Jump to content

Colt//Club Track Day - Παρασκευή 14 Σεπτέμβρη


Recommended Posts

Ο Γιατρός, με τον πανομοιότυπο αδερφό του,ο οποίος όποτε με κοιτάζει γελάει..δεν ξέρω είμαι γελοίος? :p

 

Ακομα αναρωτιεσαι??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Μπράβο σε όλα τα παιδία που έτρεξαν και και διασκέδασαν, χωρίς προβλήματα αλλά με πολύ κέφι απο αυτά που διαβάζω.

Link to comment
Share on other sites

Πολύς κόσμος, πολλά αυτοκίνητα.Πολλες θετικες εντυπωσεις απο την πρωτη μου εξ κοντινης επαφης με το club.Επιτελους πηρα και τα αυτοκολλητα

Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο μπράβο και απο εμένα και για όσους ξόδεψαν προσωπικό χρόνο και μεράκι για να οργανωθεί τόσο άρτια αυτή η εκδήλωση αλλά και στους συμμετέχοντες που με τόση ωριμότητα διασκέδασαν ατελείωτους γύρους με colt και όχι μόνο. Πρέπει να ομολογήσω οτι ήταν μια σπουδαία εμπειρία και ότι το cz3αρι μου με έπεισε ακόμα περισσότερο. Μακάρι να υιοθετούσαν αυτη την ιδέα και οι σχολές οδήγησης και μακάρι κάποιοι σε αυτή τη χώρα να έβλεπαν τι μπορεί να οργανώσει ο Έλληνας ο μερακλής στο χώρο του αυτοκινήτου.

Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο μπράβο και πολλά συγχαρητήρια σε όλους που συμμετείχατε στο td και ειδικότερα στα παιδιά που ασχολήθηκαν με την οργάνωσή του και την ωραία διεξαγωγή του!

 

Είναι πολύ ευχάριστο να υπάρχουν τόσες συμμετοχές και τόση ζήτηση!

 

Από τη μεριά μου θέλω να ευχαριστήσω πολύ τον Χρήστο(toutouni) που μου έδωσε το coltaki του για μερικούς γύρους και για 2 ακόμα πραγματάκια(ξέρεις εσύ)!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δεν εβγαλε καποιος φωτο η κανενα βιντεακι????

Εγω οτι προλαβα και εβγαλα το χω ποσταρει...

Ας ποσταρει και κανενας αλλος καμια φωτο η κανενα βιντεακι να κατεβασουμε και εμεις να δουμε...Αντε...Αντε...μην σπρωχνεστε με την σειρα...

Link to comment
Share on other sites

Ηταν πραγματι πολυ ωραια διοργανωση!

 

Δυστυχως εφυγα νωρις γιατι δεν μπορουσα να βλεπω τα coltακια στην πιστα και εγω απεξω να κοιταω.... :roll:

 

Στο επομενο trackday που θα γινει, εαν ολα ειναι καλα με το τουτου μου, θα μπω και εγω!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δεν εβγαλε καποιος φωτο η κανενα βιντεακι????

Εγω οτι προλαβα και εβγαλα το χω ποσταρει...

Ας ποσταρει και κανενας αλλος καμια φωτο η κανενα βιντεακι να κατεβασουμε και εμεις να δουμε...Αντε...Αντε...μην σπρωχνεστε με την σειρα...

 

Ο Γιατρος εχει βγαλει ενα σκασμο φωτογραφιες με την πανακριβη φωτογραφικη του (χιχιχι!) και δεν εχει ανεβασει καμια! Τις κραταει ολες για τον εαυτο του! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mετά από κάποιες εξηγήσεις από την πλευρά της εκπομπης Revolution, μας ζήτησαν υλικό από αυτό που έχουμε τραβήξει στο track day, για να το παρουσιάσουν τη ΤΡΙΤΗ 25 ΣΕΠ στις 1900 το απόγευμα.

Η εκπομπη θα παιχτεί σε επανάληψη την Τετάρτη 26 , 1000 το πρωί.

 

Ελπίζω να τους κάνουν τα πλάνα, αλλά και η ποιότητα λήψης και να τα πάιξουν στην εκπομπή.

 

http://www.magictv.gr/schedule/

Link to comment
Share on other sites

Δεν δινω υλικο σε κανεναν.

Να ερθουν σε επομενο meeting,να μιλησουν οι moderators,να παρουν πλανα απο ολα τα colt στοιχισμενα,να βγαλουμε και το πανό του club και να το ευχαριστηθουμε ολοι μας....

Οτιδηποτε αλλο ειναι λυση αναγκης.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ, αν και καθυστερημένα...

 

μπορώ να πω ότι περασα υπέροχα, καναμε αστέια, χαβαλέ και οδηγήσαμε τα Coltakia μας στα όρια... ακούει ο toutounis και skynet?

 

Από ανεπίσημη χρονομέτρηση με χρονομετρο χεριού ο χρόνος που έκανα ήταν γύρω στο 1"" 3"""" χρόνος που με ικανοποιέι απόλυτα μια και τεστάριζα την αναρτηση μου με πολλά γκάζια/φρένα και χαζοσπινιαρίσματα και κοψίματα του τιμονιού, χωρίς να προσπαθώ να κάνω στρωτό γύρισμα για χρόνους.

 

Ελπίζω στο επερχόμενο GTCC την Κυριακή να μην σας απογοητέψω και να κινηθώ κοντά στο λεπτό...

 

ο αδερφός μου εχει παρει βιντεακια με ότι μπορεσε τόσο την πίστα από την εξέδρα αλλά και in car toutouni και Chris. Το βιντεακι δόθηκε στον Mike για να δοθεί στην εκπομπή... ας ελπίσουμε ότι θα το μοντάρουν καλά και να μην γίνουμε ρόμπα από τον πολύ χαβαλέ που κάναμε... :D

 

Έχω και τις φωτογραφίες αλλά επειδή ο @$%@!&*%&^$*^ ο ΟΤΕ με άφησε χωρίς ADSL...δεν μπορώ να τις ανεβάσω και ούτε μπορώ να ανεβάσω βιντεάκια στο You Tube...

 

Λϊγο υπομονή και θα τα ανεβάσω λίγο αργότερα.

 

ΥΓ. panaua...την επόμενη φορά θα έρθεις μαζί μου βόλτα... και να μην ξεχάσεις την πάνα βρακάκι, για να μην έχουμε πρόβλημα στα καθίσματα... :D

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα ήξερε να χρονομετράει αυτός με το χρονόμετρο ωρέ ??????? :lol:

Link to comment
Share on other sites

ΩΧχχχ δηλώσεις....

 

Κανόνισε κακομοίρη μου να σε περάσει yaris 1000αρι την Κυριακή...

Αν δε το περάσεις απλά δε χρειάζεται να μπω....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...