Jump to content

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΕΜΠΤΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2008


Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

αν τα καταφερω και ξαναρθω θα σας ξαναφερω λουκούμια...και χαβλαδοπιτες!!ελα παρε το καλο λουκουμι!!!!!παιδες παντως χαρηκα πολυ που σας γνωρισα ολους!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ει!!!Σαμποτάζ!!Δεν παίζω,εμένα με πείρες με κλειστά μάτια (αυτό που λένε κοιμάτε όρθια :D ) Αλλα ξέρω γιατί το έκανες, ζήλεψες που στο τέλος πείρα όλο το κουτί με τα λουκούμια :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω πατάτες, σουβλάκια και τα υπόλοιπα συναφή.

Κανονικά έπρεπε να σας τα΄έχουν έτοιμα... :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Η κοπέλα δίπλα στην Λίζα καθώς κι ο κύριος με τα γυαλιά δίπλα στη Νικολέτα ποιοι είναι?

Link to comment
Share on other sites

πολυ γελιο ειχαμε πραγματικα αλλη μια συναντηση με πολυ ομορφο και ευχαριστο κλιμα......

και εις αλλα με υγεια!! :D

Link to comment
Share on other sites

Στέφανε... γιατί μιλάς για ΚΑΤ; Έχει γίνει κάτι και δεν το έχω πάρει χαμπάρι; :?

 

Συναρμολογηση δεξιου ωμου!! Οχι τιποτα τοσο σοβαρο αλλα μια εχγειρηση ειναι παντα μια εγχειρηση. Ολα καλα, δωξα τον θεο!!

Link to comment
Share on other sites

Αν και καραoff περαστικά σου ρε, στα πα κι από τηλεφώνου. :wink:

Όταν βρεθούμε έχουμε πολλά να πούμε.... :p

Link to comment
Share on other sites

Στο γυρισμο συναντησα και τον billy που χαρη στον ηχο του czt του δεν θα καταφερω να κοιμηθω το βραδυ!!!

 

Άντε Παντελή στην επόμενη συνάντηση και με ένα czt!!!!!!!!!χάρηκα πάντως που σε γνώρισα.!!το λογότυπο του κλάμπ που ήταν κολλημένο στο τζάμι ποιανού ιδέα ήταν;Καλά έριξα πολύ γέλιο.

Link to comment
Share on other sites

Στο γυρισμο συναντησα και τον billy που χαρη στον ηχο του czt του δεν θα καταφερω να κοιμηθω το βραδυ!!!

 

Άντε Παντελή στην επόμενη συνάντηση και με ένα czt!!!!!!!!!χάρηκα πάντως που σε γνώρισα.!!το λογότυπο του κλάμπ που ήταν κολλημένο στο τζάμι ποιανού ιδέα ήταν;Καλά έριξα πολύ γέλιο.

 

 

Και εγω χαρηκα φιλε μου :D :D Εγω το ζωγραφιζα πριν ερθουμε, δικια μου ιδεα 8) 8) Ειχα φτιαξει και CZT για να κολλησουμε πισω εκει που λεει forfour αλλα ειπαμε να το αφησουμε μη μας παρετε και στο ψιλο!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Οσο για την ευχη σου απο το στομα σου... Οχι στην επομενη αλλα στις καλοκαιρινες συναντησεις ελπιζω να την παλεψω...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...