επειδη γινεται μαζικη εκδοση μιας ποσοτητας...!!

 

Δεν θελω να συνεχιστει το θεμα για τα αυτοκολλητα θα μπει ενα τελος !!! Ειναι τραγικη η αντιπαραθεση αυτη για 2 αυτοκολλητα ελεος !!

 

Θα βρεθω και εγω μια μερα με τον Παρη και θα παρω μια ποσοτητα ωστε να μπορω να φερνω τις τεταρτες που θα ερχομαι !!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ακριβως θα κανω.Και αν θελατε μπορουσατε να ρωταγατε ποιοι θελουν ωα σας εδιναν τα λεφτα και απλα να τα βγαζατε η να λεγατε απο που τα βγαζετε και οποιος θελει παει και λεει οτι ειμαι απο το colt club και να βγαλει τα αυτοκολλητα

Τα αυτοκόλλητα δεν τυπώνονται ένα ένα. Οι παραγγελίες πρέπει να είναι μαζικές για να τις δεχτεί ο συνεργάτης και αυτό θέλω να πιστεύω ότι σου φαίνεται λογικό. Οπότε πρέπει ΠΡΩΤΑ να μαζεύονται τα χρήματα από το εκάστοτε μέλος της διαχειριστικής ομάδας και μετά να γίνει η παραγγελία.

 

 

Με πρόλαβε ο Βαγγέλης εδω...

 

 

Πέρα από αυτό, αυτή η διαδικασία με τα αυτοκόλλητα γίνεται από το 2005 και όπως καταλαβαίνεις δεν πρόκειται να αλλάξει για σένα... Υποδείξεις για το ΔΙΚΟ ΜΑΣ τρέξιμο δεν δέχομαι. Είτε σου αρέσει είτε όχι. Και το σταματώ εδω.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα να μην το συνεχησουμε.Αν δεν ηθελες να γινομουν κουραστικος να μην γραφατε πως θα ειχατε αυτοκολλητα σε ολες τις επισημες συναντησεις.Αφου εβλεπα οτι υπηρχαν αυτοκολλητα ελεγα ποια ηθελα και μετα τρωγαμε ακυρο.Γι'αυτο για να μην χαλαμε την διαθεση μας ας μεινει ως εχει.Δεν χρειαζομαι τπτ.

Link to comment
Share on other sites

Guest ioannatrela

Για αρχη να αναφερω οτι δεν χρειαζεται να χαλαζομαστε για αυτοκολλητα.Αλλα αν σας ελεγαν εσας θα εχουμε και μετα εχει εκεινος που παντα ειναι απων τι θα κανατε?

 

Τα αυτοκόλλητα δεν τυπώνονται ένα ένα. Οι παραγγελίες πρέπει να είναι μαζικές για να τις δεχτεί ο συνεργάτης και αυτό θέλω να πιστεύω ότι σου φαίνεται λογικό. Οπότε πρέπει ΠΡΩΤΑ να μαζεύονται τα χρήματα από το εκάστοτε μέλος της διαχειριστικής ομάδας και μετά να γίνει η παραγγελία.

κατα δευτερον επειδη ειμαι και στο bikerz,gr λογω κατοχης μηχανης τα αυτοκολλητα δινονται αμεσα μολις μπεις οπως επισης και μπρελοκ αν θελεις μεγαλη διαφορα στη τιμη αλλα εχουν διαφορετικη αποψη....Ας πουμε λοιπον και εμεις με την σειρα μας οτι βγαινουν μαζικα αρκετα ομως και οχι 10-10 τιμη δεν θα πω δεν μας απασχολει.αλλα οι προμηθευτες μας θα επρεπε τουλαχιστον να βγαζουν γυρω στα 100 απο το καθενα αφου εχει γινει επανελημενος η ζητηση τους...

προσφορα για μενα που η κολλητη μου ειναι γραφιστρια οχι τιμης αλλα ποσοτητας το λιγοτερο ειναι 200 σε φυσιολογικο ειναι 500-1000 δεν ειπαμε να χρεωθητε και τοσο πολλα για μας.ΑΠΛΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΖΗΤΗΣΑΜΕ..

Σας ευχαριστω πολυ για το χρονο σας και χιλια συγνωμη που αναφερθηκα σε ασχετο θεμα μεσα στο τοπικ...

Link to comment
Share on other sites

Στις 8 Οκτωβρίου είχα γράψει

Προς ενημέρωση όποιων θέλουν αυτοκόλλητα.

 

Υπάρχουν 2 spirit of competition λευκα όπως και αρκετά ralliart μικρα.

Προς το παρόν και μέχρι νεωτέρας δεν υπάρχουν αυτοκόλλητα coltclub όπως και spirit of competition μαυρα. Θα βγάλουμε πάλι σύντομα και τότε θα ξαναενημερώσω.

