Jump to content

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!


Recommended Posts

EXO ENA COLTAKI 1100...ME 9000KM. DISTIXOS KAPOU IPARXEI PROVLIMA KAI MOU PEFTOUN OI STROFES KSAFNIKA MEXRI POU SVINEI ENTELOS...TOXO PAEI TREIS FORES SINERGEIO KAI DEN VRETHIKE KATI...SIMERA TO KSANAPIGA GIA ALLI MIA FORA!!TI NA PO...EXO KSENEROSEI...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είναι κανόνας να γράφουμε με ελληνικούς μικρούς χαρακτήρες.

 

Σε ποιο συνεργείο το πηγαίνεις, γιατί σαν να μου φένεται ότι έχεις και εσύ το γνωστό πρόβλημα με την ελαττωματική πεταλούδα γκαζιού. Χαρακτηριστικό πρόβλημα στο CZ3 που βέβαια καλύπτεται από την εγγύηση και είναι γνωστό στα (σοβαρά) συνεργεία και αντικαθίσταται.

 

Αν κάνω λάθος ας με διορθώσουν τα μέλη που έχουν CZ3.

 

Καλώς ήρθες και όπως είπαμε, να γράφεις με ελληνικά όχι κεφαλαία γράμματα. Το club σίγουρα θα σε βοηθήσει να λύσεις το πρόβλημα που έχει το CZ3 σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλώστηνα την Αγγελικούλα! Εύχομαι γρήγορη επίλυση του προβλήματος σου, και καλό διάβασμα!

Link to comment
Share on other sites

στον παπρα το πηγαινω ...αλλα και γω κατι τετοιο εχω ακουσει για το γκαζι...σε ευχαριστω παντως και θα σας ενημερωσω για τη συνεχεια...

Link to comment
Share on other sites

στον παπρα το πηγαινω ...αλλα και γω κατι τετοιο εχω ακουσει για το γκαζι...σε ευχαριστω παντως και θα σας ενημερωσω για τη συνεχεια...

 

Ο Παπράς είναι πολύ καλό συνεργείο και το γνωρίζουν αυτό το πρόβλημα. Λογικά λοιπόν είναι κάτι άλλο..........Πες το τους πάντως εσύ δεν χάνεις τίποτα.....Ενημέρωσε μας για τις εξελίξεις έχει ενδιαφέρον το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Αγγελική!!!

Λογικά πρέπει να σου έχει ανάψει λαμπάκι αφού σου σβήνει το αμάξι , πράμα που σημαίνει ότι οι ηλεκτρολόγοι όταν το βάζουνε στο διαγνωστικό βλέπουν πρόβλημα στην πεταλούδα (στατιστικά τουλάχιστον)!

 

ΥΓ Όταν θα παλιώσεις μέσα στο club θα μπορείς και εσύ να γράφεις με ΚΕΦΑΛΑΙΑ, να φωνάζεις και να βγαίνεις off topic όποτε θέλεις :lol: .

Το ΥΓ αγνόησε το , μιλάει ο κακός μου εαυτός :twisted: !!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και welcome... Ευχομαι να λυθει το προβλημμα συντομα και να σε δουμε στις συναντησεις μας οπου θα εχεις παρεα τα γλυκα κοριτσια του club, τις δυο ελλισαβετ μας και την ιωαννα.

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες και ευχομαι να βρεις γρηγορα λυση για να μην σε ξενερωσει κι αλλο το κολτακι σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και καλή υπομονή με το Coltάκι σου!

Και εγώ ήμουν ομοιοπαθών με την πεταλούδα αλλά τώρα είμαι jet μετά την αντικατάσταση!

Σίγουρα θα βρεθεί λύση dont worry!

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες στο club...υπομονη γιατο τερας cz3 σου...ελπιζω ο θειος παπρας να βρει την λυση στο προβλημα σου..

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες αγγελικη.εχεις ενα μαυρο?ειδα σημερα να παλεβη ο λεωνιδας χωρης να βγαζει ακρη μαλον δεν ειναι πεταλουδα γιατι θα το ειχε βρει.

Link to comment
Share on other sites

Καλως την Αγγελικη. Εκει που το πηγες θα το φτιαξουν σιγουρα ειναι απο τα καλυτερα συνεργεια αν οχι το καλυτερο :wink:

Link to comment
Share on other sites

Αγγελική μας καλώς ήρθες!!

Να σε καλωσορίσω και επίσημα μέσω του φόρουμ διότι από κοντά τα είπαμε, χιχι

Καλά ξεμπερδέματα εύχομαι με το κολτάκι σου και να μην σου κάνει ποτέ ξανά αλλά κολπάκια... Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες και απο εμενα εαν και τα εχουμε ηδη πει και απο κοντα 2 φορες!!! Ελπιζω να λυθηκε το προβλημα του αυτοκινητου σου ωστε να ερθεις και εσυ μαζι μας στην εκδρομη του Μαιου!!!

Link to comment
Share on other sites

Δυστιχώς το προβλημα εξακολουθει να υπάρχει ,μου αλλάξανε το ασιθητήρα λ μπροστά αλλά μου το ξαναέκανε....ελπίζω να διορθωθεί σύντομα γιατί η υπομονή μου εξαντλήται....σας ευχαριστώ πάντως ολουσ για το ενδιαφέρον...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...