Jump to content

Viva czt απο Κρήτη


Recommended Posts

Viva czt. χαιρετώ την παρέα. εδώ και δέκα μέρες έχω στα χέρια μου το νέο μου περίστροφο και τα βράδια δεν κοιμάμε. έχει ήδη κάνει 1400 χιλιόμετρα κυρίως σε εθνικούς δρόμους και στροφιλίκια της κρήτης.είμαι πολύ ικανοποιημένος με την επιλογή μου.ήδη ετοιμάζετε η εξάτμιση (χειροποίητη) και περιμένω πώς και πώς. περιμένω και μια σχάστρα (δεν είδα να έχετε αναφέρει για αυτήν) και μόλις την δοκιμασω θα ενημερώσω καθώς υπαρχει το γνωστό πρόβλημα. καλά χιλιόμετρα σε όλους μας. see ya.

Link to comment
Share on other sites

Καλως τον και καλοριζικο το νεο περιστροφο φιλε μου!Βλεπω να "φοριεται" πολυ τελικα το CZT και συντομα να γινεται ιδιαιτερα αγαπητο απο τον κοσμο :D :D

 

Τι προβλημα υπαρχει με την σκαστρα παιδια?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Γειά σου πατρίδα jimkar

 

φίλε MaGeLaNoS παρουσιάζει κάποιο σφάλμα στήν τροφοδοσία και μπερδέυει αλλά περιμένω νέα σύντομα .Θα φτιάξω θέμα........

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδία που με θυμηθήκατε 1 χρόνο μετά??? Κάποιο λάθος κάνετε. Βέβαια ποτέ δεν είναι αργά αλλά όχι και έτσι... Καλύτερα έιναι να εμψυχώνουμε τα νέα μέλη. Καλώς σας βρήκα πάντως... Φιλικά πάντα.

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D :D :D

 

παροτι παλαιο μέλος έχεις ξεχάσει να ενταχθείς στην ομαδα members! καντο με την πρώτη ευκαιρια!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...