Jump to content

Χαίρεστε


MTi

Recommended Posts

Οι θερμοί συναγωνιστικοί χαιρετισμοί μου στους φίλους Κολτάκηδες. Ξέρω ήδη από κοντά τον φίλτατο Mike, το digilef, το Γιατρό και το stragal. Ελπίζω να γνωρίσω κι άλλους σήμερα στην κοινή μας συνάντηση.

 

Για όσους δεν με ξέρουν, λέγομαι Μάνος και είμαι ένας ευτυχέστατος κάτοχος Swift Sport και περίφανο μέλος του SwiftClub.gr.

 

Όπως τα έχω πει και με τα παιδιά από κοντά, ανάμεσα σε 2 αυτοκίνητα ήμουν, στο Κολτ και στο Σουΐφτ, τελικά διάλεξα το 2ο. Είχα τη χαρά όμως να δοκιμάσω και το 3 και το Τ και έχω να πω ότι είναι και στις 2 εκδοχές του ένα πολύ καλό αυτοκίνητο.

 

Θα τα λέμε ελπίζω κι από εδώ, τα λέμε και σήμερα από κοντά!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Μανο! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες στην παρέα μας!! Καλή διαμονή και καλά να περάσουμε απόψεεεεε!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Μάνοοοοοοοο!

 

Μου αρέσουν οι "στριφτερές" παρέες και η δικιά σας είναι μία απο αυτές !

 

Άντε και εις καλύτερες συναντήσεις μααααααααας!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για το καλοσώρισμα, χάρηκα πάρα πολύ που σας είδα χθες, είδαμε όλοι οι Σουϊφτάκηδες ότι κουβαλάτε αντίστοιχη τρέλα με μας. Ήταν μια απ""τις καλύτερες συναντήσεις μας, που σημαίνει ότι καλό είναι να το ξανακάνουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ηρθες Μανο στο club! λογικος ο προβληματισμος σου μεταξυ colt κ swift αφου λιγο πολυ πουλανε το ιδιο πραγμα... εκει που δεν υπαρχει συγκριση ειναι μεταξυ colt κ porsche! οποιος μπηκε στο διλημμα τελικα πηρε colt! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...