Jump to content

και το φλουρί πάει στο...


Recommended Posts

Προφητικό σε βλέπω!

Και του χρονου παιδες να ""μαστε καλα!!!Μονο που η πιτα θα ερθει με container..... :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply
Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω οτι χθές τέτοια ώρα ήμουν στην Αθήνα και έπινα καφέ μαζί σας.............

 

σώπα και συγκινούμε εύκολα... :cry:

θα με πιάσουν τα ζουμιά σε λίγο... :p

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ολα ηταν τελεια στην κοπη της πιτας.

Μου αρεσε πολυ αυτο το ζεστο,φιλικο,οικογενειακο κλιμα που επικρατουσε

και επισης μου αρεσε που ο Τουτουνι κρατησε τα προσχηματα και δεν ετρωγε τα ψαρονεφρια 2-2.Επισης πολυ εναθαρρυντικη ηταν η παρουσια του γυναικειου φιλου,που ειτε σαν συζυγοι,ειτε σαν φιλες εδωσαν βροντερο παρων και μας τιμησαν με την παρουσια τους.

Κριμα που δεν μπορεσα να ακολουθησω τα υπολοιπα events,αλλα επιφυλλασομαι για την επομενη συναντηση στα μερη σας.

ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η συνάντηση ήταν καταπληκτική.....Πραγματικά χάρηκα πάρα πολύ που ξαναείδα τα παιδιά από Αθήνα που είχα γνωρίσει στην πανελλήνια και επίσης χάρηκα για τα καινούργια παιδιά που γνώρισα....Χασάν δεν πιστεύω να με έχεις κλείσει???? :lol: :lol: :lol: Θα σε κυνηγάω.....

Στην ταβέρνα αν και φτάσαμε αρκετά αργοπορημένοι αλλά και ταλαιπωρημένοι τα παιδιά μας υποδέχθηκαν χτυπώντας τα πιρούνια στα πιάτα.... :D ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ......

Οσο για το φαγοπότι την Κυριακή πιστεύω πως ήταν πρόφαση για να περάσουμε από τα Λιμανάκια.....Ε τόσα χιλιόμετρα κάναμε να μην δούμε τα Λιμανάκια?????? :D Αυτά.....

Παιδιά σας περιμένουμε στα μέρη μας :wink:

Link to comment
Share on other sites

το κακό είναι ότι πρέπει να πάμε τώρα εμείς βόρεια για να

βγάλουμε την υποχρέωση...

και τότε να δω πόσοι από εσάς που δίνεται συγχαρητήρια θα

ακολουθήστε!

 

υγ. εγώ πάντως δηλώνω παρόν από τώρα όποτε και αν κανονιστεί

Link to comment
Share on other sites

Αν μου έχετε καζάν ντιπί από Χατζή , μέσα κ εγώ... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

και τότε να δω πόσοι από εσάς που δίνεται συγχαρητήρια θα

ακολουθήσετε!

 

Αυτό είναι εκεί να σας δω!!!

 

υγ. εγώ πάντως δηλώνω παρόν από τώρα όποτε και αν κανονιστεί

 

Φύγαμε για Θεσσαλονίκηηηη!!!! Πότεεεεεεε;;;;;;;;; Μέσαααα!!!!!!!

 

Γιάννη όσον αφορά το φαγητό :D , ε, εντάξει καλό ήταν αλλά το πραγματικά καλό φαγητό θα το βρούμε όταν έρθουμε στα μέρη σας!.......η Θεσσαλονίκη δεν παίζεται στο φαγητό, παίζει σε άλλη κατηγορία.....

 

Μου άρεσε το τζέρτζελο κι εμένα, αλλά ήταν τόσος ο κόσμος που δεν μίλησα όσο θα ήθελα με αρκετούς από εσάς.........ρε Billako , δύο κουβέντες αλλάξαμε γαμώτο........

Link to comment
Share on other sites

Ο αγαπητός σε όλους μας Τούτουνης , βρίσκεται σε αυτή τη φωτογραφία κάτω από το αυστηρό βλέμα του Γιάννη προκειμένου να εξεχνιάσουμε που είχε κρύψει την πίτα.

