Jump to content

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΕΜΠΤΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2008


Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

χαχα...Παντελή αν και δέν έχω πολύ καταλάβει τι πέζεται θα σου κάνω εγώ παρέα :lol: ..

Link to comment
Share on other sites

χαχα...Παντελή αν και δέν έχω πολύ καταλάβει τι πέζεται θα σου κάνω εγώ παρέα :lol: ..

 

Απλα ειχα παει την προηγουμενη φορα με δυο φιλαρακια παρκαραμε στο παρκιν αλλα με πιασαν οι ντροπες μου και δεν πηγα να μιλησω στα παιδια παρα εκατσα κανα τεταρτο και εφυγα :oops: :oops: ... Βλεπω εισαι και συντοπιτης εσυ θα τα πουμε εκει... :D :D

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν θα παρεβρεθώ διότι αύριο την κάνω για τις Πασχαλινές διακοπές οπότε....θα σας ξαναδώ live μετά το Πάσχα.

ΑΑ και που είστε? φάτε και κανα καλαμακι για μένα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βεβαίως θα έρθω εκτός απροόπτου βέβαια. Να συζητήσουμε τα περί Peogeut και ότι άλλο προκύψει... όπως καμία μαύρη Alfa κολλημένη πίσω μου χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Καλοδεχούμενη...Στις συναντήσεις μας και σε όλες μας τις εκδηλώσεις δεν είναι ανάγκη να ναι κάποιος κάτοχος κολτ για να έρθει...

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Αντρέα τι μ κάνετε.Δουλευω γαμώτο μεχρι τις 10 και.Αν δεν ειμαι κομματιά μπορει να ερθώ.Αλλίως παλι θα χάσω την συνάντηση :( :( :cry:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς σήμερα δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ πρέπει να πάω οδοντίατρο !!!!!!!!!!!!!!!!!

Άντε καλά να περάσετε

:( :( :( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

καλημερες σε ολους.λογω του μαγαζιου μου μπορω στις 11,θα στε εκει η να το αφησω για σημερα.αντε να γνωριστουμε επιτελους

Link to comment
Share on other sites

Oποιος ειναι για οδοντιατρο σημερα δεν τον υπολογιζουμε στην συναντηση.

Θα ερθει μονο ο γιατρος με αιματοβαμμενα ρουχα..... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αντε παιδια ποτε θα ξαναγινει συναντηση...Περιμενω πως και πως...Χαρηκα πολυ που σας γνωρισα παιδια, παροτι εκατσα λιγο καταλαβα πως ειστε μια τρελη τρελη παρεα που δεν γνωριζει ηλικιες φυλα κ.τ.λ Προλαβα να κανω εποικοδομιτικες συζητησεις(ιδιαιτερα με τον sfagea) και να ανταλλαξουμε αποψεις. Ολα τα λεφτα το westfield( ψηλε επρεπε να κοψεις εισητηρια για βολτες) και το A3 cabrio( παραλιγο να χαλασει η οροφη ανοιξε κλεισε ανοιξε κλεισε). Στο γυρισμο συναντησα και τον billy που χαρη στον ηχο του czt του δεν θα καταφερω να κοιμηθω το βραδυ!!! Μετραω αντιστροφα για την επομενη συναντηση και για την ωρα που θα πλαισιωσω την παρεα με αλλο ενα διαβολακι... Αντε να προσεχετε ολοι και ολες και τα ξαναλεμε απο κοντα... :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Παντελή καλά έκανες και σε γνωρίσαμε από κοντά!

Θέλω να ευχαριστήσω την Πόλυ που ήρθε από την Σύρο για να μας δει και ελπίζω να την ξαναδούμε σύντομα.

