Jump to content

Γιορτάζουμε τον Πρώτο χρόνο Colt//Club.gr !!!!


Recommended Posts

 

Ελα τωρα, μη κρυβεσαι... Υπηρξαν πολλα αδιακριτα ματια εκει που ειναι ετοιμα να καταθεσουν εναντιον σου... μουαχαχαχαχα :twisted: :twisted: :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Φωνάζει ο κλέφτης να ακούσει ο νοικοκύρης!! :lol: :lol: Ακόμη τρως Βαγγελάκη?σε ποιο γύρο είσαι?8ο...9ο... :lol:

 

Ακομα εκει εισαι;;;;;;;

 

Εχω ηδη φτασει στον 15ο !!!! Χαχαχα... :wink: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Συγχαρητήρια σε όλους και ειδικά στα παιδιά που κανονίσανε τόσο όμορφα πραγματα... Χρόνια πολλά και στο Club και συγνώμη που δεν μπόρεσα να παρευρεθώ κι εγώ...Είμαι σίγουρος ότι περάσατε τέλεια...Ενα πράγμα μόνο θα πω...Αν και έλειπα συνεχώς σκεφτόμουν τις στροφές των Μεγάρων...Εχω και καιρό να σας δω και μου λείψατε ρε γμτ...Πάντα τέτοια... 8)

Link to comment
Share on other sites

Μολις εφτασα Λαρισα! Λιγο ελειψε να με παρει ο υπνος στον δρομο, αλλα ευτυχως ολα καλα!

 

Απο που να ξεκινησω...? Τι να πω...? Απλα περασα τελεια!!! :D Γνωρισα πολλα παιδια απο το club και εμεινα με τις καλυτερες εντυπωσεις! Κορυφη, ο DurinVIII (Γιωργο, ακομα λιγο αν πεινατε με τον γιατρο θα ειχαμε ασχημα ξεμπερδεματα! :lol: ), ο Chris (πολυ γελιο, αν και δεν μιλησαμε πολυ. Δεν πειραζει θα τα πουμε στην Πανελληνια! :wink: ), και ο Und3R (ακομα δεν μπορω να πιστεψω ποσο εφαγε αυτο το παιδι! :shock: ).

 

Να μην ξεχασω να ευχαριστησω τον toutouni για την βολτα μεσα στην πιστα (toutouni, αντε και με μια ρυθμιζομενη!)!

 

Τι μου εμεινε απο την συναντηση? 2 πραγματα: α) το επιπεδο του club (μακραν το καλυτερο στην Ελλαδα) και β) οι ζαντες του Gigi ή μαλλον καλυτερα, ποσο στοιχισαν! :shock: Δεν μου λες Gigi, με την ζημια που μου ""κανες, πως θα κοιμαμαι τωρα τα βραδια? :twisted:

 

Φωτογραφιες δεν ανεβαζω, τις εδωσα ολες στον FaBleD. Αν βρεις καμια που να αξιζει ανεβασε την.

 

Οσο για την κληρωση, ενα θα πω... 5 δωρα, 4 απο τους νικητες ΕΤΥΧΕ να ειναι mods! :shock: :roll: Αααχχχ, μας φαγαν τα κυκλωματα!

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΕΙΑ!!!!!

Ωραια ατμοσφαιρα,πειραγματα,καμμενο λαστιχο,ο Fabled βαριοταν να το παει 2 μετρα να κρυωσουν τα φρενα,υπηρξε και η ατυχια του digi βεβαια αλλα νομιζω δεν ηταν τιποτα φοβερο!

Να ευχαριστησω τον Χρηστο για τη μπλουζα και την ωραια βολτα,πλανα της οποιας θα ακολουθησουν συντομα(Αποτι καταλαβα δεν πηρες ειδηση οτι βιντεοσκοπουσα! :D )!Θα ηθελα να μου πειτε ενα site που μπορω να βαλω τα βιντεο!

Να πω οτι η οργανωση ηταν τελεια,αν και η κληρωση σ ι κ ε ! και ειχα σπρωξει και 20 Ε στον controla να με βαλει στη κληρωση 3 φορες!

Καλα ο Νικηφορος εχει καταργησει τα πισω καθισματα! :shock: :D :shock:

Πραγματι τον Chris δεν τον ειδα!