 

Μετά από πολύωρες έρευνες η πίτα βρέθηκε στο αμάξι του Fabl3d. (Ο ίδιος δηλώνει άγνοια). Ο Τουτούνης μετά από πολύωρη ανάκριση με ζεστά αυγά στις μασχάλες ομολόγησε ότι το έκανε για την πίτα και όχι για τα φλουριά.

 

Υ.Γ. Σαλόνικα με τα μπούνια κατα Πάσχα μεριά για Ραχάτ λουκούμ και καζά ντιπί.

 

toutounosta4.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ηταν μια εξαιρετική βραδιά, και ευχαριστώ όλους τους συμμετέχοντες για την συμβολή τους σε αυτή την επιτυχία !!!!

Πέρασα πάρα πολύ ωραία, γνώρισα πολύ πολύ κόσμο, ήπια (λίγο), έφαγα (πολύ) και γέλασα ακόμη παραπάνω.

Αυτό που με χαροποιεί ΠΑΝΩ και ΠΕΡΑ από όλα είναι ότι παρόλο που μεγαλώσαμε, κρατήσαμε και δυναμώσαμε το παρείστικο στυλ του club, όπως ήταν και την πρώτη του μέρα !!!!!

 

Αντε και του χρόνου, Εκτός των τειχών !!!!! :lol: :lol: :lol:

 

Να αναφέρουμε και μερικά στοιχεία για τα διαδικαστικά της υπόθεσης.

Το μαγαζί επιλέχτηκε με ψηφοφορία μεταξύ των mods προσπαθώντας να συγκεράσουμε ανάγκες όπως αυτή του άφθονου χώρου, της άνετης δυνατότητας για πάρκινγκ, της τιμής, του μενού και της σχετικά κεντρικής προσπελασιμότητας από όλο το λεκανοπέδιο. Αυτή η επιλογή ήταν ομολογουμένως σχετικά δύσκολη, καθώς υποψήφια μαγαζιά ήταν άλλα δύο, σε σύνολο 9, από τα οποία μαζέψαμε προσφορές !!!! :shock: Το αποτέλεσμα ήταν πάντως ικανοποιητικό, όσον αφορά το φαγητό, αν και στην εξυπηρέτηση σήκωνε κάποια περαιτέρω βελτίωση, όπως καταλάβαμε !!!

 

Κάνοντας έναν μικρό απολογισμό. συνολικά μαζευτήκαμε 72 άτομα από τα οποία τα 2 επιλέξανε να κάνουν δικό τους λογαριασμό επειδή είχανε έρθει πολύ αργά. Επίσης άλλα δύο άτομα, που δεν ήταν μέλη μας, επιλέξανε να μην πληρώσουν τα 3 ευρώ για την συμμετοχή τους στην πίτα και καλύψανε μόνο το κόστος του φαγητού. Ετσι έχουμε 68 x 23 Ευρώ + 2 x 20 Ευρώ = 1,604 Ευρώ. Από αυτά πληρώσαμε για το φαγητό 1400 Ευρώ, για την πίτα 80 Ευρώ, για το δώρο του club 70 Ευρώ και για τα είδη γραφικής ύλης (κουπόνια κλήρωσης + καρτελάκια) 10 Ευρώ. Αυτό σημαίνει ότι περισσέψανε 44 Ευρώ, τα οποία θα χρησιμοποιηθούνε στην επόμενη διοργάνωση κάποιας εκδήλωσης του κλάμπ. !!!! :lol: :lol:

 

Κλείνοντας να αναφέρουμε και τους νικητές της κλήρωσης που αυτή την φορά, και με την ευγενική χορηγία του εξουσιοδοτημένου συνεργείου "Π.Λιάκος" στην Χασιά, ήταν συνολικά 4. :lol: :lol:

 

Ετσι από ένα Parking Radar Elser κερδίζουν οι Μ.Γιάμπουρας, Ν.Παχούλης και Μ.Μιχελαράκης !!!!!!! Το δώρο του κλάμπ, ένα βελτιωτικό φίλτρο Κ&Ν έλαχε στον toymaker, στον οποίο κατά δήλωση του "δεν μου έχει ξανατύχει σε κλήρωση τίποτα !!". Ε, για τα πάντα υπάρχει η πρώτη φορά George !!!