Περάσαμε πάρα πολύ όμορφα και το westfield όπως πάντα έκλεψε την παράσταση. :D

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μία κλασσική συνάντηση του κλάμπ μας..Τι εννοώ κλασσική??? Γύρω στα 30 αμάξια , τούμπανα και λιγότερο τούμπανα , κολτάκια , Τ και 3αρια , σμαρτάκια , το μπλέ το γνωστό το ...γαργαλιάρικο.... , μέχρι και ίγκνις είχαμε...Το καλό και ευδιάθετο κλίμα παρόν σε όλα τα μέλη μας , γνωρίσαμε νέα μέλη που πρώτη φορά παρευρέθηκαν σε συνάντησή μας , και φυσικά επισκεφτήκαμε το γνωστό σουβλατζίδικο όπου -πρωτοφανές- δεν μας έδιναν μπύρες...Ακούς εκεί....Εν συνεχεία κάτσαμε και χαζέψαμε καγκουριές...

 

Ευχαριστούμε την poly που ήρθε απ την Σύρο και αφιέρωσε χρόνο για να παρευρεθεί μαζί μας , και την ευχαριστούμε φυσικά για τα Συριανά κεράσματα που μας έφερε...

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από τα γκάμπριο, τα Τ και τα 3άρια και τα διάφορα...εξωσχολικά, είχαμε κι έναν καμικάζι με μοτοσακό...!

 

Αυτό το σουβλατζίδικο, από τα πολλά group buy που έχουμε κάνει, θα πρέπει να μας κάνει στις 5 επισκέψεις τη μία δώρο!

 

Επεράσαμε όμορφα και εκείνο το ζευγαράκι που καθόταν δίπλα μας μάλλον θα μας θυμάται για πολύ καιρό αφού εκτός από την οχλαγωγία δέχθηκε και μία απρόσκλητη επίσκεψη από τον Stam την ώρα που ο τύπος με σοβαρό ύφος έλεγε στη σύντροφό του "Αγάπη μου, θα ήθελα να σου προτείνω να..." :lol: :lol: :lol: Μετά από λίγο ζήτησαν λογαριασμό και εξαφανίστηκαν...

 

Το κερασάκι στην τούρτα δεν ήταν κερασάκι αλλά λουκουμάκι...! Ευχαριστούμε πολύ!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα....Την ώρα που μάζευα την καρέκλα μου από τον ώμο της βρήκα κι ένα δαχτυλίδι...Τα καημένα τα άστεγα...

Psile; Εφαγες γύρο από τον Φραγκίσκο; Ακουσα ότι ήταν πολύ καλός...Αντε και εις άλλα με υγεία... ;)

Link to comment
Share on other sites

αλλο ενα ομορφο βραδακι με τα coltακια μας και με παρα πολυ καλη παρεα!!!

ολοι νηστευαμε εκτος απο τη νικολετα!!! :lol: :lol:

αληθεια παντελη, τελικα σε πηγε κανενας βολτα??? :shock: :shock:

η πωλινα μας εξεπληξε βγαζοντας και βγαζοντας και βγαζοντας λουκουμια απο την τσαντα της και χαλβαδοπιτες!!! :o :o

και ο νικος τα εβαλε με τη νυφη του cavalera!!! :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

H αληθεια ειναι οτι δεν με πηγε. αφου δεν το ζητησα και απο κανενα ετσι κι αλλιως... Την αλλη φορα θα το ζητησω... :D :D

Γιαυτο λεω ακομα να κανονισετε την επομενη συναντηση??

αργειτε αργειτε... :p :p

Link to comment
Share on other sites

Ειιιι...δεν είπατε ορέ πως έχει και χαλβαδόπιτες το μενού.. :shock: θα καθόμασταν κιάλο.. :lol: χαχα..παιδιά Sorry για την ξαφνική αποχώριση μας αλλά έτιχε κάτι απρόοπτο.. :oops: και δεν σας προλάβαινα όπως τρέχατε μανιασμένα.. :twisted: (μαμ μαμ μαμ) προς τον Ζάχο...χεχε,ήταν πολύ όμορφα και ελπίζα να μην καθιστερίσει η επομενή μας συνάντιση.. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...