Ελπιζω στην επομενη!

Ειδα παντως το ωραιο χταποδι του!

Να ζητησω συγγνωμη απο τα παιδια που δεν ακολουθησα στην ταβερνα,επρεπε να γυρισω Πατρα δυστυχως..

Το σιγουρο ειναι οτι θα σας ερθω ξανα!

Και σας περιμενω να ερθετε προς τα κατω!

Να πω και οτι η κουβεντα ηταν πολυ ευχαριστη με ολα τα παιδια,αν τα πω ολα σιγουρα θα ξεχασω καποιους!

Lolos,durin μου ερχονται εκτος απο τους προαναφερθεντες αλλα δεν θελω να αδικησω κανεναν!

Ο under με τα ποδια ηρθε???? :lol:

Ολοι ειμαστε τελειοι!

Eχουμε πιασει το πνευμα..

Συνεχιζουμε ετσι!

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ ρε παιδια..ΜΠΡΑΒΟ...

Πραγματικα σας ζηλευω και μακαρι να μπορουσαμε και εμεις οι βορειοι να κατηφορισουμε προς τα κατω για να βρεθουμε :cry: :cry: :cry: :cry:

Αλλα δεν πειραζει θα γινει κι αυτο :wink: :wink:

Καλομελετα κι ερχεταιιιιιιιι :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο, ακομα λιγο αν πεινατε με τον γιατρο θα ειχαμε ασχημα ξεμπερδεματα! :lol:

 

...........ε, εντάξει, ήπιαμε και 7 - 8 ποτηράκια παραπάνω...........δεν είναι τίποτα για μενα και τον γιατρό...........πταίσματα........... :D

 

Οσο για την κληρωση, ενα θα πω... 5 δωρα, 4 απο τους νικητες ΕΤΥΧΕ να ειναι mods! :shock: :roll: Αααχχχ, μας φαγαν τα κυκλωματα!

 

Δυο λόγια για την κλήρωση:

 

2 από τους 5 τυχερούς ήταν mods (Und3r, Fabl3d)......Οι υπόλοιποι 3 ήταν οι L.J., Liou και Gianman............η αλήθεια είναι ότι ακόμη και 2/5 είναι λιγουλάκι υψηλό ποσοστό όταν είχαμε 40 άτομα στην κλήρωση............αλλά τι να πούμε ρε παιδιά.........τα είδατε πως τα κάναμε........Και ο G47 μάλιστα μαζί με εμένα και τον Controlla έκοβε τα χαρτάκια με τα ονόματα και τα έβαζε στην σακούλα, σίγουρα μπορεί να επιβεβαιώσει και αυτός την διαφάνεια της κλήρωσης..............και μετά οι παρευρισκόμενες κοπέλες και ο μικρούλης γιος του κ.Kumho διάλεξαν από ένα χαρτάκι..........όλα ήταν ξεκάθαρα...........

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον πλάκα κάνουν τα παιδιά Durin. Αν παρόλαυτά υπάρχει κάποιος που έχει κάποια ένσταση για την κλήρωση ας μου στείλει PM να του δώσω το δώρο μου. Δεν θα το μάθει κανείς άλλος. Είμαι όμως σίγουρος οτι δεν παίζει κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι είμαι βέβαιος ότι κάνουν πλάκα και ειδικότερα ο Geo_x (του οποίου τα λόγια παρέθεσα πιο πάνω) που τον γνώρισα από κοντά και είναι και γαμώ τα παιδιά................απλά καμμιά φορά μπορεί μέσα από το αστείο να δημιουργηθεί λάθος εντύπωση σε κάποια μέλη τα οποία δεν μας έχουν γνωρίσει ποτέ από κοντά...............Για αυτό το ξεκαθάρισα για όλα τα μέλη που ΔΕΝ ήταν εκεί..........προς αποφυγήν παρεξηγήσεων............over and out......

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όλα τα παιδία που κατάφεραν και ήρθαν, άριστη διοργάνωση, το κλίμα ήταν πολύ καλό και οι συμμετοχές από colt για την εκδρομή ξεπέρασαν κάθε προσδοκία, και του χρόνου άλλοι τόσοι.