 

 

και εσύ λες

 

 

Καλυτερα να μην το συνεχησουμε.Αν δεν ηθελες να γινομουν κουραστικος να μην γραφατε πως θα ειχατε αυτοκολλητα σε ολες τις επισημες συναντησεις.Αφου εβλεπα οτι υπηρχαν αυτοκολλητα ελεγα ποια ηθελα και μετα τρωγαμε ακυρο.Γι'αυτο για να μην χαλαμε την διαθεση μας ας μεινει ως εχει.Δεν χρειαζομαι τπτ.

 

 

Τώρα από που προκύπτει ότι εσύ κατάλαβες ότι σε ΟΛΕΣ τις συναντήσεις θα έχουμε αυτοκόλλητα δεν το γνωρίζω. Όπως και να έχει δεν αλλάζει κάτι, εγώ τα αυτοκόλλητα τα πήρα χθες και δεν ήρθα να σας δώσω επειδή έβρεχε πολύ και δεν μπορούσα να οδηγήσω με το μηχανάκι. Όλα τα άλλα είναι περιττά. Αυτοκόλλητα όποιος θέλει PM ή σε συνάντηση .-

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία απάντησή μου στο θέμα...

 

Για αρχη να αναφερω οτι δεν χρειαζεται να χαλαζομαστε για αυτοκολλητα.Αλλα αν σας ελεγαν εσας θα εχουμε και μετα εχει εκεινος που παντα ειναι απων τι θα κανατε?

 

Από το 2007 έχω λείψει σε 2 ή 3 συναντήσεις του club και η μια (1) από αυτές ήταν αυτή η συνάντηση και πήρα δύο (2) διαφορετικά άτομα να ενημερώσω-ουν ότι δυστυχώς δεν θα μπορέσω να παρεβρεθώ, και κατ'επέκταση δεν θα μπορούσα να σας δώσω αυτοκόλλητα, επειδή δεν μπορούσα να οδηγήσω μες την βροχή.

 

κατα δευτερον επειδη ειμαι και στο bikerz,gr λογω κατοχης μηχανης τα αυτοκολλητα δινονται αμεσα μολις μπεις οπως επισης και μπρελοκ αν θελεις μεγαλη διαφορα στη τιμη αλλα εχουν διαφορετικη αποψη....Ας πουμε λοιπον και εμεις με την σειρα μας οτι βγαινουν μαζικα αρκετα ομως και οχι 10-10 τιμη δεν θα πω δεν μας απασχολει.αλλα οι προμηθευτες μας θα επρεπε τουλαχιστον να βγαζουν γυρω στα 100 απο το καθενα αφου εχει γινει επανελημενος η ζητηση τους...

προσφορα για μενα που η κολλητη μου ειναι γραφιστρια οχι τιμης αλλα ποσοτητας το λιγοτερο ειναι 200 σε φυσιολογικο ειναι 500-1000 δεν ειπαμε να χρεωθητε και τοσο πολλα για μας.ΑΠΛΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΖΗΤΗΣΑΜΕ..

Σας ευχαριστω πολυ για το χρονο σας και χιλια συγνωμη που αναφερθηκα σε ασχετο θεμα μεσα στο τοπικ...

 

Δεν ξέρω τι κάνουν το bikerz.gr. Καταλαβαίνεις όμως ότι δεν έχουμε το ίδιο κοινό και ούτε μπορούμε να βγάζουμε 200 αυτοκόλλητα την φορά. Αυτή την φορά καταφέραμε να βγάλουμε 60 επειδή τόσα άντεχε η τσέπη μας. Οι προμηθευτές βγάζουν και 1 εκατομμύριο αν θέλεις αρκεί να έχεις να πληρώσεις. Αυτή την φορά είχαμε να πληρώσουμε για 60. Την άλλη μπορούμε για 100, την άλλη για 10. Αυτά μπορούμε παιδιά...

 

Όσον αφορά την ενημέρωση εγώ προσωπικά έχω απαντήσει σε πάρα πολλά PM, sms για αυτοκόλλητα και ενημέρωσα και στο επίσημο topic του club για τα αυτοκόλλητα. Προσωπικά δεν μπορώ να κάνω κάτι παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

παιδες Peace

αυτοκολλητα ειναι κ οχι αυτοκινητα

Θα κανονισουμε να παρουμε εγω με το βαγγο κ να εχουμε κ εμεις μαζι μας ,ετσι ωστε τηνεπομενη φορα να μην υπαρχει προβλημα

