Jump to content

καλησπερα σε ολους.coltakias apo to 95'


Recommended Posts

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στο C//C.

 

Σ' αυτό το forum προτιμάμε την Ελληνική γλώσσα (επιλέγοντας Edit μπορείς να γράψεις εκ νέου το μήνυμα σου).

 

Φιλικά πάντα,

.: iLiAS :.

Link to comment
Share on other sites

καλως ορισες στην παρεα μας!!! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

εχω colt czt απο το 05' .ημουν μελος στο colt club απο παλια...αλλα τα τελεθταια χρονια γενικως το εχω αφησει το σπορ.στο colt λοιπον εχω βαλει μονο την blitz και αναρτησεις(κονι)δηλαδη οχι και οτι καλυτερο.....η blitz ειναι πανω στο colt πανω απο 70.000 km .ομως επειδη τα χρονια περνανε και οι φθορες θα αρχισουν να ερχονται θα ηθελα τη συμβουλη σας αν αξιζει να την αφισω επανω ακομη......γενικα δεν το εχω ζορισει καθολου το coltaki ομως πριν 1.5 χρονο χρειαστηκε να κολλησω και ....ενα ραγισμα πολλαπλης....και πιστευω οτι εχει να κανει σε μεγαλο βαθμο με αυτη.....θα το εκτιμησω πολυ αν με βοηθησετε.....το μονο καλο ειναι οτι μου εχει φυγει η τρελα για γκαζια καθως εχω γινει οικογενειαρχης ...και το coltaki δεν δινοπαθει στα χερια μου........

post-5756-0-03788000-1327054989_thumb.jpg

post-5756-0-58559500-1327055501_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

giannispap καλώς ήρθες.

Το δικό μου κάρο, μοντέλο 06' σε μαμά κατάσταση χωρίς πολλά ζόρια τρύπησε κάπου στα 85.000χλμ+.

Τρελή ζάντα έχεις βάλει,στις φωτό φαίνεται πολύ καλή.

Link to comment
Share on other sites

Τρελή ζάντα έχεις βάλει,στις φωτό φαίνεται πολύ καλή.

Nαι ρε φιλε!! Πολυ ωραιο το τουμπανακι σου!!! Και πολυ του παει το ζαντικο :thumbsu:

Φτιαξε ενα δικο σου garage να το βαλεις μεσα και να το θαυμασουμε και μεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε εισαι ενεργος τωρα :thumbsu:

 

Καλα η ζαντα πολυ τουμπανο...μου θυμιζει την φτερωτη του scirocco αλλα με λιγοτερες ακτινες :D

Link to comment
Share on other sites

εχω colt czt απο το 95' .ημουν μελος στο colt club απο παλια...αλλα τα τελεθταια χρονια γενικως το εχω αφησει το σπορ.στο colt λοιπον εχω βαλει μονο την blitz και αναρτησεις(κονι)δηλαδη οχι και οτι καλυτερο.....η blitz ειναι πανω στο colt πανω απο 70.000 km .ομως επειδη τα χρονια περνανε και οι φθορες θα αρχισουν να ερχονται θα ηθελα τη συμβουλη σας αν αξιζει να την αφισω επανω ακομη......γενικα δεν το εχω ζορισει καθολου το coltaki ομως πριν 1.5 χρονο χρειαστηκε να κολλησω και ....ενα ραγισμα πολλαπλης....και πιστευω οτι εχει να κανει σε μεγαλο βαθμο με αυτη.....θα το εκτιμησω πολυ αν με βοηθησετε.....το μονο καλο ειναι οτι μου εχει φυγει η τρελα για γκαζια καθως εχω γινει οικογενειαρχης ...και το coltaki δεν δινοπαθει στα χερια μου........

 

Καλως ηρθες Γιαννη.

Link to comment
Share on other sites

Eξυπνε Λαμπρο :p....το μηδεν (0) ειναι στο πληκτρολογιο διπλα στο (9)....ΤΥΧΑΙΟ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ? ;)

 

Καλη η πλακα...αλλα τον φιλο δεν το γνωριζουμε...ελπιζω να μην το παρει στραβα :D

 

υγ. οσο για τον τιτλο του θεματος μπορει πολυ απλα να ειχε πριν και το παλιο colt ή να εγινε και εκει τυπογρ. λαθος

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη παντα φιλικα....sorry προεδρε..

Παντως η ζαντα ειναι φοβερη...και ταιριαζει και στο czt...ποιας εταιριας ειναι;

Link to comment
Share on other sites

απαντησε ο xvibes για εμενα......Λαμπρο......

 

 

 

για την ζαντα ευχαριστω για τα σχολια,οντως γενικα ακουω καλα σχολια..οποτε μαλλον την πετυχα. :good:

Link to comment
Share on other sites

την blitz την προτιμαμε με λαμακι ή χωρις???τα φωτα σας.((4 χρονια την εχω χωρις και λεω να το βαλω...))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...