Jump to content

και το φλουρί πάει στο...


Recommended Posts

Θα κανω τη καρδια μου πετρα και θα ερθω. :lol: :lol:

 

Εσύ να πας να τα κάνεις αυτά με τους Redliners, αλλά επειδή είσαι καλό παιδί έλα...

 

ΠΥΡΑΥΛΕ, άρχισε να ετοιμάζεις την λίστα.

 

Last warning: Eδώ δεν παίζουμε, θα μιλήσουμε για κτηνωδία, only qualified members....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Παρε αεροπλανο,η aegean εχει βγαλει προσφορες... :lol: :lol:

 

Υ.Γ παραμενω μελος στο colt club.Δυστηχως τα υπολοιπα club

εχουν τη ταση να πλακωνονται,τους λειπει η ποιοτητα η παιδεια?

Link to comment
Share on other sites

Τώρα εγώ τι να πώ........ :evil:

Πώς θα ξανακατέβω κάτω ρεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!

 

Έλα και τα έξοδα θα μοιραστούν, από τους διοργανωτές, καλή καρδιά να το πώ, ή καλύτερα καλό στομάχι.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ενα πραγμα εχω να πω...!!! Εκει δεν παιζει να φας με μαχαιροπιρουνα.Λαδιλα στα δαχτυλα βουτιες στις σαλτσες απο τα κρεατα και στις σαλατες και κυριως ααααααααααδεια στομαχια!!! Ιστορια τρελλη και το ΕΚΑΒ να περιμενει απεξω!!!

Link to comment
Share on other sites

Ενα πραγμα εχω να πω...!!! Εκει δεν παιζει να φας με μαχαιροπιρουνα.Λαδιλα στα δαχτυλα βουτιες στις σαλτσες απο τα κρεατα και στις σαλατες και κυριως ααααααααααδεια στομαχια!!! Ιστορια τρελλη και το ΕΚΑΒ να περιμενει απεξω!!!

 

E ναι λοιπόν θα τα πω όλα...

 

Μερικά χρόνια πρίν και στο ιστορικό Manchester, εγώ και άλλοι 3 φίλοι πάμε να φάμε (Γιάννη ο ένας απο Σαλόνικα).

 

Βρήσκουμε λοιπόν ένα Ισπανικό με ψητά κοτόπουλα:

 

Facts:

 

Παραγγείλαμε 4 κοτόπουλα, ολόκληρα ο καθένας, άπειρες πατάτες, πρέπει να φάγαμε ένα φορτηγό, άπειρο ποτό, αφού τελείωσε η σαγκρία (έτσι μας είπαν τουλάχιστον) και συνεχίσαμε με άπειρη κόκα κόλα.

 

Συνεχίσαμε με μία τούτρα παγωτό ο καθένας.

 

Οικογένια που έτρωγε απέναντι, (1 κοτόπουλο), μας ρώτησε απο που είμαστε και πόσο καιρό έχουμε να φάμε...

 

Τα δε πιάτα ήταν τεράστια πραγματικά.

 

Σε κάποια φάση θέλαμε νερό και χαρτοπετσέτες, και δεν ερχόταν οι σερβιτόρες....

 

Για να μην γράφω τα άπειρα (διαγραφές απο Durin), τρώγαμε κανα 4ωρο.

 

Συμπτώματα:

 

Αρχικά έπιασαν εμένα,

Αδυναμία κίνησης, αδυναμία σκέψης και δυσκολία στην ομιλία, μικρή επαφή απο το περιβάλλον, φυσικά οι άλλοι άρχισαν να γελούν και άλλα.

 

Σε αυτή την κατάσταση η φιλτροχοάνη της καρδιάς είχε γεμίσει με τόσο αίμα απο το τρομπάρισμα,όχι μόνο άναψε check engine, μπήκα σε safe mode, αλλά παραλίγο να κάψω και την τουρμπίνα.

