Jump to content

καλως σας βρηκα!


Recommended Posts

Γεια σας παιδια! Με λενε Στελιο κ ειμαι φιλοξενουμενος μιας κ δεν εχω Colt αλλα ενα 350Z. Στην τελευταια συναντηση σε συζητηση με τον Βαγγελη αλλα κ τον Borbo ρωτησα αν μπορω να μπω κ αφου πηρα την Ο.Κ απαντηση να'μαι!!! Καποιοι απο εσας ισως εχουν δει το αμαξι μου κ για οσους οχι θα προσπαθησω να ανεβασω καποιες φωτο. Το αμαξι ειναι τελευταια εκδοση με διπλους μεταβλητους κ φοραει τα εξης:

εκδοσηfullpack+

Εξοπλισμος "look": 1.Zαντες Ultralite A-techII,

1Α.Λαστιχα καινουριαADVAN AD-08 Neova track-day 2.SEIBON Carbon spoilers και καπω. 3.Εμπρος προφυλακτηρας NISMO Version I. 4.Real Carbon interior trim 5.Stealth-black car wrapping απο την gramiko+design.

ΜηχανικοςΕξοπλισμος: 1.INJEN cold air intake 1A.Throttle spacer 2.Εξατμιση HKS Hi-Power 3.BERK technologies racing catalysts 4.DC-sports πολλαπλες εξαγωγης(χταποδια)Ceramic coated. 5.Πολλαπλη εισαγωγης KINETIX V+(plenum) 6.τροχαλιες(3) UnorthodoxRacing 7.Ενισχυμενος δισκος-πλατω με βολαν αλουμινιο 50% ελαφρυτερο Jim Wolf Technologies( JWT) 8.Φρενα Brembo Δισκους τρυπητους πλευστους κ σωληνακια υψηλης πιεσης. 9.Aναρτηση D2 racing coilover 36levels

10.Αντιστρεπτικες Cusco 35mm/23mm με σινεμπλοκ πολυουρεθανης.

11.Κοντο κωρονοπινιο Nismo 4.08:1 τελικη σχεση για 15% καλυτερη επιταχυνση με ολες τις ταχυτητες.

12. Σειριακος επιλογεας ταχυτητων Ikeya Formula

13. Ατσαλινο σωληνακι υδραυλικου αμπραγιαζ κ βαση φουρκετας σασμαν απο chromoly.

14. σωληνωσεις νερου σιλικονης Mishimoto racing

15. Μπλοκε Quaife L.S.D

16. Βασεις πισω υποπλαισιου κ διαφορικου πολυουρεθανης

17.Αμορτισερ κινητηρα(Torque dampener) Ingalls

18. Εγκεφαλος ΗΚS F-con Vpro Ver.II

Αυτα τα ολιγα. Κ οποιος ξερει καποιον που μπορει να τον ενδιαφερει... το αμαξι ειναι προς πωληση 'η ανταλλαγη με Evo στα ιδια χιλιομετρα.

Ευχαριστω για την προσκληση κ ελπιζω να τα πουμε κ απο κοντα!

post-5686-0-73779700-1323115216_thumb.jpg

post-5686-0-71221200-1323115272_thumb.jpg

post-5686-0-06548500-1323115303_thumb.jpg

post-5686-0-21696400-1323115335_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

σου εχει βγει καλο? δεν εχω δει και πολλα να κυκλοφορουν...

Link to comment
Share on other sites

καλως ορισες!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

Καλή διαμονή! biggrin.gif

 

KAΛΩΣ ΤΟΝ...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΧΕΧΕ

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ολους! Κ αυτους απο την...Ρωμη! (θα τα πουμε οταν γυρισεις!!!) κ τον φιλο που δεν εχει δει πολλα να κυκλοφορουν! Οντως τα καλα ειναι 2-3 σε ολη την Ελλαδα! Παρεξηγημενο αμαξι εδω λογω κυριως των κυβικων!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Κυριε Borbo! K απ'την Ιταλια σφηνα μου μπαινεις!!! Ναι! εχει η γυναικα μου CZ-3 μαυρο so-called "limited edition" εγω θα το'λεγα... "Saracakis edition"!!! Ζαντουλες ultra-lite χρωμα ανθρακι κ μαυρα τζαμακια! Τπτ αλλο! Και η γυναικα μου το λατρευει!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες!Από τα πιο όμορφα ελληνικά 350z που έχει δει :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Stelan350Z καλώς ήρθες.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες!! Πολυ ωραιο το τουμπανακι σου! :good:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...