Jump to content

Tελευταία Συνάντηση για το 2010


Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Βαγγο απο αυτοκόλλητα τι παιζει? διαστασεις,κοστος κτλ...

 

μερικα spirit σε λευκα-μαυρα και κλασσικα του club , ralliart απο οσο γνωριζω δεν θα χουμε !!! διαστασεις νομιζω ειναι γνωστες οπως και οι τιμες στο αντιστοιχο θεμα !!!

 

http://www.coltclub.gr/index.php?showtopic=1281

Link to comment
Share on other sites

οποιος δηλωσει κ δεν ερθει την Τεταρτη 10 μερες ΒΑΝ απο μενα-χαχααχααχαχα

απλα κοιταχτε να μαζευτουμε οσο πιο πολλοι γινεται γιατι εσεις το ζητησατε κ εμεις σας εισακουσαμε

Link to comment
Share on other sites

Guest ioannatrela

ιωαννα συμφωνω σε πολλα απο οσα ειπες !! ελπιζω αυτα που λες περι "κλικας" και το υφος σου να ειναι το κλασσικο που γνωριζω γιατι αμα τα λες διαφορετικα τοτε θα παρεξηγηθω :p

καταρχην καλημερα και κατα δευτερον σε ευχαριστω πολυ!!! :wub: :wub: :wub:

μεταξυ μας ξερεις πως συμπεριφερετε ενας γνησιος παρθενος που πειραζει ολο το κοσμο οποτε μπορεις αφοβα να με πειραξεις και εσυ το ιδιο....καλη αρχη βδομαδας να εχουμε χωρις πολλα πολλα προβληματα.... B)

οποιος δηλωσει κ δεν ερθει την Τεταρτη 10 μερες ΒΑΝ απο μενα-χαχααχααχαχα

απλα κοιταχτε να μαζευτουμε οσο πιο πολλοι γινεται γιατι εσεις το ζητησατε κ εμεις σας εισακουσαμε

με ποσα ατομα θα εισαι ευχαριστημενος και θα ειμαστε ολοι παρων!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι τεταρτη βολευει καλυτερα.Να μην κατεβαινω 2 φορες.Και εγω θελω αυτοκολλητα.Ενα μαυρο και ενα ασπρο Spirit

Link to comment
Share on other sites

μπραβο ρε παιδια........αλλα εγω δεν καταλαβα αφου ολους η τεταρτη μας βολευει γιατι δεν εγινε απο την αρχη ετσι και εγινε ολο αυτο το μπερδεμα?????????????? τελοσπαντων κι εγω ψηφιζω τεταρτη δυνατα..................και συμφωνω κι εγω με αυτα που λεει η ιωαννα για απεργιες και θεμα κινισης.................εννοειτε πως θα ερθω :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

μπραβο ρε παιδια........αλλα εγω δεν καταλαβα αφου ολους η τεταρτη μας βολευει γιατι δεν εγινε απο την αρχη ετσι και εγινε ολο αυτο το μπερδεμα??????????????

 

Γιατι στο club δεν υπαρχει αναρχια να καθομαστε ολοι σε ενα τραπεζι και να αποφασιζουμε ποτε μπορει ο καθενας...και στο τελος αν καταφερουμε να συμφωνησουμε. κανουμε την συναντηση..!! B) ;)

 

Οπως εχω ξανα πει στο club επικρατει μια Αντιδημοκρατικα εκλεγμένη Ολιγαρχια :lol: :lol:

 

Συνηθως προτεινει η διαχειριση μια ημερομηνια που να βολευει γενικα τους περισσοτερους και με χρονικο περιθωριο ωστε να μπορει ο καθενας να προσαρμοσει το προγραμμα του και εν τελει οσοι πιστοι.....!! Απλα στην περιπτωση αυτη εγινε λαθος προταση :p !!

Link to comment
Share on other sites

και θα ελεγα για την αλλαγη,βεβαια εγω μπορω και τισ 2 μερες αλλα αν θυμαμαι καλα παιζει μπαλα η παρεα του ροναλντο με κατι ΨΑΡΙΑ την τριτη!

Link to comment
Share on other sites

Γιατι στο club δεν υπαρχει αναρχια να καθομαστε ολοι σε ενα τραπεζι και να αποφασιζουμε ποτε μπορει ο καθενας...και στο τελος αν καταφερουμε να συμφωνησουμε. κανουμε την συναντηση..!! B) ;)

 

Οπως εχω ξανα πει στο club επικρατει μια Αντιδημοκρατικα εκλεγμένη Ολιγαρχια :lol: :lol:

 

Συνηθως προτεινει η διαχειριση μια ημερομηνια που να βολευει γενικα τους περισσοτερους και με χρονικο περιθωριο ωστε να μπορει ο καθενας να προσαρμοσει το προγραμμα του και εν τελει οσοι πιστοι.....!! Απλα στην περιπτωση αυτη εγινε λαθος προταση :p !!

