Jump to content

Νέο μέλος


Recommended Posts

Γειά χαρά σε όλους. Είμαι κάτοχος κι"" εγώ ενός CZT εδώ και πέντε μήνες.Για την ύπαρξη του Club έμαθα απο ένα αυτοκόλητο που είδα εχτές σ"" ένα czt στη Γλυφάδα. Μέχρι στιγμής όλα είναι μιά χαρά αν εξαιρέσω τούς τριγμούς στο εσωτερικό.Οσο αφορά την πίεση αν καί είναι παλιό θέμα είναι 0.5 0.7 overboost (μου το είπε μηχανηκός απο εξουσιοδοτημένο συνεργείο) και η τουρμπίνα είναι τις Mitsubishi.Τα σασμάν έχω ακούσει οτι σπάνε μιά και είναι τις gedrag!! αλλά υπάρχουν αρκετοί πού βάζουν από πέμπτη δευτέρα !!!. Γιά το αυτοκόλητο θα ήθελα κάποιος να μου πέι πού θα το προμηθευτώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλωςόρισες στο club!

 

Στο πλούσιο υλικό που υπάρχει θα μπορέσεις να βρεις όλες τις πληροφορίες που θες αξιόπιστα και να ξεχωρίσεις τους ΛΑΙΚΟΥΣ ΜΥΘΟΥΣ (μου τόπε ο τάδε μηχανικός ή ένα παιδί που ξέρει) από την πραγματικότητα...

 

Καλό διάβασμα... και σε περιμένουμε στα γενέθλια του club στα Μέγαρα, να μας γνωρίσεις και να πάρεις και αυτοκόλητο!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς τον, και καλό διάβασμα στο forum !!!

Πρώτα όμως, κάνε τον κόπο και διάβασε εδώ http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=710 :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...