Jump to content

Καλημέρα σας.


Λέων

Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά. Είμαι νέος στο φόρουμ και ψάχνω aftermarket προϊόντα για το coltaki μου.

Όπως και εσείς φαντάζομαι για να τα κάνετε ακόμα ποιό όμορφα.

Γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρω το workshop – service manual?

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήλθες!

:)

 

Τα “πρεσβύτερα” μέλη θα σε βοηθήσουν σε αυτό που αναζητάς.

Βέβαια χρησιμοποιώντας και την μηχανή αναζήτησης θα βρεις πολύ ενδιαφέροντα θέματα και ίσως και τα θέματα που θέλεις…

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Η Eνεργοποίηση του λογαρισμού σου θα γίνει σύντομα και θα αποκτήσεις πρόσβαση σε όλες τις θεματικές ενότητες του CLUB !!
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

Καλή διαμονή! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες στο μεγάλυτερο ελληνικό Club για το Mitsubishi Colt.

 

Όσων αφορά τα after market προϊόντα, θα πρέπει να ανατρέξεις τις αντίστοιχες ενότητες του forum και να 'σκάψεις' γι' αυτό που επιζητάς. Όσων αφορά το ελληνικό manual δεν γνωρίζω αν υπάρχει σε ηλεκτρονική μορφή αλλά το έχω στο νου μου να το σκανάρω κάποια στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Kαλως Ηρθες !! :thumbsu:

 

Yπαρχει στα αγγλικα νομιζω το workshop manual σε καποια ενοτητα του forum. Οπως ειπε και ο Ηλιας στα Ελληνικα δεν νομιζω :(

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα παιδιά.

Ωραίοι είστε εδώ!

Δεν περίμενα τέτοια υποδοχή από χρήστες ενός φόρουμ.

Ίδη έχω αρχίσει και ξεψαχνίζω το φόρουμ και σε λίγο θα αρχίσετε να με βλέπετε και μένα σαν ενεργό μέλος!

 

Σας ευχαριστώ όλους και καλές γκαζιές..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...