Απλα σας ενεημρωσα κ εχθες εγω μετην σειραρ μου λογω βροχης δεν μπορει να ερθει ο παρης με το μηχανακι κ οποιιος θελει ας στειλει με ΡΜ ,αλλα μαλλον δεν εισακουστηκα

δεν πειραζει

δεν χρειαζεται ναχαλαμε τις καρδιες αμς για κατι τοσο μικρο αγιες μερες τωρα

Link to comment
Share on other sites

Τώρα από που προκύπτει ότι εσύ κατάλαβες ότι σε ΟΛΕΣ τις συναντήσεις θα έχουμε αυτοκόλλητα δεν το γνωρίζω. Όπως και να έχει δεν αλλάζει κάτι, εγώ τα αυτοκόλλητα τα πήρα χθες και δεν ήρθα να σας δώσω επειδή έβρεχε πολύ και δεν μπορούσα να οδηγήσω με το μηχανάκι. Όλα τα άλλα είναι περιττά. Αυτοκόλλητα όποιος θέλει PM ή σε συνάντηση .-

 

εδω ισως φταιω και γω που δεν ειχα αμεση γνωση για το τι γινεται με τα αυτοκολλητα και ισως εδινα την εντυπωση οτι ΙΣΩΣ θα εχουμε και ετσι καποιοι να παραπλανηθηκαν !!! αλλα και παλι ποτε δεν ειπα οτι θα εχουμε σιγουρα !!!

 

Επισης δεν υπαρχει περιπτωση να βγαλουμε 1000 αυτοκολλητα επειδη υπηρξε μια μικρη ζητηση απο 5-10 ατομα..!!

Οσο για μπρελοκ κλπ κλπ και αλλα αξεσουαρ αμα θελεις Ιωαννα αφου γνωριζεις μπορουμε να μιλησουμε και να δουμε ποσα ατομα ενδιαφερονται και να βγαλουμε την αντιστοιχη ποσοτητα !!

Link to comment
Share on other sites

Guest ioannatrela

οπα καλος ολα καλα ειναι ενα χαρτι απλο ειναι...χαχαχα και μαλιστα κολλαει κιολας η μ@λ@κια...χαχαχ

κλειδωστε το θεμα γιατι ειμαστε χαλαροι τυποι και savah δεν ειπαμε οχι καλε ναι εχεις λειψει στις τορινες γιατι εχεις το μηχανακι και ειναι λογικο..να μην μπορεις...αλλα επισημες εχουμε κανει πολυ λιγες...επειδη ειχες αναφερει καπου ομως οτι μπορεις εκτος απο κεντρο για αυτοκολλητα και πειραια οι ανεπισημες τις τεταρτης ας πουμε μια μερα που δεν εβρεχε που ησουν κοντα δεν γινοταν :( :( :( ή επειδη ειναι ανεπισημες δεν μπορεις να μας τιμησεις?? σε πειραζω με ξερει καλα ο xvibes....

 

ελπιζω να φτιαξει ο καιρος και να σε δουμε και απο κοντα!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest ioannatrela

xvibes

εννοειται και δεν ζητηθηκε καλε να βγαλεις τοσα....γιαυτο αλλωστε και τα πληρωνουμε τοσο γιατι ειναι μικρη ποσοτητα δεν ειπαμε να βγαλουμε χιλιαδες τι να τα κανουμε μετα..χαλανε αυτα (λογικα) "ξανθια"χαχαχ

 

τα μπρελοκ τα ψαχνω ακομα βαγγελη μου γιατι οι προσφορες που μου εκαναν δεν μου αρεσε η ποιοτητα και γιαυτο τα απορριψα....οατν βρω σωστο μαγαζι να εισαι σιγουρος θα το ποσταρω γιατι εμεις σαν κλικα χαχαχα ειμαστε μεσα!

Link to comment
Share on other sites

οπα καλος ολα καλα ειναι ενα χαρτι απλο ειναι...χαχαχα και μαλιστα κολλαει κιολας η μ@λ@κια...χαχαχ

κλειδωστε το θεμα γιατι ειμαστε χαλαροι τυποι και savah δεν ειπαμε οχι καλε ναι εχεις λειψει στις τορινες γιατι εχεις το μηχανακι και ειναι λογικο..να μην μπορεις...αλλα επισημες εχουμε κανει πολυ λιγες...επειδη ειχες αναφερει καπου ομως οτι μπορεις εκτος απο κεντρο για αυτοκολλητα και πειραια οι ανεπισημες τις τεταρτης ας πουμε μια μερα που δεν εβρεχε που ησουν κοντα δεν γινοταν :( :( :( ή επειδη ειναι ανεπισημες δεν μπορεις να μας τιμησεις?? σε πειραζω με ξερει καλα ο xvibes....

 

ελπιζω να φτιαξει ο καιρος και να σε δουμε και απο κοντα!!!

