Jump to content

Καλησπερα και απο εμενα


Recommended Posts

Την καλησπερα μου σε ολα τα μελη.Νικος λεγομαι αν και δεν ειμαι κατωχος Colt αλλα Suzuki Baleno ειπα απλα να μπω και να γεμισω/υποστηριξω την οικογενεια σας.Ιαπωνες=ερωτας οποτε υποστηριξη.

Επισης,θερμες ευχες σε ολα τα μελη απο το SSRC :drinks: :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες Νικο και καλη διαμονη!!!

Το αυτοκινητο σου ηταν απο τα αγαπημενα μου..μεχρι να δω το coltακι :D

Link to comment
Share on other sites

THX να 'σαι καλα.Νταξει καλο ειναι,σπανιο ειναι,διστροπο ειναι.Και τα Colt τα καινουργια ωραια αμαξακια ειναι εχουν αυτο το fun 2 drive χαρακτηρα που λειπει πολυ στις μερες μας.

Προσωπικα τωρα εχω παθος και αρρωστια με το παλιο CJ4 με τον 4G92 MIVEC και τα 175 ατμοσφαιρικα ολοζωντανα αλογα :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο 8coltclubgr.png

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
     
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

 

Έχεις προσβαση σε ολες τις ενότητες του φόρουμ τώρα :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για το καλοσόρισμα παιδιά.Να 'στε όλοι καλα :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Nikola...περιμενε γιατι λογικα θα ρθουν να σε καλωσορίσουν τις επομενες ωρες-μερες αλλα 10-15 ατομα χαχαχα...το κανουν πάντα σε ολους τους καινουργιους :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

Aυτα ειναι :thumbsu: :thumbsu: :startle: :startle: :startle:

Οποτε κανω οικονομια σε θερμιδες για να τους ευχαριστησω ολους μαζι γιατι με βλεπω αν ευχαριστω τον καθενα ξεχωριστα να μενω πιο στεκα απο την στεκα που ειμαι ηδη :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Νικολα γιατι το θεωρεις διστροπο??

Το καινουριο Colt εχω και εγω :D

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Νικο! :)

Link to comment
Share on other sites

Για το διστροπο αναφερομαι στο Baleno.Απλα γιατι για να το κανεις να στριψει σωστα πρεπει να παιξεις με την πληρη γεωμετρια της αναρτησης και πιστεψε με τα εξαρτηματα ειναι αρκετα σπανια και ακριβα!!Απο την αλλη το μοτερ ειναι επισης για κλαματα γιατι πρεπει να πας απαραιτητα σε αγραφο για να δεις αποτελεσματα,με προπορια δεν μπορεις να παιξεις καθοτι ειναι SOHC το ευτιχημα ειναι οτι εχει 16βαλβιδη κεφαλη οποτε κατι γινεται.Εναλλακτικη ειναι να βαλεις κεφαλή απο GTi Swift η οποια κουμπωνει κουτι ή να κοιταξεις για το μεγαλυτερο και υπερσπανιο μοτερ το J18A οπου εκει το κοστος παει στα ουρανια!!!Γενικα ειναι πολλα αλλα αν μπεις στο τρυπακι του Baleno θα μαθεις κα8οτι οι Ιαπωνες διδασκουμε τα παντα σχετικα με την γεωμετρια και το στησιμο κα8οτι κατα μεγαλο βαθμο διαθετουμε πισω πολλαπλους συνδεσμους οποτε και τα "μωρα" μας τα "κουρδιζουμε" στα μετρα και το στυλ μας.

 

Επι του τοπικ,συνεχιζω να ευχαριστω για το καλοσορισμα.

Link to comment
Share on other sites

Nikolas85gr καλώς ήρθες.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Νικο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...