απλα ξεκινισε απο τριτη και δεν βρικα τον λογο..........τελοσπαντων σημασια εχει οτι κανονιστικε και τη βρικαμε την ακρη αρα θα τα πουμε τη τεταρτη..............

Link to comment
Share on other sites

γιατι ετσι λειτουργει η διαχειριστικη ομαδα κ ολα τα κλαμπ

Αν δεν υπηρχε η διαχειριστικη ομαδα δεν θα υπηρχε το κλαμπ κ συναμα δεν θα ειχαμε ολες τις πληροφοριες για το αυτοκινητο μας κ ολες αυτες τις γνωριμιες

Αφουγκραστηκαμε οτι θελετε τεταρτη κ το αλλαξαμε ,αλλα βλεπω κ εντονα παραπονα χωρις λογο

Την τεταρτη ειναι οι μινι συνατησεις ,οι ατυπες

Οι προγραμματισμενς κανονιζονται απο την διαχειριστικη ομαδα

Θα παρακαλεσω πολυ την επομενη φορα να μην υπαρχουν υποδειξεις ως προς την διαχειριστικη ομαδα

Κ οχι γιατι ειμαι μελος αλλα οπως θα διαβασετε στις οδηγιες ,οταν εγραφτηκατε στο κλαμπ υπαρχουν καποιοι κανονες κ θεσμοι οι οποιοι πρεπει να τηρουνται

Το κλαμπ ειναι μια μικρη κοινοτητα με κανονες κ ολοι πρεπει να υπακουμε για να μην χαλαμε αυτο το ωραιο κλιμα

θα παρακαλεσω το γεγονος να ληξει εδω κ να μην ξαναγινει αλλη νηξη επι του συγκεκριμενου θεματος,τουλασχιστον στο τοπικ

Αν εχετε παραπονα υπαρχει κοιτιο παραπονων οπου μπορειτε να αναγραψετε αλλιως, με ΡΜ σε οποιονδηποτε απο την διαχειριστικη ομαδα ή απο κοντα για Αθηνα σε εμενα το βαγγελη ή το παρη

Ευχαριστω

δεν αντιλεγω οτι ετσι ειναι η διαχειρηση του club κι οτι υπαρχει διαχειριστικη ομαδα

σας ειπαμε απλα για τεταρτη (και αρκετα ατομα απ'οτι ειδα) απλα σας το ειπαμε ομως κι εσεις ειχατε την ευγενικη καλοσυνη να το αλλαξετε και ευχαριστουμε

τη τεταρτη ειναι μινι συναντισεισ αλλα να πω την αληθεια δεν εχω δει να εχουν ερθει καποια αλλα ατομα εκτος απο καποια συγκεκριμενα

οσο για τις υποδειξεις δεν νομιζω πως υποδειξαμε σε καποιον να κανει κατι απλα προτειναμε κατι αρκετα ατομα και οπως ειπα και πριν ειχατε τη καλοσυνη να δεχτειτε τη προταση μας

δεν υπαρχει κανενας λογος να μην υπακουσουμε στους κανονες του club και στο κατω κατω οποιος τους διαβασε και δεν συμφωνουσε θα μπορουσε να μην υπαρχει μεσα

το θεμα απ'οτι ειδαμε θεωρηθηκε λιξαν με μια τελικη αποφαση

κι οπως ειπα και πιο πριν σημασια εχει οτι βρικαμε ακρη

 

δεν εχω κατι με κανεναν απλα απαντησα στο συγκεκριμενο γιατι το ιδιο εγινε και με το δικο μου

καλη συναντηση λοιπον να εχουμε και με παρα παρα παρα πολλα ατομα..........

Link to comment
Share on other sites

επειδη μπορει να ηταν λιγο επιθετικο το ποστ μου το εσβησα

κ ηθελα να το ξανα γραψω αλλα με προλαβες

Τεσπα κοσμο θελουμε στις συαντησεις κ ωραιο ομαδικο κλιμα

Γιαυτο κ η αρχικη προταση ηταν τριτη για να δουμε κ αλλα ατομα που μπορει τεταρτη να μην μπορουν να ερθουν

Οκ τελος καλο ολα καλα -Μιλαμε τεταρτη

xvibes:

Επισης να ξεκαθαρισω κατι...ειμαστε διαχειριστες του club με σκοπο την σωστη και συντονισμενη λειτουργια του (για αυτο υπαρχουν και κανονισμοι) και ΟΧΙ αρχηγοι-ηγετες-χωροφυλακες κλπ κλπ :p

 

Οι κανονες ειναι οδηγοι ωστε να βοηθουν στην σωστη λειτουργια..και δεν ειναι απαραβατοι νομοι...υπαρχει μεγαλη ελαστικοτητα κατανοηση κλπ κλπ !! :D

 

αρκας

οντως δεν ειμαστε σκυλοι που δαγκωνουμε

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς δε θα μπορέσω να παρευρεθώ. δουλευω πάλι :(

καλά να περάσετε!