 

Mετά απο κανα 2ωρο επανήλθα, βέβαια έπιασε και τους άλλους, εκεί να δείτε show.

 

Φεύγουμε απο το μαγαζί και πάμε στην εστία για ποτά (το ένα απο τα παιδιά ήταν ο barman), ε τι να πω, ότι ήπιε ο καθένας απο ένα μπουκάλι βότκα και ακόμα ζούμε.

 

Αυτά...

Link to comment
Share on other sites

Το σηκώνει η Αγγλία φένεται. Παρόλο που δεν τρώω πολύ, στο γειτονικό Liverpool σε ένα φοιτητικό τσιμπούσι είχα φάει κι εγώ μια φορά ένα κοτόπουλο μόνος μου.........δεν μου έχει ξανασυμβεί ποτέ αυτό.......

 

Για να μην γράφω τα άπειρα (διαγραφές απο Durin), τρώγαμε κανα 4ωρο.

 

Έχω βγάλει κακό όνομα στην πιάτσα!!!

Link to comment
Share on other sites

Το σηκώνει η Αγγλία φένεται. Παρόλο που δεν τρώω πολύ, στο γειτονικό Liverpool σε ένα φοιτητικό τσιμπούσι είχα φάει κι εγώ μια φορά ένα κοτόπουλο μόνος μου.........δεν μου έχει ξανασυμβεί ποτέ αυτό.......

 

Για να μην γράφω τα άπειρα (διαγραφές απο Durin), τρώγαμε κανα 4ωρο.

 

Έχω βγάλει κακό όνομα στην πιάτσα!!!

 

Durin, σε παρακαλώ να μεταφέρεις όλα τα ποστ σχετικά με το φαγοπότι-κτηνωδία στις "Συναντήσεις" διότι το παραξεφτυλίσαμε με αρχηγό εμένα, βάλε ότι τίτλο θες.

 

ʼντε ντε, τι mod είσαι? :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

 

Θα μπορέσεις να παρεβρεθείς στο super γεύμα :?: Αντέχεις :?:

Link to comment
Share on other sites

Ρε... Να πάμε με το ΕθΕΛ βόλτα για φαί....

 

Να μπορούμε να πιούμε ΜΑΧ ;Ρ

 

 

(PS... Πόσο Off topic είμαστε? Πάμε στο Shoutbox!!!)

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως θα ηθελα να συνεχιζα μαζι σας για ποτο και την επομενη για βολτα αλλα δουλευα στις 5ωρα το πρωι.Εβγαζα δρομολογιο.

 

Γιαυτό σε έχασα ρε συνάδελφε;Σε εντοπίζω, βουτάω με το κεφάλι στα

 

ψαρονέφρια(δεν ξέρω για πόση ώρα) σηκώνω κεφάλι & την είχες

 

κάνει....φτουου γ@mοτο...& μετά ξανά βούτα(γιατί απέναντι είχα τον Γιάννη &

 

έπρεπε να προλάβω!!)Δεν πειράζει όμως θα έχουμε & άλλες ευκαιρίες έτσι;! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ρε... Να πάμε με το ΕθΕΛ βόλτα για φαί....

 

Να μπορούμε να πιούμε ΜΑΧ ;Ρ

 

 

(PS... Πόσο Off topic είμαστε? Πάμε στο Shoutbox!!!)

 

Καλη ιδεα να παμε με λεωφορειο της ΕΘΕΛ!!!! Αλλα το κακο ειναι οτι δεν εχουμε οδηγο!! Τι να κανουμε γαμωτο....!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Είναι τρελοί αυτοί ο Βόρειοι :-)

 

(Τοκ τοκ τοκ)

 

Σας περιμένουμε για τρίτο γύρο εχθρωπραξιών απέναντι στα τετράποδα και δίποδα ζωάκια (Κοτοπουλάκια , μοσχαράκια κτλ κτλ κτλ )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...