Jump to content

ειμαι νεα και δεν εχω ιδεα


Recommended Posts

Γεια σου Χριστινα.

θα σου πω τι μου εκανε εντυπωση στο δικο σου ποστ. οι περισσοτεροι νεοι χρηστες που μπαινουν εδω και ποσταρουν βαζουν τιτλο ""νεος και ωραιος""

εσυ παραδοξως εγραψες ""νεα"" αλλα κατι σε σταματησε στο ""ωραια"" :lol:

μην ανησυχεις... εκφρασου ελευθερα εδω μεσα. ολοι εχουμε τρελλα και ειμαστε ψωνισμενοι ειδικα με τα μωρα μας οπως λες (εγω το λεω κοριτσαρα μου). Αν μπηκες και απο το πρωτο σου ποστ λογοκρινεις τον εαυτο σου, το κλαμπ αυτο δεν ειναι για σενα! :lol:

καλη διαμονη και καλο διαβασμα!

 

αγορακι μου θα επρεπε να χαιρεσαι που εκανα την διαφορα και ξεφυγα απο το μπαναλ και τους δηθεν ωραιους.. γεμισε ο κοσμος! με αποπηρες παντως, τσ τσ τσ!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες γειτόνισσα (Αργυρουπολίτης κι εγώ) και καλή διαμονή!

Σοβαρα?? τελεια να παμε για καφε... ο καθενας με το δικο του coltaki ομως! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες γειτόνισσα (Αργυρουπολίτης κι εγώ) και καλή διαμονή!

Σοβαρα?? τελεια να παμε για καφε... ο καθενας με το δικο του coltaki ομως! :wink:

 

Καλως ηρθες!

Ετσι να δυναμωνει η Αργυρουπολη....

Ειμαστε τουλαχιστον 5-6 :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες γειτόνισσα (Αργυρουπολίτης κι εγώ) και καλή διαμονή!

Σοβαρα?? τελεια να παμε για καφε... ο καθενας με το δικο του coltaki ομως! :wink:

 

Καλως ηρθες!

Ετσι να δυναμωνει η Αργυρουπολη....

Ειμαστε τουλαχιστον 5-6 :lol: :lol:

 

ε τοτε παμε οοολοι μαζι !!! :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

μου εστειλες να βρεθουμε για καφε με τακαρο κ γενικα με αργυρουπολιτες αλλα δεν ξερω τον λογο που δεν μπορω να στειλω προσωπικο μνμ.. :( :cry: λεει οτι με εχει αποκλεισει ο διαχειριστης, τι να πω? βεβαιως κ θελω να βρεθουμε παντως !!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

titinoulina... καλώς ήρθες και από μένα....

 

εάν είσαι λίγο υπομονετική... θα ενεργοποιηθεί ο λογαριασμός σου πολύ σύντομα και τότε όχι μόνο θα μπορείς να στέλνεις πμ, αλλά να διαβάζεις και να γράφεις σε ¨ΌΛΟ το φόρουμ!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

titinoulina...

 

Ρώτα την ΝiCOLeta να σου πεί από υπομονή! :lol:

 

Καλωσήρθες και καλά να περάσετε στην συνάντηση που κανόνισαν τα παιδιά..

 

:arrow: "Τετάρτη 16/1/2008 9 το βραδάκι η πρώτη συνάντηση του 2008 για coltclub.gr ! Το μέρος είναι κάτι διαφορετικό, πρώτη φορά θα συναντηθούμε εκεί και είναι το καφέ-εστιατόριο Άνεμος στην Μαγούλα Αττικής!"

Link to comment
Share on other sites

ποσο καιρο εκανες υπομονη? μου ειπαν να σε ρωτησω.. κατι θα ξερουν !!! :wink:

 

Πολύ καιρό για να χαρακτηριστεί Ιώβια...

 

Τόση που στο τέλος έλεγα ότι δεν θα το γλιτώσουμε το βρίσιμο τόσο καιρό που ήταν απλό "Member" και δεν έβλεπε όλο το forum...

 

Τυχερά τα νέα μέλη (2008+)!!! Σε χρόνο dt είναι όλο το forum στα πόδια τους... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

εεεεεεεεε αααααααααα πςςςςςςςςςςςςςςςςςςς <><><><>φταρνιστηκα.καλως την στο club

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...