Jump to content

Νέο μέλος...Αλλά όχι με Colt!!!


Recommended Posts

Γειά σας παιδιά, παρακολουθώ το φόρουμ κανά 2μηνο και ομολογώ ότι είναι πολύ ενδιαφέρον...Μπήκα για πλάκα μια φορά και απο τότε κάθε μέρα μπαίνω για να δω νέα ποστ!!

 

Είμαι ο Κώστας 19 ετών απο Βάρκιζα, δεν οδηγώ Colt CZT αλλά Leon 20VT4 πρώτου σταδίου γύρω στα 215 άλογα ...

 

Έχω δεί ότι τα Coltakia είναι πολύ γρήγορα, τα περνάω αλλά είναι πολύ διαβολάκια, πάνε υπερβολικά καλά...Θυμάμαι που πήγαινα μαζί με ένα κολτ προς σαρωνίδα και το μικρό έστριβε με 190...Έπαθα πλάκα...!!!

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες.

οπως κ να εχει οδηγεις πολυ καλο αμαξι.

εχω την τυχη να εχω οδηγησει αρκετες φορες το leon του γαμπρου μου που ειναι ομως μαμα. :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Καλωςόρισες Κώστα!!

 

Δεν μου λες το CZT που έστριβε με 190 τι χρώμα είχε?

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Κώστα !! Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια!

Στο θέμα (αν και εκτός θέματος), υπάρχει περίπτωση να μην ήσουνα με το Leon και να ήσουνα με civic, η με mr2, η Peugeot, απλά ρωτάω , γιατί μ αυτά έχω κατέβει Σαρωνίδα με χίλια και κάτι παραπάνω.

 

ΥΓ βρήκα ευκαιρία μια και ρωτάει ο Chris!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Κώστα !! Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια!

Στο θέμα (αν και εκτός θέματος), υπάρχει περίπτωση να μην ήσουνα με το Leon και να ήσουνα με civic, η με mr2, η Peugeot, απλά ρωτάω , γιατί μ αυτά έχω κατέβει Σαρωνίδα με χίλια και κάτι παραπάνω.

 

ΥΓ βρήκα ευκαιρία μια και ρωτάει ο Chris!

 

Με το σεατ ήμουν...Ασημί ήταν το κολτ...Ήταν πριν κανα χρόνο....

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Κώστα !! Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια!

Στο θέμα (αν και εκτός θέματος), υπάρχει περίπτωση να μην ήσουνα με το Leon και να ήσουνα με civic, η με mr2, η Peugeot, απλά ρωτάω , γιατί μ αυτά έχω κατέβει Σαρωνίδα με χίλια και κάτι παραπάνω.

 

ΥΓ βρήκα ευκαιρία μια και ρωτάει ο Chris!

 

Με το σεατ ήμουν...Ασημί ήταν το κολτ...Ήταν πριν κανα χρόνο....

 

Παντως ο Controlas δεν ηταν.... :D (θα χαλαγε η μεση καταναλωση)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...