Jump to content

Ευτυχώς σας βρήκα - Κεφαλονιά


Recommended Posts

Eμαθα για το coltclub από το περιοδικό "Αγορά αυτοκινήτου". Εψαχνα πολύ καιρό στο internet να βρώ ένα site σαν και αυτό και τελικά σας βρήκα.

Δίνω συγχαρητήρια στους δημιουργούς του site για την ιδέα τους και το μεράκι τους.

Όσο για μένα είμαι από Κεφαλονιά και έχω ένα ταπεινό 5d 1.3(πολυ turbo βλέπω εδώ μέσα) 30000km.

 

2 μέρες τώρα έχω πέσει με τα μούτρα στο site για διάβασμα και επειδή έχω και εγώ μερικές απορίες πρέπει να ψάξω το κατάλληλο μέρος για να postάρω.

 

Σας χερετω όλους!

 

Υ.Γ. Τι ανακούφηση!! Τελικά δεν είμαι παράξενος και ψύρας όταν λέω ότι οι αναρτήσεις τρίζουν στις λακούβες και το ντουλαπάκι του συνοδηγού είναι για κλάματα - κοινό πρόβλημα σε πολλά colt!![/b]

Link to comment
Share on other sites

Eμαθα για το coltclub από το περιοδικό "Αγορά αυτοκινήτου". Εψαχνα πολύ καιρό στο internet να βρώ ένα site σαν και αυτό και τελικά σας βρήκα.

Δίνω συγχαρητήρια στους δημιουργούς του site για την ιδέα τους και το μεράκι τους.

Όσο για μένα είμαι από Κεφαλονιά και έχω ένα ταπεινό 5d 1.3(πολυ turbo βλέπω εδώ μέσα) 30000km.

 

2 μέρες τώρα έχω πέσει με τα μούτρα στο site για διάβασμα και επειδή έχω και εγώ μερικές απορίες πρέπει να ψάξω το κατάλληλο μέρος για να postάρω.

 

Σας χερετω όλους!

 

Υ.Γ. Τι ανακούφηση!! Τελικά δεν είμαι παράξενος και ψύρας όταν λέω ότι οι αναρτήσεις τρίζουν στις λακούβες και το ντουλαπάκι του συνοδηγού είναι για κλάματα - κοινό πρόβλημα σε πολλά colt!![/b]

 

καλώς μας βρήκες και καλώς μας ήρθες :wink:

συνέχισε το διάβασμα γιατί αύριο θα εξεταστείς στα γραπτά... :p

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες στο club!!καλα ποτε προλαβες και εκανες 30000χλμ στο νησι??

Link to comment
Share on other sites

γεια σου και καλωσηρθες πατριωτη!

μενω πατρα αλλα ο μισος ειμαι απο εκει!

το colt θα ερχεται συχνα πυκνα κεφαλονια!

ελπιζω να τα πουμε! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Eμαθα για το coltclub από το περιοδικό "Αγορά αυτοκινήτου". Εψαχνα πολύ καιρό στο internet να βρώ ένα site σαν και αυτό και τελικά σας βρήκα.

Δίνω συγχαρητήρια στους δημιουργούς του site για την ιδέα τους και το μεράκι τους.

Όσο για μένα είμαι από Κεφαλονιά και έχω ένα ταπεινό 5d 1.3(πολυ turbo βλέπω εδώ μέσα) 30000km.

 

2 μέρες τώρα έχω πέσει με τα μούτρα στο site για διάβασμα και επειδή έχω και εγώ μερικές απορίες πρέπει να ψάξω το κατάλληλο μέρος για να postάρω.

 

Σας χερετω όλους!

 

Υ.Γ. Τι ανακούφηση!! Τελικά δεν είμαι παράξενος και ψύρας όταν λέω ότι οι αναρτήσεις τρίζουν στις λακούβες και το ντουλαπάκι του συνοδηγού είναι για κλάματα - κοινό πρόβλημα σε πολλά colt!![/b]

 

Μηπως το πουλας??

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες ..Ένα νησί πιό πάνω είμαι... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Το colt είναι αγορασμένο οκτώμβριο 2004! Είχα άφθονο χρόνο να κάνω αρκετά χιλιόμετρα. Είναι και μεγάλο το νησί (δεν πέζουμε!!)

 

Πρέπει σύντομα να επισκεφτώ και τον ΠΑΠΡΑ για service.

Αλλο ένα ταξιδάκι Αθήνα δηλαδή! Ορίστε πως μαζεύονται τα 30000km.

 

Ο HeWhoJumps θέλει να μου φάει το αμάξι με το καλωσήρθες.

Ε δεν θα το σκοτώσουμε το όχημα για μερικά ψιλοτριξίματακια.

 

G47 αν έρθεις για διακοπές εγώ εδώ θα είμαι!

 

Χερετώ και τα υπόλοιπα επτάνησα!!(Λευκάδα ή Ιθάκι?) Έχετε αντιπροσωποία και service εκεί?? Κεφαλλονιά μαύρα χάλια.

Link to comment
Share on other sites

xaris κεφαλλονια ερχομαι σχεδον καθε χριστουγεννα-πασχα-καλοκαιρι!

8α τα πουμε..

service δεν παιζει στην κεφαλλονια?

δεν εχω προσεξει!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και συνέχισε την αγορά περιοδικών αυτοκινήτων..σύντομα και σε άλλο :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες!Πολλα καλα και ασφαλη χιλιομετρα. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...