 

Τέλος, να ευχηθώ "Πάντα τέτοια" όχι μόνο όσον αφορά στον κόσμο που ανταποκρίθηκε στο κάλεσμα μας, αλλά και στο πως περνάμε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ !!

[highlight=red:e5b2dc07b6]

ΖΗΤΩ ΤΟ COLTCLUB

 

[/highlight:e5b2dc07b6]

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε και μερικές φωτό από την βολτίτσα - καφέ - κτηνωδία την επόμενη μέρα , και άλλη μια εικαστική παρέμβαση αλά Χασάν.

 

http://img267.imageshack.us/my.php?image=dsc02198ia2.jpg]dsc02198ia2.th.jpg[/url] ___ dsc02212so0.th.jpg ___ dsc02214oo3.th.jpg __ mazikhln4.th.jpg

 

και για να μην αφήσω και τους Stragal - Infonaut παραπονεμένους infonautvezirhsuk1.th.jpg

 

 

[(Θέλω πιστάααααααα) Οφ τόπικ]

Link to comment
Share on other sites

...5)η ποιοτητα των δρομων της Αθηνας(πίσσα που επιανε το λαστιχο & δεν γλυστρουσε-οι δρομοι ητανε αλφαδιασμενοι χωρις "μπαλωματα")

 

:shock: :shock: :shock: :shock: Που έχουμε ρε παιδες τέτοιους δρόμους? Toutouni, από την Αττική Οδό τα πήγες τα παιδιά? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να είναι τυχαίο που που όλοι οι κάτοχοι Colt (παλιού και νέου) είμαστε ένας και ένας ???

 

Αυτό είναι και το μυστικό επιτυχίας του colt//club.gr και εύχομαι να παραμείνει έτσι για αρκετά χρόνια !

 

Χιλιοευχαριστούμε τους Βορειοελλαδίτες μας για τον "άθλο" που έκαναν & ήρθαν κοντά μας........για να δημιουργήσουμε όλοι μαζί την ξεχωριστή πανελλήνια παρέα των φίλων του colt !

 

Περάσαμε μαζί τουλάχιστον μία ολόκληρη μέρα.......& φάνηκε σαν μια στιγμή! Αυτό τα λέει όλα !

 

Και εις άλλα με υγεία λοιπόν......!

 

Καλή Coltοχρονία :p

Link to comment
Share on other sites

:shock: :shock: :shock: :shock: Που έχουμε ρε παιδες τέτοιους δρόμους? Toutouni, από την Αττική Οδό τα πήγες τα παιδιά? :lol: :lol: :lol:

 

Οταν & αν μπορέσετε με το καλο να ερθετε στα μερη μας θα παμε μια βολτα

 

απο τους δικους μας κεντρικους δρομους & τοτε θα καταλαβετε τι ενοουμε :!: :cry: :?

 

....οπως λεει & ενα τραγουδι "ζηλευω πολυ...." :cry: :(

Link to comment
Share on other sites

Κάτι θυμάμαι , αν είναι ακόμα έτσι όπως τους άφησα.....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να κάνω μία ερώτηση????

Το Σάββατο που ήμασταν στην ταβέρνα ποιανού ήταν ένα άσπρο colt προηγούμενης γενιάς με μαύρες ρίγες στο πλάι????

Sorry για το off topic αλλά έχω μείνει με την απορία....

Link to comment
Share on other sites

Ερώτημα............O toutounis που κοιτάει;;;;;;; :shock: :D
Χα! Μάλλον τις ποζες του Γιαννη!

 

Ο Γιαννης ομως τι παριστανει;!....Superman....Batman....!!!! :lol: :lol:

Πετούσα απο την χαρά μου ρε Μιχάλη... :wink: :lol:

 

Μάλλον περίμενε, για να δεί την απογείωσή μου!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

(Ερώτημα............O toutounis που κοιτάει;;;;;;; ) Μαλλον θα ειχε στο μυαλο του αυτο που λεει <<πεσε πιτα να σε φαω >> και κοιτουσε απο που μπορει να πεσει η πιτα :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...