Jump to content

Γεια σας από Πάτρα!


Recommended Posts

Αγαπητά μέλη γεια σας! Καλώς σας βρίσκω!

Διαμένω στην Πάτρα και είμαι κι εγώ από προχθές κάτοχος ενός μπλε CZ3 Limited Edition! Με προβολάκια, αεροτομή, 16άρες, κτλ! 8)

Για το club ενημερώθηκα από τον Παπρά όπου και αγόρασα το αυτοκίνητο, και συγκεκριμένα από το μηχανικό που το ετοίμασε! :wink:

Νά ΄μαστε όλοι καλά να τα λέμε!

Link to comment
Share on other sites

Καλωστονα και καλό διάβασμα! Μεγειά και καλά χιλιόμετρα!

Link to comment
Share on other sites

καλώς μας βρήκες :lol:

 

 

τι σου ετοίμασε ο μηχανικός;

 

Ευχαριστώ πολύ παιδιά!

Αγόρασα ψείρες και Η7 Philips Diamond Blue Vision και μου τις πέρασαν εκεί! Μαζί βέβαια με την αεροτομή και τα προβολάκια! Δεν ήθελα να βάλω χέρι από τώρα ! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Βρε,βρε,μαζευομαστε οι Πατρινοι βλεπω!

Καλωσηρθες στο club,καλα χιλιομετρα και θα τα πουμε στις συναντησεις μας.

Για αυτοκολλητακια μπορεις να απευθυνθεις σε εμενα!

edit : Εχεις Pm.

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο μεγαλε αντε και να το δουμε απο κοντα (δεν εχω δει limited edition πως ειναι μπορει να παρω ιδεες...!). Ετσι να μαζευομαστε οι Πατρινοι επιτελους! Τωρα βεβαια ειναι νεκρη περιοδος αλλα απο Σεπτεμβριο που θα γυρισουμε να κανονισουμε να βρεθουμε!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για τη θερμή υποδοχή! ʼντε να κανονίσουμε και κανένα καφεδάκι!

ChrisX πέρα από την αεροτομή και τα προβολάκια που ήταν εξτρά με κάποιο μικρό κόστος, έχει αισθητήρες βροχής και φώτων, 16άρες με λάστιχα 205/45 ( :!: ) και που και που φτιάχνει και κανένα καφέ!!! :lol:

Με την πρώτη ευκαιρία θα ανεβάσω και φωτό!

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες καλα και ασφαλη χιλιομετρα με το κολτακι σου

Και μια συμβουλη.

Κοιτα μην πιαστεις κοροιδο αμα σου προτεινει ο G47 να πατε για φαγητο στα Βραχνεικα και πεις ναι την πατησες :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...