Jump to content

Νέο μέλος -Συγχαρητήρια σε όλους για τo club,forum.


Recommended Posts

Ονομάζομαι Ηλίας , γεννηθείς 1978 , κάτοικος Ιλίου,

κάτοχος Colt Cz3 1300 από τον 9/2005 , πρώην κάτοχος ενός Citroen GTI Αχ Le mans 1400.

 

Παλαιότερα αντιπαθούσα τα αυτοκίνητα της mitsubishi με μοναδική αιτία την πολιτική και την φιλοσοφία του συγκεκριμένου αντιπροσώπου εισαγωγέα ελλάδος σε σχέση με την παροχή υπηρεσιών και ανταλλακτικών.

 

Όμως με το που παρουσιάστηκε το cz3 τρελλάθηκα. Μακράν το καλύτερο στην κατηγορία των μικρών ανεξαρτήτου κυβισμού. Όσο για το czt θα το χαρακτήριζα όνειρο που γίνεται μακρινό λογω απόστασης 6000ευρω. Από την αγάπη μου γι""αυτό το μοντέλο έχω πείσει δυο φίλους και αγόρασαν colt. Μεταλλάχθηκα λοιπόν σε φανατικό coltακια. Ήδη έχω ψάξει σχεδόν όλο το forum και βρήκα πάρα πολλές πληροφορίες .

 

Περιμένω ανυπόμονα την επόμενη συνάντηση να προμηθευτώ και αυτοκόλλητο του club.

Σύγχωρέστε με για την πολυλογία μου και σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες στα μέρη μας!

Μην ανησυχείς , λίγο πολύ όλοι είμαστε πολυλογάδες :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθες Ηλια! :D

Link to comment
Share on other sites

Κυριοι ειναι τελικο οτι θα κανω απειρα χλμ και εγω απο την Πεμπτη & μετα οπως ο Ηλιας!ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ!

 

Υ.Γ.Ειμαι τρελα ερωτευμενος με το CΖΤ..... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους και σας εύχομαι καλές διακοπές σε όλους με πολλά και απροβλημάτιστα χιλιόμετρα με καλή παρεα.

Link to comment
Share on other sites

Καλ""ως ήλθες , και καλές διακοπές... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και δε τίθεται θέμα πολυλογίας..ίσα ίσα αυτό επιδιώκουμε..περισσότερα γραφόμενα :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 28, 2006 12:17 pm Θέμα δημοσίευσης: Νέο μέλος -Συγχαρητήρια σε όλους για τo club,forum.

 

Μετά από 1.5 χρόνο δεν υπάρχει λόγος να καλωσορίζουμε κάποιον.

 

Θα παρακαλούσα να μην γεμίζουμε με ποστ που δεν υπάρχει λόγος να υπάρχουν.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...