 

Πραγματικά η μεσαία λωρίδα γέμισε από τόσα πολλά colt που οι οδηγοί των άλλων αυτοκινήτων κοιτούσαν με απορία. :?:

 

Ευχαριστώ τον γιατρό για την βόλτα του, φήμες λένε για 1min 22sec, υπάρχει και video (231MB, (θα σου το στείλω σύντομα)), νομίζω ότι πρέπει να ανέβει στο you tube. :)

 

Ο Νικηφόρος οδηγάρα με super colt, (ουδέν σχόλιον....)

 

Σχετικά με το φαγητό, οτι μπορούσαμε κάναμε 4 άτομα, αφού για να σας φτάσουμε έπρεπε να καταναλώσουμε ένα container coca-cola ή να ξεκληρίσουμε ένα κοπάδι αρνία.... (ακούς τοτούνι/ γιατρέ....)

:shock: :(

Link to comment
Share on other sites

Ξυπνησα σημερα το πρωι με τους ωμους πιασμενους απο την οδηγηση,και το στομαχι χαλια απο τις προβατινες και τα κρασια.Αυτο το ξυπνημα τα λεει ολα.. :D

Σε γενικοτερες γραμμες ολα πηγαν καλα,ο καιρος ηταν συμπαθητικος και ο κοσμος πολυς μεσα και εξω απο την πιστα.

Το πιτσιρικι CZT εδειξε τα δοντια του σε πολυ ακριβοτερα αυτοκινητα (μεχρι και σε αγωνιστικα) και ο Under δηλωσε οτι δεν ξαναπινει RedBull :roll:

Γνωρισαμε πολλα νεα μελη και μακαρι να ειχα την δυνατοτητα να παω βολτα με ολους.

Ολα τα λεφτα η αυτοκινητοπομπη με καμια 30αρια Colt την εθνικη οδο.

Ολα τα παραπανω δειχνουν αν μη τι αλλο, οτι η δυναμικη του club ειναι πολυ μεγαλη,και οτι γινομαστε ενα απο τα καλυτερα club στην Ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα Τέλεια :D

 

Η οργάνωση ήταν τέλεια :D

 

Το Club μας είναι τέλειο!!! :D :D

 

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους Mods που κουράστηκαν για να έχουμε αυτό το αποτέλεσμα!! :wink:

 

Χάρηκα ιδιαίτερα για τα παιδιά που ήρθαν από μακριά! Γεια σου ρε Geo X... που μου κρύφτηκες ρε G47!!!???

 

Τι άλλο θα μπορούσα να πω??

 

Χρόνια μας πολλά και εις άλλα με υγεία!!!!! :D :D

Link to comment
Share on other sites

ΌΛΑ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΑ!!!Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στους διοργανωτές , στα παιδία που έδωσαν το παρόν , στα παιδία που έκαψαν λάστιχα στην πίστα για την διασκέδαση την δικιά τους και την δικιά μας και φυσικά στους χορηγούς για το ενδιαφέρων και τα δώρα τους . Όσο αφορά την κλήρωση ευχαριστώ το Παπρά α.ε και τον φίλο Αρτέμη (mivec-czt) για το ψυγείο αυτοκινήτου, που μου έδωσαν την δυνατότητα να κερδίσω μέσα από τη κλήρωση.

Θα ήθελα να ευχαριστήσω και δημόσια τον Toutouni που προσφέρθηκε από μόνος του και μάλιστα δυο φορές να μου παραχωρήσει το αμάξι του στην πίστα! Σε ευχαριστώ Toutouni αλλά θα μου ήτανε πιο εύκολο να διαλύσω το αμάξι μου , παρά να σου φθείρω έστω και στο ελάχιστο το δικό σου. Σε ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αμάν ρε παιδιά! Είπαμε να ζηλέψουμε εμείς που δεν τα καταφέραμε να έρθουμε, αλλά εσείς θα μας πεθάνετε :( :x :( !!!!!!!!!!

Ας είναι... συγχαρητήρια και από εμένα στα παιδιά που διοργάνωσαν μια προφανώς πολύ επετυχιμένη εκδήλωση, πάντα τέτοια :!: :!:

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια!!! Πρώτη μου επαφή με τέτοιου είδους διοργάνωση και οι εντυπώσεις οι καλύτερες. Πολυ καλό το κλίμα, η διοργάνωση και ενα μπράβο σε όλους όσους αφιερώνουν τον χρόνο τους γι΄ αυτό στον σκοπό...

