Jump to content

NEW MEMBER


S.S.S

Recommended Posts

Καλώς ήρθες.

 

Πάντως εγώ θα σου πρότεινα αν το πάρεις να μην πατήσεις φρένο στα 140 ούτε με το T, γιατί εκεί δεν νομίζω ο Ιάπωνας συνοδηγός να προλάβει να δει τι γίνεται..... (CZTassos, μην μου πεις ότι έχεις δοκιμάσει φρένο με ανοιχτή καμπή στα 140 με το Τ, γιατί θα είναι θαύμα που ζεις, ιδιαίτερα αν είσαι μαμα)

Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοούσα αυτό! Τα ηλεκτρονικά δεν είναι πανάκεια και δεν είναι η λύση σε όλες τις περιπτώσεις. Απλά σε καταστάσεις πανικού (σε ανοιχτή καμπή με πολλά για παράδειγμα) είναι πολύ καλύτερα από το να μην έχεις τίποτα σε περίπτωση που χρειαστεί να πατήσεις φρένο. Το αμάξι έχει την τάση να υπερστρέφει με την παραμικρή μεταβολή βάρους στον πίσω άξονα. Έγω γίνει πολύ κάφρος στον περιφερειακό Υμηττού-Κατεχάκη, μόνο και μόνο επειδή τα ηλεκτρονικά μου το επιτρέπουν.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια πολυ καλη ιδεα να δειτε τι ακριβως σας επιτρεπουν να κανετε τα ηλεκτρονικα του colt ειναι να πατε τον επομενο χρονο στις Σερρες.... φροντιστηριο η πιστα!!

Link to comment
Share on other sites

Welcome To C/C!!

 

Τα ηλεκτρονικά δεν είναι πανάκεια και δεν είναι η λύση σε όλες τις περιπτώσεις. Απλά σε καταστάσεις πανικού (σε ανοιχτή καμπή με πολλά για παράδειγμα) είναι πολύ καλύτερα από το να μην έχεις τίποτα σε περίπτωση που χρειαστεί να πατήσεις φρένο. Το αμάξι έχει την τάση να υπερστρέφει με την παραμικρή μεταβολή βάρους στον πίσω άξονα. Έγω γίνει πολύ κάφρος στον περιφερειακό Υμηττού-Κατεχάκη, μόνο και μόνο επειδή τα ηλεκτρονικά μου το επιτρέπουν.

+1 στον cztasso :wink: σίγουρα το χουν ζίσει πολοί από μας! :!:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...