 

Πειραιά δουλεύω δεν μένω εκεί οπότε με βολεύει αφού σχολάσω δηλαδή από 5.15 μέχρι 6 που φεύγω από Πειραιά προς κέντρο.. Γι αυτό και δεν έχω έρθει κ στις ανεπίσημες μέχρι στιγμής. Δηλαδή δεν είναι ότι μένω Πειραιά και απαξιώ να έρθω.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest ioannatrela

Πειραιά δουλεύω δεν μένω εκεί οπότε με βολεύει αφού σχολάσω δηλαδή από 5.15 μέχρι 6 που φεύγω από Πειραιά προς κέντρο.. Γι αυτό και δεν έχω έρθει κ στις ανεπίσημες μέχρι στιγμής. Δηλαδή δεν είναι ότι μένω Πειραιά και απαξιώ να έρθω.

:blush: :blush: :blush:

εγω νομιζα το αντιθετο....συγνωμη εκ μερους μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε οποιοδηποτε μαγαζι που φτιαχνει αυτοκολλητα,επιγραφες κτλ μπορεις να βαλεις οτι αυτοκολλητο θελεις!

Μη δημιουργουμε θεμα απ το τπτ

 

Τα συγκεκριμενα για τα πλαινα παραθυρα κανα δεκαρικο τα ειχα πληρωσει οταν ενα πρωι ειδα οτι μου ειχαν ξεκολλησει κατι μαγκες τα μισα γραμματα!

 

Εκτος κ αν ειναι κολπο διαφημιστικο για να προσελκυουν κοσμο στις συναντησεις :lol:

Ειναι κατι παλιοπαιδα αυτα του club :lol:

 

Αστειακι εννοειτε

 

Αφηστε τα αυτοκολλητα κ βγαλτε πλαισια για τις πινακιδες ;)

Link to comment
Share on other sites

ηταν πολυ καλα :)

αρκετος κοσμος μαζευτηκε............

τον καναπε μας ειχαν παρει κατι παλιο-τογιοτακιδες................ :ph34r:

και ενα μεγαλο μπραβο στον αλιβερι που καταφερε να ερθει.....μητσο να μας ερχεσαι ποιο συχνα ;)

Link to comment
Share on other sites

ωραια περασαμε και σημερα..........επιτυχημενη συναντηση με μπολικα μελη μαζεμενα.............μπραβο μας λοιπον παμε για τα επομενα

εχεις και φωτο απο την συναντηση η μου φενεται????? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

an kai eixe treli vroxi mazeutikame polla coltakia..perasame wraia kai min xalieste gia ta autokollita tha vrethoun..bravo sto aliveri wraio to exei :rolleyes:

 

xvibes: γραφουμε με ελληνικους χαρακτηρες

Link to comment
Share on other sites

ηταν πολυ καλα :)

αρκετος κοσμος μαζευτηκε............

τον καναπε μας ειχαν παρει κατι παλιο-τογιοτακιδες................ :ph34r:

και ενα μεγαλο μπραβο στον αλιβερι που καταφερε να ερθει.....μητσο να μας ερχεσαι ποιο συχνα ;)

 

οπα οπα κάτσε υπάρχει και ένας πρώην τογιοτακιας εδώ που θα παρεξηγηθεί...ακούς εκεί παλιοτογιοτακηδες...χαχαχα πλάκα κάνω... δεν παρεξηγούμαι έτσι...είναι πολύ καλά παιδιά οι περισσότεροι...όσους είχα γνωρίσει εγώ τουλάχιστον...

 

όσο για τα αυτοκόλλητα...εγώ παιδιά έβγαλα μόνος μου στο μέγεθος και χρώμα που ήθελα κλπ κλπ δεν έγινε και τπτ...δεν χρειάζεται να τσακώνεστε...ούτε είναι υποχρεωτικό να αγοράσει κάποιος που δεν θέλει...όπως επίσης το ιδιο μπορει να συμβει και με το ρουχισμό...αν δωθεί το λογότυπο πας και το βγάζεις όπως γουστάρεις... μην κολλάτε στη γωνία τον Πάρη γτ ο καθένας έχει τις δουλείες του και το προγραμμά του...

 

μπράβο στον αλιβέρι που πήγε στη συναντηση απο τόσο μακρια..(τι? μονο εμείς θα κατεβαινουμε στα μέρη του από Λάρισα???)χοχοχοχο

 

εκτός απο αυτο μπραβο σε όσους παραβρέθηκαν στη συναντηση αρκεί να σκεφτείτε οτι υπάρχουν και κάποιοι που είναι πολυ μακρια και δεν μπορουν να ερθουν αν και το θέλουν...κλάπς...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...