Σίγουρα θα τα ξαναπούμε και σίγουρα την επόμενη φορά δε θα λυπηθώ τα λαστιχάκια μου :D

 

Υ.Γ. Gigi πολύ το ζήλεψα το coltaki σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Ti na pw???Ola itan teleia!!!

BRAVO BRAVO BRAVO!!!!

Ante kai toy xronoy me xilia meli!!! :p :p

 

p.s me sygxwreite gia ta greeklish!!! :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο, εύγε, άξιοι και εις ανώτερα. :D

Είστε αξιοζήλευτοι για την προσπάθεια που κάνετε να κρατάτε σε αυτό το επίπεδο και κλίμα το πολυαγαπημένο μας club η αλλιώς σύλλογο (ελληνιστή).

Μέσα απο αυτές σας τις ενέργειες (και όχι μόνο) φαίνεται το πόσο αγαπάτε αυτό που κάνετε και το ευχάριστο είναι πως το αναγνωρίζουν όλο και περισσότεροι.

Ειλικρινά σας το λέω πως ήθελα πολύ να έρθω και το κακό είναι οτι σας ετοιμάζαμε μια έκπληξη μιας και θα κατεβαίναμε το λιγότερο πέντε -5- coltάκια απο Βόρεια Ελλάδα, αλλα πέσαμε έξω στην ημερομηνία που υπολογίζαμε πως θα γινόντουσαν τα γενέθλεια του club, ήταν και η ενημέρωση λίγο αργά οπότε..... :oops: :(

Δέχθηκα και ένα τηλεφώνημα χθές το απόγευμα (DurinVIII) για να μου περιγράψουν το κλίμα που υπήρχε και μου έκανε την καρδιά περιβόλι :cry: . Απο μέσα άκουγα φωνές, γέλια, πειράγματα και γενικά ενα ζεστό και οικίο κλίμα, αν και μερικοί πιστεύω οτι δεν γνωριζόντουσαν μεταξύ τους.

 

 

Μετά απ"" όλα αυτά, μιάς και δεν μπορέσαμε να έρθουμε και να γιορτάσουμε μαζί σας, είπαμε να κόψουμε μια τούρτα για το πρώτο έτος του colt//club.gr στην Θεσσαλονίκη. Θα υπάρξει σύντομα σχετική ανακοίνωση.

 

 

 

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ σε ολους μας και πιο πολλα ακομα στους mods που διοργανωσαν μια τετοια απιστευτη μερα.

Χαιρομαι που γνωρισα πολλα καινουργια μελη και ναι ναι ειμαστε οι καλυτεροι :oops: 8)

Μπραβο στα παιδια που μπηκαν στην πιστα και ελπιζω και στο επομενο να μπω και εγω(αλλα οχι του χρονου :roll: τωρα που ξεσηκωθηκαμε!!! 8) )

:twisted: :twisted: :twisted:

Δεν θα ξεχασω τις αναστατωσεις που προκαλεσαμε στα διοδια με πολλα μα παρα πολλα coltακια σε παραταξη,"gentlemen start your engines"πριν το convoy που ακολουθησε μετα 8) 8) 8) και τα βλεμματα στα υπολοιπα οχηματα που υπηρχαν στην εθνικη. :roll: :roll: και πολλα πολλα πολλα αλλα...

Απλα ΠΑΝΙΚΟΣ :D :D :D :D

 

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΣΦΑΛΗ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν στην επόμενη συνάντηση θα θέσω βέτο, θα χωρίσω παρέες δεν με νοιάζει, δεν γίνεται άλλοι να κάνουν τον διπλάσιο λογαριασμό από κάποιους άλλους γίνεται στην ομάδα μου να παίζει ένας ( o άλλος δεν είχε colt άρα δεν ποιάνει ) και στο άλλο τραπέζι συγνώμη ομάδα να παίζουν 11 μαζί με τους διαιτητές >> ( πάλι σε αυτό το τραπέζι βρέθηκαν όλοι oi mod). ΈΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΝ FaBl3D ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΕΡΑΣΕ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ

Link to comment
Share on other sites

Δυο λόγια για την κλήρωση:

 

2 από τους 5 τυχερούς ήταν mods (Und3r, Fabl3d)...

