Jump to content

ΠΛΑΙΣΙΟ RADIO CD


spyrosk58

Recommended Posts

ΠΑΙΔΕΣ ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ.

ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟ COLT ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ RADIO CD. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟΥ ΧΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ ΤΟΥ TRIP COMPUTER ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΕΣ. ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΡΓΗΣΩ ΤΗ ΘΗΚΗ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΕΚΕΙ. ΑΛΛΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΘΗΚΗ-ΠΛΑΙΣΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΕΙ ΕΚΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ. ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΣΧΕΤΙΚΟ ?

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν καλωσόρισες...

 

Στη συνέχεια θα σε παρακαλούσα να διαβάσεις του κανόνες λειτουργίας του forum (π.χ. δεν γράφουμε με κεφαλαία)

 

Εδώ είναι η ενότητα "Νέα Μέλη" και είναι για καλωσόρισμα και γνωριμία!

 

Μόλις ενεργοποιηθείς (σύντομα) θα μπορείς να δεις όλα τα θέματα του φόρουμ όπου έχει και τις απαντήσεις στα τυχόν ερωτήματα-απορίες όπως για το πλαίσιο του ραδιο cd..

 

Και πριν ανοίξουμε νέο θέμα κάνουμε μια αναζήτηση μήπως και υπάρχει κάτι αντίστοιχο!

 

Αυτά τα λίγα!

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ήρθες στο Colt//Club !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Επίσης διάβασε εδώ τι πρέπει να κάνεις για να ενεργοποιηθείς και να δείς και τα υπόλοιπα τμήματα του forum.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις στις ενότητες, Πώς μάθατε για το coltclub? και Ποιοοο Colt Έχετε/Οδηγείτε?.

 

Kαλή παραμονή.

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες!

 

Όλα σου τα ερωτήματα έχουν εμπεριστατωμένες απαντήσεις στην ενότητα με τα ηλεκτρονικά και τα ηχοσυστήματα...

 

λίγο υπομονή μέχρι να ενεργοποιηθείς και μετά... θα έχεις αρκετό διάβασμα!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους σας για τα καλωσορίσματα. Ένα ερώτημα προς τον admin. Έχω κάνει ότι απαιτείται για την ενεργοποίηση νέου μέλους αλλά φως δεν βλέπω ! Και για να είμαι ειλικρινής (χωρίς παρεξήγηση) δεν καταλαβαίνω προς τι όλη αυτή η "ασφάλεια". Ποιός "προστατεύεται" και από τι ???

Τέσπα , θα κάνω υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...