Jump to content

και το φλουρί πάει στο...


Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Εγω ηρθα απο Τρικαλα και εφυγα παλι στα καπακια.Ηταν πολυ ωραια και γνωρισα και πολλα παιδια γιατι ηταν η πρωτη φορα που πηγαινα σε συναντηση.Επιτελους πηρα και τα αυτοκολλητακια του club.ΑΑΑΑΑΑΑ και στο γυρισμο με σταματησανε και οι μπατσοι στα Καμενα Βουρλα για ελεγχο αλλα δεν με γραψανε(παλι καλα) :p !!!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια για την οργάνωση moderators, εύγε παιδιά μου.

Όπως και αντίστοιχα πολλά εύγε στα παιδιά που ήρθαν από του εξαποδώ τη μανούλα για να παρίστανται στο event.

 

Greetz στο γιατρό που έβγαλε γούστο στις παπάρες του (ε μα αυτό το ζουμί δεν παλευόσαντε), και που τις μοιράστηκε μάλιστα με τον toutouni. Ο οποίος toutounis με το που ήρθε πεινασμένος (και ψιλο-τρακαρισμένο το παιδί... :( ) άνοιξε 5-6 στόματα (ακόμη όρθιος όντας) για να τιμήσει τα εδέσματα. Και βεβαίως αρχίσανε τα κεράσματα από τον doc μετά...βουτάμε το καρβέλι στο ζουμί, αρχίζουμε απαλές κυκλικές κινήσεις μέχρι να ποτίσει το πράμα, το γαρνίρουμε και με 3 ξηγημένα ντοματόνια, και για επιδόρπιο αλοίφουμε σε άλλο καρβέλι το τζατζίκ"" σαν Lurpac. Αυτάααα είναι...

 

Πρώτη φορά σε αυτή τη ζωή μού έσκασε το φλουρί, και αυτό συνοδευόταν από φίλτρο. Durin (8ε) και digi, νά""στε καλά παιδιά για τη βοήθεια. Το test-drive μετά με αποζημίωσε: πρέπει να έχει πάρει τουλάχιστον καμιά 30αριά άλογα το εργαλείο, πωπωπωπω το κτήνος δε μαζεύεται τώρα...

 

A, και Durin (8ε) καταραμένε άνθρωπε, με κόλλησες στον τοίχο με το φτάρνισμα του εργαλείου...έφυγεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...

 

Και του χρόνου νά""μαστε καλά, να κλείσουμε ολόκληρο το μαγαζί... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφα περάσαμε , και του χρόνου ...να γυρνάμε σούβλεεεεεεεεεεεεεςςς!!!! :lol: :lol:

( Κ ο toutouni να ρχεται νωρίτερα για να προλαβαίνει τα κρέατα ζεστά :wink: ...)

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά περάσαμε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!! μπράβο στα παιδια που είρθαν από μακρια, σας ευχαριστούμε που μας τιμήσατε με την παρουσία σας!

 

Ναι είναι όλα αλήθεια όσα αναφέρθησαν για τις παπάρες... ήταν πράγματι πολύ νόστιμα τα αιδέσματα!

 

Μέσα στο νταβαντούρι υπήρχαν και οι ελαφρές παρεξηγήσεις,... ΕΓΩ είμαι το φαλοκρατικό γουρούνι, και όχι ο Stragal... :D

 

Η βραδυά είχε και συνέχεια σε μπαράκι στην Ερυθραία... μέχρι να το βρούμε είδαμε και πάθαμε και κάναμε και καμια 40ριά χιλιόμετρα, στο ψαξιμο... :D ...

 

Rossifumi, από δω και στο εξής θα είσαι ο επίσημος πλοηγός του club!! :D

 

Καλά περάσαε και στο μπαράκι και νωρίς νωρίς για ύπνο... κατά της 5:00!

 

Η Κυριακή ηταν μια χαλαρή ημέρα, αφιερωμένη στον καφέ χαλάρωση και στο φαί... τι άλλο?... :D

 

Συνάντηση στο Γαλάζιο στην παραλιακή... καφεδάκι, συζήτηση, και αποτελείωμα της πίτας... :D

 

Για να δείξουμε στα παιδιά εκτός Αθηνών τα λιμανάκια, κάναμε την παραλιακή διαδρομή...και πήγαμε στα Καλύβια για ακόμα μια κρεπάλη...

 

Κονβόι τα Κολτάκια, όλοι μαζί, τραβώντας την προσοχή του κόσμου...

 

Καλό φαί γέλιο και συζήτηση...

 

Περάσαμε πάρα πολύ ωραία, εύχομαι και εις άλλα με υγεία!!!!!!!!!!!!