 

Ενίσταμαι!! Ψεύδεσαι ασύστολα Γιώργο!!Εγώ δε κληρώθηκα?? :lol: :lol: Αχ αυτή η λοταρία...και ναι..G47 μπορεί να μου "έσπρωξες" 20 αλλά είχα καλύτερη προσφορά μετά από άλλους :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μετά απ"" όλα αυτά, μιάς και δεν μπορέσαμε να έρθουμε και να γιορτάσουμε μαζί σας, είπαμε να κόψουμε μια τούρτα για το πρώτο έτος του colt//club.gr στην Θεσσαλονίκη. Θα υπάρξει σύντομα σχετική ανακοίνωση.

 

 

 

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!

 

Μπράβο μπράβο!!Πολύ καλά πράξατε!!Στείλτε μας και κανένα κομμάτι :lol: ..όσο για τα δικά μας γλυκάκια..δεν έμεινε και κανένα..ο Βαγγελάκης μας τα ρίμαξε!!Ακόμη αδειάζει το όχημά του από τα παστάκια!!Όπου έβρισκε χώρο το γέμιζε με παστάκια!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ενίσταμαι!! Ψεύδεσαι ασύστολα Γιώργο!!Εγώ δε κληρώθηκα?? Αχ αυτή η λοταρία...και ναι..G47 μπορεί να μου "έσπρωξες" 20 αλλά είχα καλύτερη προσφορά μετά από άλλους

 

Εσπρωξα και εγω 100 ευρωπουλα για τα λαστιχα, αλλα νομιζω οτι ο Αλεξανδρος μας πουλησε ολους, τα πηρε και εφυγε!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Μπράβο μπράβο!!Πολύ καλά πράξατε!!Στείλτε μας και κανένα κομμάτι :lol: ..όσο για τα δικά μας γλυκάκια..δεν έμεινε και κανένα..ο Βαγγελάκης μας τα ρίμαξε!!Ακόμη αδειάζει το όχημά του από τα παστάκια!!Όπου έβρισκε χώρο το γέμιζε με παστάκια!! :lol:

 

Ρε γαμωτο, εχουν αρχισει και λιωνουν, δεν χωρανε αλλα στο ψυγειο μου!!! :lol: :lol: :lol:

 

P.s ο Μανωλης μαλλον ΔΕΝ χορτασε !!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ο.τι τραβηξα απο τη συναντηση μας!

Η ποιοτητα δεν ειναι και η καλυτερη!

29102006134tr4.th.jpg

29102006135rr6.th.jpg

29102006137yf1.th.jpg

29102006138ja2.th.jpg

29102006139np4.th.jpg

29102006140oa3.th.jpg

29102006141bw0.th.jpg

29102006142rt0.th.jpg

 

Και τα δυο βιντεακια με οδηγηση by toutouni :

http://www.youtube.com/watch?v=7i1JZKGJwO0

Στο δευτερο ειναι μπροστα ο Νικηφορος :

http://www.youtube.com/watch?v=kNx2eR6j8h4

Στο δευτερο τραβαω και τα ποδια μου,το ξερω! :oops:

Link to comment
Share on other sites

υγ. Αυτός με τα λάστιχα από BMX έφτασε Αθήνα :?:

 

Ξέφυγες, και δέν μου έδωσες και την δικιά σου ρεζέρβα, να τις βιδώσω μαζί, να το παίξω φορτηγό!!! :oops:

 

Μπράβο στα παιδιά που ήρθαν από μακριά -Geo_x και G47,

Μπράβο και στονSkynet που ήρθε στα μέγαρα έχοντας μόλις φτάσει Ελλάδα από Σουηδία, και πετώντας την ίδια μέρα στις 2:30 για Γερμανία.

 

Για άλλη μία φορά να ευχαριστήσουμε τις αντιπροσωπείες που μας παραχώρησαν τα δώρα. Την Ιασων αεβε, Την Κουμο Ελαστικα επε, και την Παπράς αε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...