χεστηκαμε :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ενδεχεται να μην ερθω κ εγω αυριο επειδη εχω 1προβλημα υγειας(γαμημ@Νο δοντι) κ παιζει να κανω επεμβαση αυριο(-εχω πρηστει σαν τα αγορια-κοριτσια στην Καβαλας/συγγρου κτλ)

ΑΝ ερθω δεν θα παιξει δουλεμα ,θα βαλω τα κλαμματα

Link to comment
Share on other sites

Ενδεχεται να μην ερθω κ εγω αυριο επειδη εχω 1προβλημα υγειας(γαμημ@Νο δοντι) κ παιζει να κανω επεμβαση αυριο(-εχω πρηστει σαν τα αγορια-κοριτσια στην Καβαλας/συγγρου κτλ)

ΑΝ ερθω δεν θα παιξει δουλεμα ,θα βαλω τα κλαμματα

ελα μην αγχωνεσαι δεν θα πεσει δουλεμα τουλαχιστον απο μενα (ε μην βαλεις και τα κλαμματα) lol lol

Link to comment
Share on other sites

Guest ioannatrela

ΑΝ ερθω δεν θα παιξει δουλεμα ,θα βαλω τα κλαμματα

καλα τι μας περασες εμεις ειμαστε καλα παιδια και δεν γελαμε και δεν κοροιδευουμε...ασε που μπορει αργοτερα ενας απο εμας να το0 παθει αυτο και σε καταλαβαινουμε αποτυλα!

 

αρκασ-καλα θα ερθω, οχι γιατι δεν θα μου πατησετε δουλεμα, αλλα γιατι ξεπρηστηκα σχεδον

οποιος θελει ας με κοροιδεψει-θα εισηγηθω διαγραφη-χαχαχαχαχαχαχα-εδω ο ιδιος κοροιδευω τον ευατο νου κ με λεω πρησμενο πουτ@ν@κι

Link to comment
Share on other sites

μετα απο καιρο ειχαμε μεγαλη συναντηση-20 αυτοκινητα παρακαλω

1 μεγαλο μπραβο στα μελη,για τη συμμετοχη τους παρα το κρυο κ τη βροχη

Οσοι θελετε αυτοκολλητα στειλτε ΡΜ στο savah

 

 

τι δωρο θα βελει ο αη βασιλης στο HILL??

το colt oxi czt αλλα ce-me-de

ετσι για να μην κρυωνει τωρα το χειμωνα

Link to comment
Share on other sites

ωραια περασαμε και σημερα..........επιτυχημενη συναντηση με μπολικα μελη μαζεμενα.............μπραβο μας λοιπον παμε για τα επομενα

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια ηταν !! Σε αρκετα ατομα βεβαια παλι δεν καταφερα να μιλησω !!

 

Ο καιρος μας τα χαλασε λιγο αλλα ΟΚ !!!

 

Αλλη φορα να ακουτε τους POWER USERS...το ειχαμε κανονισει με τον θεο να μην βρεξει την τριτη..και οταν του ειπα για τεταρτη δεν μπορουσε να αλλαξει το προγραμμα του χαχα :lol: :lol:

 

Χαρηκα πολυ που ηταν παρων και ο AliverΙ μπραβο του !!! ;)

 

Ο Παρης νομιζω μετα την σημερινη αποχη του πρεπει να παραιτηθει χαχαχα :lol: Ο ΛΑΟΣ ΖΗΤΟΥΣΕ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ !!!

 

Αυτα εν ολιγης !!! :blink:

 

 

xvibes re-edit: O VaΝdaL με εκανε 34 χρονων :wacko: :blink: :ph34r: (μαλλον θα παιξει ban 1-2 ημερων χαχα :lol: )

 

*To καπό αποδειχθηκε διαμαντι με τοση βροχη που εφαγε...τελικα ο Ιαπωνας ξερει τι κανει :p !!!

Link to comment
Share on other sites

μετα απο καιρο ειχαμε μεγαλη συναντηση-20 αυτοκινητα παρακαλω

1 μεγαλο μπραβο στα μελη,για τη συμμετοχη τους παρα το κρυο κ τη βροχη

Οσοι θελετε αυτοκολλητα στειλτε ΡΜ στο savah

 

 

τι δωρο θα βελει ο αη βασιλης στο HILL??

το colt oxi czt αλλα ce-me-de

ετσι για να μην κρυωνει τωρα το χειμωνα

 

Του Savah του εχω στειλει παρα πολλες φορες μνμ για αυτοκολλητα αλλα τπτ.Κατι ακουσα χθες οτι τα Spirit τα ειχε ο Σαραντης.Αν ειναι πειτε να στειλω σε εκεινον μνμ μιας και μενουμε διπλα να συναντηθουμε να μου δωσει αλλιως πειτε μου να μην ελπιζω σε αυτοκολλητα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...