Jump to content

Πωλούνται διάφορα εργοστασιακά εξαρτήματα CZT


Chris

Recommended Posts

Πωλούνται τα κάτωθι

 

-Εργοστασιακή εξάτμιση CZT, ολόκληρη turbo back έχει ελάχιστα χιλιόμετρα (ακόμα αυτοκόλλητα επάνω) downpipe, καταλύτες κλπ.

 

-Εργοστασιακή πολλαπλή εξαγωγής (χταπόδι) σε πολύ καλή κατάσταση χωρίς ζόρια.

 

-Εργοστασιακό φιλτροκούτι με το γνωστό τρύπημα 666, και η αγελάδα.

 

-Εργοστασιακή σκάστρα (κανένα πρόβλημα δεν είδα καμία διαφορά σε σχέση με την MR που είχα σε κάποια φάση).

 

-Εργοστασιακά εμπρός φρένα, δαγκάνες, τακάκια σωληνάκια, δισκόπλακες (με ελαφρό νυχάκι καλές ακόμα για αρκετά χιλιόμετρα) Ιδανικά για αναβάθμιση φρένων σε CZ3 bolt on χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

-Εργοστασιακές πίσω δισκόπλακες με νυχάκι και σωληνάκια.

 

-Εργοστασιακά ελατήρια αναρτήσεων μπρος πίσω λίγα χιλιόμετρα.

 

-Τάπα ψυγείου Ralliart (αυτό δεν είναι εργοστασιακό)

 

-Ψυγείο αυθεντικό σε άριστη κατάσταση (αλλάχτηκε από το συνεργείο Λιάκος MItsubishi, κατά λάθος, ναι ακούγεται περίεργο αλλά έτσι είναι)

 

-Εργοστασιακές σωληνώσεις intercooler σε πολύ καλή κατάσταση

 

-Εργοστασιακό ραδιοCD (είναι το πρώτο το απλό δεν παίζει mp3) με τα εμπρός εργοστασιακά διαιρούμενα ηχεία σχεδόν μηδενική χρήση. 

 

 

Μπορεί να έχω ξεχάσει κάτι αλλά απ'όσο είδα στην αποθήκη αυτά είναι

 

Τιμή πακέτου 500 ευρώ

 

Αν κάποιος θέλει μεμονωμένα να που κάνει προσφορά σε πμ ή τηλεφωνικά για το κάθε κομμάτι.

 

Τα πράγματα είναι καλά και δεν είναι ταλαιπωρημένα.

 

6945498019

 

Ευχαριστώ.

Edited by Chris
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ενημερώσω (επειδή ρωτάνε αρκετοί) ότι βεβαίως τα πράγματα μπορώ να τα δώσω ξεχωριστά, αλλά διευκρινίζω ότι δεν μπορώ να μπω σε διαδικασία πόσο έχει το ένα το άλλο κλπ.

 

Αυτός είναι και ο λόγος που δεν τα έχω πουλήσεις τόσα χρόνια και παραμένουν συσκευασμένα στην αποθήκη του εξοχικού μου.

 

Λοιπόν όποιος θέλει κάτι, μπορεί να  κάνει πρόταση σε πμ.

 

Τα κομμάτια που θεωρώ ότι είναι τα πιο σημαντικά είναι το χταπόδι και τα φρένα. Δεν έχω ιδέα πόσο πηγαίνουν μεταχειρισμένα δεν παρακολουθώ καθόλου την αγορά μεταχειρισμένων ανταλλακτικών Colt.

 

Χταπόδι 150 ευρώ και φρένα 150 ευρώ είναι καλά ιδέα δεν έχω.

 

Όπως είπα αν τα πάρει όλα κάποιος τα 500 είναι ΤΣΑΜΠΑ.

 

Να φεύγουν μου πιάνουν χώρο.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Δεν ξέρω τι γίνεται μάλλον δεν υπάρχει μεγάλη επισκεψημότητα στο φόρουμ, οικονομική στενότητα ποιός ξέρει...

 

 

 

 

Θα βάλω τιμές μεμονωμένες να δούμε αν κάποιος θέλει κάτι, ειδάλλως αν δεν πουληθούν σε μερικούς μήνες θα πάνε όλα στην ανακύκλωση μου πιάνουν πολύ χώρο στο γκαράζ του εξοχικού μου.

