Jump to content

αξιζει να παρω cz3


Recommended Posts

Καλως Ηρθες !!

 

Πες μας 2 λογακια για σενα....

 

Αναλογα τι ψαχνεις....το cz3 παντως στην κατηγορια του ειναι αρκετο δυνατο αυτοκινητο...βεβαια απο μια γενικοτερη σκοπια (ολους τους τομεις) μαλλον ειναι μετρια λυση αλλα σιγουρα οικονομικη.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια να στε καλα!ψαχνω ενα αξιοπιστο απο θεμα κινητηρα αμαξι κ να μη καιει πολυ,ετσι κατεληξα στο cz3!γυριζω ολεσ τισ μαντρεσ να βρω!HELP ME

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην παρεα μας, το cz3 παρτο με κλειστα ματια ειναι το καλυτερο στην κατηγορια του.

 

 

Link to comment
Share on other sites

welcome!!το cz3 πραγματικα εχει ενα μοτερακι διαμαντι!! δεν θα σου βγαλει προβλημα κανενα... το μονο που χρειαζεται ειναι μια αναρτησουλα και ειναι πενα.. 

Link to comment
Share on other sites

κοιτα το πιο πληρες κ χωρις να ριξεις λεφτα πανω για εξωτερικη εμφανιση κατα την γωμη μου  (εκτος απο αναρτηση οπου βελτιωνει το στησιμο αλλα  κ την εμφανιση ) ειναι το reload(βλεπε δικο μου)

Απο εκει κ περα πας σε μια πιο απλη εκδοση που ειναι πιο φθηνες εκτος κ αν θες να παρεις το facelift

Ρωτας την τσεπη σου κ πραττεις _

Επισης  στα λεφτα που θα παρεις το reload η ενα facelift μπορεις να παρεις 1 czt

 

στο ΑΝ αξιζει η απαντηση ειναι Μονοδρομος --->ΝΑΙ 

δυσκολα θα βρεις καποιο που να εχει προβλημα _το μοναδικο ελαττωμα οπως ειπε κ ο Αρης ειναι η αναρτηση

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο club και με το καλό να πάρεις το αυτοκίνητο που ψάχνεις.

 

Το CZ3 είναι μια καλή λύση στην κατηγορία του, με αξιόπιστο κινητήρα και μοναδικό 'μελανό' σημείο την ανάρτηση. Σίγουρα δεν ανήκει στην ελίτ της κατηγορίας (Toyota Yaris, Opel Corsa, VW Polo) αλλά παραμένει μια τίμια λύση.  Μην βιαστείς να διαλέξεις κάτι από τις μάντρες που θα επισκεφθείς, ψάξε σχολαστικά και σίγουρα θα βρεις κάποιο αυτοκίνητο για να καλύψει τις καθημερινές σου ανάγκες.

 

Φιλικά,

Ηλίας

 

ΥΓ1: Σε αυτό το μοντέλο βάζεις την ανάρτηση και ησυχάζεις...

ΥΓ2: ...ενώ στο CZT την βάζεις και μετά 'ξεκινάνε τα όργανα' :)

Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω ηλια αντε να βρω κ μετα θα με φορτωθειτε στισ συγκεντρωσειs!!!                                                                                                                                                           ΥΓΦΥΛΑΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ Ε!!χαχαχαχα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ἠρθες. +1 και απο εμένα για το cz3. σκυλί μαύρο. δεν θα σου βγάλει κανένα πρόβλημα και θα το ευχαριστηθείς στην οδήγηση. όσο για την έκδοση, διαλέγεις εμφάνιση, γούστα είναι αυτά! (και πόσα μπορείς να διαθέσεις)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...