Jump to content

new fish in town!


Recommended Posts

Γεια σας, colt ασημι 1,3 intense 4800 χλμ. το αγαπω γιατι ηταν του πατερα μου που εχασα πριν 2 μηνες σχεδον... το αγαπουσε και θα το φροντιζω οπως δε προλαβε αυτος... θα τα λεμε συχνα! πολλα καλα και ασφαλη χιλιομετρα σε ολους σας!

Link to comment
Share on other sites

Παναγιώτη καλώς ήρθες και καλή διαμονή!!Να το αγαπάς και να το φροντίζεις! :thumbsu:

Καλά και ασφαλή χιλιόμετρα και σε σένα!

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει σαλιο για αναβαθμισεις αλλα τουλαχιστον θα το πλενω!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

Καλή διαμονή! biggrin.gif

 

Συλληπητηρια....να ζησεις να τον θυμασαι..!! Ευχομαι τα καλυτερα σε σενα...!! :)

 

ΥΓ αφου εχεις το Intense θα αλλαξω την επιλογη που χεις στις ρυθμισεις σου καθως εβαλες το Invite ! Το facelift εχεις ?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Παναγιωτη να ζησεις να τον θυμασαι και καλοταξιδο με προσοχη ....!!!

Link to comment
Share on other sites

Παλικαρι μου συλληπητηρια. Να το φροντιζεις και εσυ οσο μπορεις, αφου και εκεινος αυτο θα εκανε!

Καλα χιλιομετρα να 'χεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

Καλή διαμονή! biggrin.gif

 

Συλληπητηρια....να ζησεις να τον θυμασαι..!! Ευχομαι τα καλυτερα σε σενα...!! :)

 

ΥΓ αφου εχεις το Intense θα αλλαξω την επιλογη που χεις στις ρυθμισεις σου καθως εβαλες το Invite ! Το facelift εχεις ?

λαθος εκανα στις προηγουμενες αναφορες. το μοντελο ειναι colt 1,3 invite 5d 4 ab ac mp3 6sp 2009.

Link to comment
Share on other sites

μη νομιζεις. ακομα με το μανιουαλ στα χερια ειμαι... χρωμα lunar silver. το περιεργο ειναι οτι στο invete η εταιρια δε γραφει οτι εχει cruise control ενω το δικο μου εχει

Link to comment
Share on other sites

welcome!καλά χιλιόμετρα κι από εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Bλεπω οτι αναγραφεις εκπαιδευση σκυλων......εχω το παρακατω γαλλικο bulldog το οποιο δεν υπακουει ποτε οταν στην μεση μπαινει το θεμα του φαγητου....χαχαχαχαχα

Οταν του δινει καποιος φαγητο....δεν καταλαβαινει απολυτως τιποτα..απο εντολες-διαταγες-προσταγματα....!!

 

picture41m.jpg

 

MHN ΔΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΣΚΙΣΩ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lolu: :lolu: :lolu:

Link to comment
Share on other sites

Welcome to the club!

Και τα συλλυπητήρια μου για τον πατέρα σου!!

Link to comment
Share on other sites

Bλεπω οτι αναγραφεις εκπαιδευση σκυλων......εχω το παρακατω γαλλικο bulldog το οποιο δεν υπακουει ποτε οταν στην μεση μπαινει το θεμα του φαγητου....χαχαχαχαχα

Οταν του δινει καποιος φαγητο....δεν καταλαβαινει απολυτως τιποτα..απο εντολες-διαταγες-προσταγματα....!!

 

picture41m.jpg

 

MHN ΔΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΣΚΙΣΩ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lolu: :lolu: :lolu:

μαλλον ο νεαρος ειναι καλομαθημενος, συνηθες φαινομενο. αν βρεθω στην αθηνα στις γιορτες, θα σε ενημερωσω να βρεθουμε στο δρομο και να παιξουν και οι μπομπιρες. παντως πρεπει να εκμεταλλευτεις τη λαιμαργια του εκπαιδευτικα. χρειαζεται υπομονη αλλα δεν ειναι τιποτα το δυσκολο. οταν το δεις θα καταλαβεις τι εννοω!
Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες, έστω υπό τέτοιες συνθήκες..Συλλυπητήρια.. Να το προσέχεις τότε ;)

Link to comment
Share on other sites

μαλλον ο νεαρος ειναι καλομαθημενος, συνηθες φαινομενο. αν βρεθω στην αθηνα στις γιορτες, θα σε ενημερωσω να βρεθουμε στο δρομο και να παιξουν και οι μπομπιρες. παντως πρεπει να εκμεταλλευτεις τη λαιμαργια του εκπαιδευτικα. χρειαζεται υπομονη αλλα δεν ειναι τιποτα το δυσκολο. οταν το δεις θα καταλαβεις τι εννοω!

 

Ευχαριστω για τις συμβουλες....δεν ειναι δικο μου το σκυλι..δεν το μεγαλωσα εγω αλλα ο ξαδερφος μου ο οποιος ειναι Ισλανδια τωρα....και οντως το εχει καλομαθει...ειναι και τα γαλλικα πολυ ξεροκεφαλα απο οσο ξερω :). Oσο για την υπομονη...δεν εχω και πολυ...εγω μαρεσει να τρελαινω τα σκυλια...ειμαι παλαβος χαχα..συν οτι δεν το εχω εγω συνεχεια...

 

ΥΓ ειναι και θηλυκο χαχα :p

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις συμβουλες....δεν ειναι δικο μου το σκυλι..δεν το μεγαλωσα εγω αλλα ο ξαδερφος μου ο οποιος ειναι Ισλανδια τωρα....και οντως το εχει καλομαθει...ειναι και τα γαλλικα πολυ ξεροκεφαλα απο οσο ξερω :). Oσο για την υπομονη...δεν εχω και πολυ...εγω μαρεσει να τρελαινω τα σκυλια...ειμαι παλαβος χαχα..συν οτι δεν το εχω εγω συνεχεια...

 

ΥΓ ειναι και θηλυκο χαχα :p

ετσι εξηγουνται ολα!!!
Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες φιλε μου!!!συλλυπητηρια για το πατερα σου.

να ειστε ολοι καλα και να οδηγειτε με ασφαλεια! σας ευχαριστω για την εγκαρδια αποδοχη!
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...