 

 

 

 

 

 

 

 

-Εργοστασιακή εξάτμιση CZT, ολόκληρη turbo back έχει ελάχιστα χιλιόμετρα (ακόμα αυτοκόλλητα επάνω) downpipe, καταλύτες κλπ. 150 ευρώ

 

 

 

 

 

-Εργοστασιακή πολλαπλή εξαγωγής (χταπόδι) σε πολύ καλή κατάσταση χωρίς ζόρια. 100 ευρώ

 

 

 

 

 

-Εργοστασιακό φιλτροκούτι με το γνωστό τρύπημα 666, και η αγελάδα. 20ευρώ

 

 

 

 

 

-Εργοστασιακή σκάστρα (κανένα πρόβλημα δεν είδα καμία διαφορά σε σχέση με την MR που είχα σε κάποια φάση).10 ευρώ

 

 

 

 

 

-Εργοστασιακά εμπρός φρένα, δαγκάνες, τακάκια σωληνάκια, δισκόπλακες (με ελαφρό νυχάκι καλές ακόμα για αρκετά χιλιόμετρα) Ιδανικά για αναβάθμιση φρένων σε CZ3 bolt on χωρίς κανένα πρόβλημα. 150 ευρώ

 

 

 

 

 

-Εργοστασιακές πίσω δισκόπλακες με νυχάκι και σωληνάκια. χαρίζονται σε όποιον πάρει τα εμπρός.

 

 

 

 

 

-Εργοστασιακά ελατήρια αναρτήσεων μπρος πίσω λίγα χιλιόμετρα. 50 ευρώ

 

 

 

 

 

-Τάπα ψυγείου Ralliart (αυτό δεν είναι εργοστασιακό) 10 ευρω

 

 

 

 

 

-Ψυγείο αυθεντικό σε άριστη κατάσταση (αλλάχτηκε από το συνεργείο Λιάκος MItsubishi, κατά λάθος, ναι ακούγεται περίεργο αλλά έτσι είναι) 50 ευρώ

 

 

 

 

 

-Εργοστασιακές σωληνώσεις intercooler σε πολύ καλή κατάσταση 20 ευρώ

 

 

 

 

 

-Εργοστασιακό ραδιοCD (είναι το πρώτο το απλό δεν παίζει mp3) με τα εμπρός εργοστασιακά διαιρούμενα ηχεία σχεδόν μηδενική χρήση. 50 ευρώ

 

 

 

 

 

- Καθρέπτης θερμαινόμενος δεξής 10 ευρώ

 

 

 

 

 

-Χιονοαλυσίδες αυθεντικές AutoSock (no 58) φορεμένες μία φορά για εργοστασιακή διάσταση CZ3  20 ευρώ

 

 

 

 

 

-Χιοναλυσίδες (Praktiker?) τύπου κάλτσα (Autosock) για CZT (205/40/17, 205/45/16) 10 ευρώ

 

 

 

 

 

-Πλαστικό επινικελωμένο σήμα Ralliart αυτοκόλλητο 15χ3 cm 5 ευρώ.

 

Edited by Chris
Link to comment
Share on other sites

Δικαιωμα για χιονοαλυσιδες τυπου Καλτσα. Συνονόματε στειλε pm για τα περαιτερω.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ολα τα πραγματα υπαρχουν ακομα. Ειμαι εκτος Αθηνων. Οταν επιστρεψω θα συνενοηθουμε με πμ με τους ενδιαφερομενους. Ευχσριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Παιδιά χίλια συγνώμη ξέχασα τελείως :lol:.

Όλα τα πράγματα υπάρχουν όποιος θέλει ας με πάρει κατευθείαν τηλέφωνο 6945498019.

 

Ελατήρια/σκάστρα τα έχω προχειρα σπίτι

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Το χταπόδι και το ψυγείο έχουν φύγει.

Όλα τα υπόλοιπα υπάρχουν ακόμα.

Επειδή έχω πολύ δουλειά και μπορεί να μου ξεφύγουν κάποια τηλεφωνήματα μπορείτε να στείλετε sms στο 6945498019.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Τα ελατήρια έφυγαν!!

 

Έχουν απομείνει:

1.Εργοστασιακή turbo back εξάτμιση (είναι κρατημένη για ένα φίλο και θα ενημερώσω αν φύγει)

2.Εργοστασιακή πηγή με τα εμπρός διαιρούμενα ηχεία (επίσης κρατημένα)

3. Εμπρός κιτ φρένων: δαγκάνες, εργοστασιακά μαρκούτσια, δίσκοι με ελαφρό νύχι, και τακάκια πολύ ελαφρά μεταχειρισμένα. (κρατημένα επίσης)

4. Εργοστασιακή σκάστρα

5. Σωληνώσεις intercooler

6. Χιονοαλυσιδες τύπου κάλτσα

7. Αυτοκόλλητο επινικελωμένο ralliart

Edited by Chris
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Όλα τα παραπάνω είναι διαθέσιμα, δεν κρατάω τίποτε για κανέναν, βαρέθηκα τα μυνηματάκια και τα πολλά πολλά, όποιος θέλει επικοινωνεί με sms στο 6945498019 και έρχεται και τα παίρνει από το σπίτι μου. Οι τιμές είναι αυτές που έχω αναρτήσει.

Ευχαριστώ

 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...