Jump to content

black czT


czTeo

Recommended Posts

Γεια σας παιδια με λενε Θοδωρη ειμαι 23 μενω στην πετρουπολη και εδω και 2 χρονια εχω ενα μαυρο czt το οποιο μεχρι στιγμης εχει δεχτει καποιες μικρες βελτιωσης

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο Colt Club. Ρίξε μια ματιά στις τεχνικές ενότητες και είμαι σίγουρος ότι οι μικρές βελτιώσεις θα μεγαλώσουν :)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Θοδωρη στο logava4ev.jpg !!!

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

Καλή διαμονή! biggrin.gif

 

Μπορει κ να με εχεις πετυχει στην πτρουπολη γιατι εκει μενω ,οχι μονο εμενα αλλα κ αλλους καθως ειμαστε πολλα coltakia στη γειτονια αυτη

Link to comment
Share on other sites

Welcome to the club!!για κανε και το garage σου να δούμε και εμείς τις βελτιώσεις που έχεις κάνει!!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στο coltclub.gr

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ολους ελπιζω να μπορεσω να ερθω στην πανελληνια να τα πουμε απο κοντα.

Link to comment
Share on other sites

προσπαθησα να ανεβασω καποιες φωτο στο garage αλλα δεν με αφινει γιατι ειναι πολυ μεγαλες τι να κανω ;

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες! :)

 

Οσο για τις φωτο, δοκιμασε να τις ανεβασεις στο imageshack ή σε καποιο αλλο αντιστοιχο. ;)

Link to comment
Share on other sites

tinypic.com το καλυτερο site. εως τωρα.

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες , να χαιρεσαι το τσαγιερο σου ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες, καλή ανάγνωση στο forum :good:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες φίλε μου! Καλή διαμονή!

Αν είναι μεγάλες οι φωτογραφίες ούτε το imageshack θα τις δέχεται(μέχρι 2ΜΒ δέχεται νομίζω),εγώ τις μικραίνω στο paint για να τις ανεβάσω! :p :good:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...