 

ΥΓ 1. Το Cyborg του kot λίαν εντυπωσιακό!! ο παλιός ειναι αλλιώς (και ατμοσφαιρικός!).

ΥΓ 2. Παρακαλώ ας ποστάρετε όσες περισότερες φωτογραφίες μπορείτε!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ είμαι το φαλοκρατικό γουρούνι, και όχι ο Stragal...

 

XAXAXA!!! Έγραψε η Ελισσάβετ με τις ατάκες της!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

βρε θα σε δείρω! τι φταίω αν εσυ ο τουτουνης και ο γιατρός μοιάζετε! EIΔIKA εσυ και ο τουτουνης! μπερδεύτηκα η γυναίκα! χωρίς να τον θυμάμαι τον άνθρωπο τον έπιασα απ""τα μούτρα ότι έφαγε ότι υπήρχε πάνω στο 10μετρο τραπέζι και με κοίταζε αποριμενος λέγοντας μου "μα τώρα έκατσα.." OΛA TEΛEIA XTEΣ OΛA TEΛEIA!

Link to comment
Share on other sites

Ακομη να χωνεψουμε.Ολα ηταν τελεια.Αυτο το club θα γραψει ιστορια.Ο ενας ειναι καλυτερος απ τον αλλον.Γνωμη μου το πιο υγιες club.Πολυ φαι ρε guys!

Link to comment
Share on other sites

Ακομη να χωνεψουμε.Ολα ηταν τελεια.Αυτο το club θα γραψει ιστορια.Ο ενας ειναι καλυτερος απ τον αλλον.Γνωμη μου το πιο υγιες club.Πολυ φαι ρε guys!

 

Τι υγειές....

 

...από χοληστερίνη θα πάμε όλοι!

Link to comment
Share on other sites

εσυ ο τουτουνης και ο γιατρός μοιάζετε! EIΔIKA εσυ και ο τουτουνης!

 

Έχει και ομορφόπαιδα αυτό το club βλέπεις..... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Να πω & εγώ με τη σειρα μου οτι περάσαμε καταπληκτικά!!!!Φαγαμε σαν ζωα, κοιμηθηκαμε :lol:

 

γνωρίσαμε πολυ κοσμο απο το coltclub ,μας σκλαβωσανε τα παιδια (toutouni,vagos)που γίνανε "ανθρωπινες"

 

πυξίδες μεσα στην Αθηνα για να μην χαθουμε, "πονεσα" λιγο με την ατυχια του

 

toutouni που μας περιμενε κατω απο το ξενοδοχειο , προσεχε τα πουλαρια μας να μην μας

 

τα χτυπησουνε & τελικα χτυπησανε το δικοτου :evil:.

 

Μας αρεσαν:

 

1) τα ψαρονεφρια

 

2)η "ξηγα" των Νοτιων

 

3)το παρκινγκ που βαλαμε τα πουλαρια μας το βραδυ

 

4)ο ηχος της σκαστρας του Durin

 

5)η ποιοτητα των δρομων της Αθηνας(πίσσα που επιανε το λαστιχο & δεν γλυστρουσε-οι δρομοι ητανε αλφαδιασμενοι χωρις "μπαλωματα")

 

 

 

Δεν μας αρεσαν:

 

1)η οδηγικη συμπεριφορα των Νοτιων(πολλες τρελες αψυχολογητες σφηνες)

 

 

 

 

ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ & ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ :wink:

 

Υ.Γ. αν γινει κατι αναλογο στα μέρη μας ελπιζουμε να σας ικανοποιησουμε στον ιδιο βαθμο με εσας :) :wink:

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως εγω για αλλη μια φορα,ελαμψα δια της

απουσιας μου... :oops: :oops: :oops:

Ειληκρινα λυπαμαι που δε τα καταφερα να

ερθω...

Ενα μεγαλο μπραβο στους Βορειους φιλους μας,

που εκαναν τοσα χλμ!!! :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Όλα ήταν πολύ ωραία, το φαγητό :!: , η φιλοξενία των παιδιών και η προθυμία τους να μας συνοδεύσουν όπου πηγαίναμε για να μη χαθούμε, το φαγητό :!: , το κλίμα που προσωπικά με βοήθησε να ξεκουραστώ με πολύ λίγες ώρες ύπνου (4), το φαγητό :!: , ο καιρός, το φαγητό :!: , το γαλάζιο με την πολύ όμορφη θέα και την άνεσή του, το φαγητό :!: , όλα τα παιδιά απο το club που γνωρίσαμε και πιάσαμε κατευθείαν τη κουβέντα λες και γνωριζόμασταν ήδη, το φαγητό :!: και πάνω απ"" όλα το κλίμα της παρέας με τον χαβαλέ της και την αλληλοβοήθειά της που με κάνει πάρα πολύ χαρούμενο που είμαι μέλος της. :lol:

(Είχαμε να φάμε απο την Παρασκευή!!!) :lol:

 

Ελπίζω την επόμενη φορά, αν το κάνουμε Θεσσαλονίκη, να μπορέσουμε να σας κάνουμε να νιώσετε όπως νιώσαμε κι εμείς μόλις μπήκαμε στο μαγαζί και άρχισαν όλοι να χτυπάνε τα πιάτα και τα ποτήρια τους.

Όσοι ήταν εκεί, κατάλαβαν απο τις αντιδράσεις μας!!! :wink: :lol:

 

Υ.Γ1 Χίλια συγνώμη που αργήσαμε τόσο πολύ να έρθουμε! :oops:

Υ.Γ2 borbos που ήσουν και δεν σε είδα;;;

Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους , και ειδικά στα παιδιά που ήρθαν εκτός Αττικής.

 

Bilako, Γιάννη, δεν νομίζω να έχετε πειραγμένα μοτέρ ε :?: :lol: :lol:

 

Το club όλο και μεγαλώνει... έτσι έτσι....

 

PARENTAL ADVICE:

 

Εαν ο Χασάν σας πει να μπείτε στο αυτοκινητό του, keep away, οι μπάρες είναι πολύ κοντά και τα λάστιχα καρβουνιασμένα....

 

Gianman, πεινόυσες, αλλά τελικά δεν έφαγες, την επόμενη φορά θα φροντίσουμε να έχεις ένα πιάτο μόνο με κρεμμύδια που σου αρέσουν :wink: Ότι κάναμε, 2 άτομα, εγώ και ο Πύραυλος....

 

ʼντε και του χρόνου....

Link to comment
Share on other sites

Τι να πώ ρε παιδιά!!

 

Θα μπορούσε κανείς να αφήσει τους αριθμούς να μιλήσουν...

70 ʼτομα , Μισή ταβέρνα δικιά μας, 8 Κιλά Πίτα , μία πλατεία

και 2 πάρκινγ γεμάτα με Colt, και μία συνάντηση που κράτησε

απο τις 8:30 το απόγευμα μέχρι τις 4 το πρωί.

 

ΟΜΩΣ δέν είναι αυτό το νόημα..

Είναι οι ανθρώπινες σχέσεις που αναπτύσσονται, το κλίμα που

επικρατούσε, και η εικόνα που έβλεπε κανείς:

Μία τεράστια παρέα φίλων που κόβανε την Πρωτοχρονιάτικη Πίτα τους!

Αυτό είναι που μετράει :)

 

 

Μπράβο σε όλους μας,

Και του χρόνου!

Link to comment
Share on other sites

Αφού άρεσε και στην γυναίκα μου το όλο σκηνικό τότε τι μπορώ να πω εγώ; Απλά, ήταν ΤΕΛΕΙΑ!!! Ευχαριστούμε όλα τα παιδιά που ήρθαν εκτός Αττικής για να είναι κοντά μας , όπως και για μια ακόμα φορά ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στους διοργανωτές!!

Link to comment
Share on other sites

Για μια ακομα φορα ηταν ολα super!!!

Τα μαχαιροπηρουνα πηραν φωτια, το γελιο ηταν αφθονο και μια παρεα μιση ταβερνα (λιγο μεγαλυτερη απ"" την πιτα)!!!

Μπραβο σε ολους και πολυ περισσοτερο στα παιδια απο τα βορεια που κανανε τοσα χιλιομετρα :wink:

Oσο για το μπαρακι αν και με 1000 ζορια τουλαχιστον το βρηκαμε!!! :lol: :lol: :lol:

Και του χρονου παιδες να ""μαστε καλα!!!Μονο που η πιτα θα ερθει με container..... :lol: :lol: :lol:

 

Y.Γ. Chris μηπως αρχικα μας πηγαινες προς το Ψυχικο????Λεω τωρα......τεσπα συννενοηση ΓΑΛΩΤΣΑ :wink:

Κυριακη δυστηχως δεν ξυπναγα ουτε με σφαιρες... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν είχα καν μαζί μου το αμάξι?? λέω τώρα... :D :D :D

 

Mηπως ησασταν πρωτοι?????Τεσπα γιατρε οπως ειπα συννενοηση ΓΑΛΩΤΣΑ.... :lol: :lol: :lol:

οφ τοπικ εντ γκοου!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...