Jump to content

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ Κ ΕΓΩ ΕΝΑ COLTAKI Κ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ...ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ 1300 2ΠΟΡΤΟ CZ3 ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ...ΠΟΙΑ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ???ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΒΕΝΖΙΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ???ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΧΑΡΙΚΑ ΠΟΥ ΜΠΙΚΑ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

καλώς τον!πολύ καλή επιλογή το cz3 και τώρα έχουν πέσει και οι τιμές!από θέμα κατανάλωσης όπως το οδηγάς καίει..το αρνητικό του βέβαια είναι η μαμά ανάρτηση..

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΕΑ ΤΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙΕΙ?????ΓΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ...ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΟ ΑΜΑΞΙ Μ ΗΤΑΝ ΕΝΑ POLO16V 1400 Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ

ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΑΝΑΡΤΙΣΗΣΤΟΣΟ ΜΑΠΑ ΕΙΝΑΙ ???

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες και καλη διαμονη! :thumbsu:

 

 

 

 

 

Αν μπορεις γραφε με μικρα,τα κεφαλαια ειναι σαν να φωναζεις και ειναι και δυσαναγνωστα.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

 

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
     
  • Η Eνεργοποίηση του λογαρισμού σου θα γίνει σύντομα και θα αποκτήσεις πρόσβαση σε όλες τις θεματικές ενότητες του CLUB !!
     
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

 

Καλή διαμονή! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες easy!!

Αυτο που θελει να σου πει ο mitsosts ειναι οτι με την μαμα αναρτηση δεν θα εχεις πολυ καλο κρατημα. Απο κει και περα υπαρχουν επιλογες στο να το αλλαξεις αυτο!

Το καινουριο Colt (facelift) εχει αυτοματο πιλοτο που βοηθαει πολυ στην εξοικονομηση καυσιμου..σε αντιθεση με το παλιο! Αλλα αυτο εξαρταται απο το τι εισαι διατεθειμενος να δωσεις για να το αποκτησεις!

Καινουριο η μεταχειρισμενο θελεις να παρεις?

 

Εντός πόλης (λίτρα/100 χλμ) 7,4

Εκτός πόλης (λίτρα/100 χλμ) 4,8

Συνδυασμός (λίτρα/100 χλμ) 5,8 Αυτα δινει το ενημερωτικο φυλλαδιο!

Link to comment
Share on other sites

Welcome !! θα αφήσω τα απλα μέλη να απαντήσουν στα ερωτήματα που έθεσες χαχα :p :clapping: :lol:

 

Παντως το cz3 1.3 παλιο ή καινουργιο....καιει περιπου 7-8 lt εντός πολης με οικονομικη οδηγηση και σε συνθηκες μποτιλιαρισματος, κλπ κλπ (τοσο ειναι πραγματικα ασχετως τι λενε τα περιοδικα) !!

Εκτός πολης με οικονομικη παλι οδηγηση ειναι περιπου στα 5-6 lt !!

 

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΑ..!! ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΘΕΜΑ ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ CZ3 >>> Πάτα Εδώ

 

Η ανάρτηση δεν ειναι μαπα, για αμαξι πολης ειναι μέτρια !!! ...απλα αμας θες στροφιδια κλπ κλπ τοτε ναι είναι τελειως ΜΑΠΑ !!!

Link to comment
Share on other sites

Ρατσιστη ε ρατσιστη!! :rofl:

Συμφωνω και εγω με αυτα που λες γιατι αυτα που λενε τα φυλλαδια πρεπει να τα βγαζουν υπο συνθηκες πολυ εξωπραγματικες!

Παντως σε ενα ταξιδι με τον αυτοματο πιλοτο πιστευω οτι μπορεις να ριξεις ακομη λιγο την καταναλωση...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια για τις γρηγορες απαντησεις κ το καλοσορισμα...!!!

σκεφτομουνα για μεταχιρισμενο μιας κ τα οικονομικα μας διστιχως δεν σικωνουν καινουριο

οι ερωτησεισ μ ειναι οι εξης μιας κ εσεισ εχετε περισσοτερη εμπειρια απο το συγκεκριμενο αμαξη

πρεπει να προσεξω κατι συγκεκριμενο σε αγορα μεταχιρισμενου ???

καποιο "κουσουρι" που εχει κ πρεπει να το εχω στο νου μου πριν την αγορα?????

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να σου πω να προσεξεις κατι συγκεκριμενο...!! Τα γνωστα οπως σε ολα τα υπολοιπα αμαξια της αγορας θα σου ελεγα....!! Αν καποιο μελος έχει διαφορετική γνωμη βεβαια ελευθερα μπορει να την πει !!

Κανε μια αναζητηση στο car.gr αν βρεις κατι καλο ενημερωσε μας να σου πουμε γνωμες

Link to comment
Share on other sites

Λιγα χλμ...καλη κατασταση μεσα-εξω...!! Μηχανικα λογικα θα ειναι ΟΚ....χαμηλη τιμη !! Ολα ωραια φαινονται :D

 

Μονο που δεν εχει Bucket καθισματα χαχαχαχα αυτα που εχει ειναι τα κλασσικα ολων των colt 1.3 ;)

Link to comment
Share on other sites

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1463345/

νομιζω ειναι μια καλη περιπτωση?!?!?

Υπαρχουν και ωραιοτερα καθισματα!! :)

Τσεκαρε και αυτο.. http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1405085/

Αρνητικα: Εχει μονο μια φωτο και ειναι και Λαρισα (αλλα αν αξιζει γιατι οχι?)

Θετικα: Τα extra που εχει..

Η γνωμη μου ειναι να το ψαξεις κι αλλο! Για να βρεις και το χρωμα που σου αρεσει αλλα και να εχει και ωραια χαρακτηριστικα!

Link to comment
Share on other sites

easy καλώς ήρθες.

 

xvibes δεν έβγαινε κάποια έκδοση με ESP?

Link to comment
Share on other sites

Επειδη μαλλον δεν το εχει δει σου απανταω εγω και σου λεω οτι: Οχι δεν εβγαινε και ουτε βγαινει! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...