Jump to content

Νεο μελος


Recommended Posts

Καλησπερα και απο εμενα και καλως σας βρηκα.Αρχικα συγχαρητηρια για το club σας και για την προσπαθεια που ολοι εχετε καταβαλλει..Ονομαζομαι Γιωργος και δεν ειμαι ακομη ιδιοκτητης colt, απλα σκοπευω να αγορασω ενα μετα το καλοκαιρι και προσπαθω να βρω υπερ και κατα.Προς το παρων κλινω προς το czt, θυσιαζοντας την οικονομια για χαρη της παραπανω υπερτροφοδοτουμενης ιπποδυναμης..Το αυτοκινητο που οδηγω αυτη τη στιγμη ειναι το hyundai accent με τους 85 ασυγκρατητους ιππους, το οποιο μου εχει παραχωρησει ο πατερας μου μεχρι να παρω κατι δικο μου..Αυτα απο εμενα, ευχαριστω και παλι για τη φιλοξενια του forum και ευχομαι καλα και απροβληματιστα χιλιομετρα σε ολους σας.. :):)

Link to comment
Share on other sites

komitis καλώς ήρθες.

Με το καλό όποια και να είναι η επιλογή σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

 

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
     
  • Η Eνεργοποίηση του λογαρισμού σου θα γίνει σύντομα και θα αποκτήσεις πρόσβαση σε όλες τις θεματικές ενότητες του CLUB !!
     
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

 

Καλή διαμονή! :D

Link to comment
Share on other sites

Welcome !! Καλως Ηρθες φίλε...και καλή αγορά να κανεις !! :thumbsu:

 

Ο λογαριασμος σου ειναι ενεργός μπορεις να δείς ολες τις ενοτητες του φόρουμ !! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες George! :) Οπως ειπε και ο Δημητρης με το καλο η επιλογη του νεου αυτοκινητου, απλα αν δε παρεις Colt δεν προκειτε να σου ξανα μιλησουμε! :p

Link to comment
Share on other sites

85 ασυγκράτητα ε?? :rofl: :D καλά post και από εμένα!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες! Αν σου αρέσει η δύναμη πάρε το CZT και δεν θα το μετανιώσεις :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...